Wątpiłam ale dziś jestem na TAK!

Pewnie wielu z nas zastanawia się co zrobić, by schudnąć, a przy tym nie napotkać efektu jojo. Zeby nie przedluzac, moge powiedzieć, ze wszystkie 'internetowe' diety są nic niewarte! Nie są warte zarówno poswiecenia czasu, jak i manipulowania i wystawiania na probe naszego organizmu!
Skorzystalam z diety Pani Kasi. Moja ocena w kwestii jakosci obslugi jest jak najbardziej rzetelna, jako że mieszkam za granicą a kontakt z Panią Kasia był nieograniczony. Dzieki Pani Kasi zgubiłam 10kg w 2,5 miesiaca. Na pewno na początku nie jest latwo. Zeby zmienic wszystkie swoje nawyki zywieniowe, potrzeba determinacji. Nie da sie jednak ukryc, ze bardzo trafione przepisy upraszczaja caly ten trudny proces. Stare nawyki poszly w las, a ja z rozbiaru 40 zeszlam do 36! Jesli chodzi o wahania wagi to moge mowic tutaj tylko o granicach 0,5 kg.

NIE MA TO JAK JESC TO, CO SIE LUBIC I CHUDNAC!

Powodzenia wszystkim tym, którzy próbują i pozdrowienia dla tych, ktorzy sie zastanawiają- moja rada, naprawde warto!

Pozdrawiam Pani Kasiu:)
ps: poświateczny przybytek zgubiony!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Karolino. Pani sukces jest dla mnie potwierdzeniem, że moja praca ma sens. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1