Wazektomia

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Czy jest tu ktoś, kto może napisać jakieś opinie o klinice w Gdyni wykonującej wazektomie? Chodzi mi o tą http://wazektomia.com/
czy są może jeszcze jakieś inne miejsca w trójmieście gdzie można wykonać zabieg?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wazektomia

moj maz w lutym tam sie poddal wlasnie temu zabiegowi i jest, a wlasciwie jestesmy zadowoleni. ogolnie, szybko milo i powiedzmy przyjemnie hehe. troche kasy trzeba wydac, ale u nas i tak sie oplacalo zamiast wydawac kase na hormony. nie wiem co jeszcze cie interesuje...duzo o tym czytalismy a nawet korespondowalismy z samym doktorem S. ktory wykonuje ten zabieg. rozwial wszystkie nasze watpliwosci. acha, w trojmiescie tylko tam, a tak pozostaje wa-wa i torun.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wazektomia

a czy mają tam ograniczenia wiekowe? czy w wieku 26 lat też zrobią? bo gdzieś czytaliśmy, że od 30, a my już 3 dzieci mamy i fabrykę zamykamy :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wazektomia

Ja tez jestem ciekaw tego sposobu. Mial ktos i moze sie podzielic wrazeniami? Z pierwszej reki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wazektomia

a co cię dokładnie interesuje? mój facet był u dra Siwika i jak coś chcesz wiedzieć pytaj to ci odpowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wazektomia

Chodzi mi o to, czy wplywa to jakos na hormony, nie wiem, czy cycki mi nie urosna od tego ;) Ogolnie, czy nie ma zadnych komplikacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wazektomia

na hormony nie wpływa, bo nic przy nich nie robią. nadal jest się 100% facetem po tym zabiegu, jeśli o to ci chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wazektomia

Nie wpływa na gospodarkę hormonalną
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wazektomia

Rok temu robiłem wazektomię w Warszawie. W ogóle nie żałuję swojej decyzji. Sam zabieg w porządku. Wiadomo zawsze jest stres i dużo myśli przed. Ale jak już się jest w klinice, to wszystko jakoś idzie. Najlepiej zapoznać się z wazektomia.com bądź napisać do samego pana doktora. Rzeczowy i konkretny lekarz, który wie co robi. Wiem z doświadczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wazektomia

Wazektomia to świetne rozwiązanie dla osób, które mają już dzieci i chcą cieszyć się z bezpiecznego seksu. :)
Dla osób zainteresowanych wazektomią, posiadam kupon zniżkowy/rabatowy o wartości 200 zł na zabieg wazektomii do doktora Siwika. Kupon oddam za darmo. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: neomag.neomag@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wazektomia

czy ta oferta z tym kuponem aktualna,chciałbym sie poddać temu zabiegowi w trójmieście w czerwcu,ile całość kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wazektomia

Sorry, ale dawno tu nie zaglądałem. Oferta z kuponem jak najbardziej aktualna, chyba, że już jesteś po zabiegu :)
jakby co pisz - neomag.neomag@o2.pl

ps. całość kosztuje 2000zł, a z kuponem 1800zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wazektomia

Ile lat masz już ten kupon?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wazektomia

Nje rob tego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wazektomia

Też robiłem w Warszawie w CPR i jestem zadowolony.

Z tego co wiem operują nadal też w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wazektomia

Operują, ale musisz sie pośpieszyć, bo szybko terminy sie zapełniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Gdyni na ten rok już nie ma chyba wolnych miejsc. Zapraszają do kliniki w Warszawie. Plus, że przynajmniej hotel zapewniają gratis.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co będzie , jak już nigdy nie sta..e
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To samo, jakby nie stawał bez wazektomii.. Zabieg nie ma na to żadnego wpływu. Nie odcinasz dopływu krwi, a jedynie plemników :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a jak nakłonic faceta na taki zabieg? moj nawet nie chce slyszec. twierdzi ze antykoncepcja jest po stronie kobiety... wiec juz trzeci raz z rzedu założyłam wkładkę hormonalna levosert bo tez mam problem z duzymi dawkami hormonow. panowie tez tak myslicie ze antykoncepcja to tyko sprawa Pań?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyjmij wkładkę i przestań się truć. Zmień faceta lub jasno daj sygnał - skoro antykoncepcja jest po mojej stronie to decyzja o seksie też. Nie chcesz wazektomii, ja nie chcę truć się tabletkami. Ergo - nie ma seksu - teraz ty coś zaproponuj....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

A od kiedy to wkladka jest trujaca? Ja tez mam levoserta i nie czuje sie "zatruta" ! To bardzo bezpieczna metoda antykoncepcyjna ! Nie uwalnia hormonow do krwiooobiegu wiec nie powoduje zadnych skutkow ubocznych.. jest na tyle bezpieczna ze spokojnie mozna w niej karmic piersia... gdyby byla taka zla to bylaby zakazana.. ja z mezem zgodnie podjelismy taka decyzje i nikt nie czuje sie pokrzywdzony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słowo kluczowe to w tym przypadku "zgodnie". A koleżanka wyżej takiej możliwości nie miała, bo pan i władca jest ponad takie prozaiczne rzeczy jak zabezpieczenie. Aczkolwiek jestem tego zdania, że mamy to na co sobie pozwalamy, więc jeśli po takim tekście poleciałaś po kolejną wkładkę to cóż... I nie, normalni faceci, którzy liczą się ze zdaniem swoich kobiet i mają szacunek do ich zdrowia oraz dbają o dobre samopoczucie nie twierdzą, że zabezpieczenie powinno leżeć po stronie kobiet.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

To cudownie, że nie czujesz się zatruta. Ale niestety jesteś w błędzie sądząc, że wkładka nie uwalnia hormonów. Otóż one jak najbardziej wnikają w ciało. Skutki odczujesz za kilka lat - czego Ci naprawdę nie życzę.
Wino pić również można przy karmieniu piersią. Nie jest zakazane. Palić papierosy również można. Pytanie tylko o zdrowy rozsądek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziewczyny, ale skąd przekonanie że wkładka levosert może być zatruta? w ramach sprostowania: wkładka uwalnia tylko jeden hormon i działa domiejscowo co oznacza że ingerencja w organizm jest ograniczona do minimum. skutki uboczne? do tej pory nie mam żadnych dlatego mam ją juz trzeci raz. po drugiej ciazy ponownie wrocilam wiec i z zajsciem nie było zadnego kłopotu.

PS. niestety nie wszyscy panowie sa wyrozumiali i postepowi. Ja szanuję swojego za to że trzyma się swoich zasad... no coz taki juz jest
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

1. Aby cokolwiek uwalniać musisz mieć substancje pomocnicze, które również nie są obojętne dla organizmu
2. Gdyby działał domiejscowo nie spełniałaby swojej funkcji. To nie "korek" działa, tylko substancje.
3. Bez skutków ubocznych? Z ulotki: Bardzo często: zmiany w miesiączkowaniu (może wystąpić plamienie, krótsze lub dłuższe krwawienie miesiączkowe, bolesne miesiączki; chociaż po zastosowaniu systemu Levosert obserwuje się znaczne zmniejszenie obfitości krwawienia miesiączkowego w ciągu 3 do 6 miesięcy terapii, w pierwszych 2 do 3 miesiącach zazwyczaj może nastąpić zwiększenie krwawienia, zanim dojdzie do zmniejszenia utraty krwi; krwawienie miesiączkowe może całkowicie zaniknąć). Często: opuchnięcie lub obrzęk nóg lub kostek, zwiększenie masy ciała, depresja, nerwowość lub inne zmiany nastroju, bóle głowy, bóle brzucha, miednicy lub bóle pleców, nudności, trądzik, bolesne miesiączkowanie, nadmierne wydzielanie śluzu z pochwy, zapalenie szyjki macicy, tkliwość piersi, bolesność piersi lub samoistne wydalenie systemu terapeutycznego domacicznego Levosert. Niezbyt często: zakażenia narządów płciowych, które mogą powodować: swędzenie pochwy, ból przy oddawaniu moczu, lub ból podbrzusza (ból brzucha) związany ze stanem zapalnym macicy, jajników lub jajowodów, zwiększony wzrost włosów na twarzy i ciele, wypadanie włosów lub swędzenie skóry. Rzadko: zmniejszenie popędu płciowego, migrena, wzdęcia, wysypka, świąd, wyprysk lub przebicie ściany macicy w czasie umieszczania terapeutycznego systemu domacicznego Levosert. Podczas stosowania systemu domacicznego zgłaszano występowanie zapalenia narządów miednicy i torbieli jajników. Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli odczuwasz ból w dolnej części jamy brzusznej lub odczuwa ból lub dyskomfort podczas stosunku. Jest to ważne, ponieważ infekcje miednicy mogą zmniejszyć szansę na posiadanie dziecka i mogą zwiększać ryzyko wystąpienia ciąży pozamacicznej (rozwój płodu poza macicą). W przypadku bólu w dolnej części jamy brzusznej, szczególnie, jeśli również występuje gorączka lub zatrzymanie krwawień miesiączkowych lub w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych krwawień, należy skontaktować się z lekarzem. Może to być objawem ciąży pozamacicznej. Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn nie jest znany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A stosowałaś ,że piszesz o skutkach ubocznych?Czytałaś ulotki leków ?Ja nie znam żadnego leku ,którego ulotka nie wymienia skutków ubocznych.Znam osobiście dwie dziewczyny ,które stosują akurat w tym przypadku mirenę od paru lat i skutków ubocznych nie zaobserwowały . Ja na pigułkach hormonalnych od x lat. Co do wazektomi to Ok,tylko pytanie ile % panòw da się na to namówić.Promując jedną metodę proszę nie demonizujcie drugiej bo niechciana ciąża chyba nikomu nie potrzebna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej obciąć małego Bena:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wazektomia

Mam pytanie. Jaką metodą był wykonany zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://ultraderm.pl/urologia-estetyczna/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No z pewnością nie tam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej parówki nie ciac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No pewnie, lepiej niech się kobieta da ciąć, bo facet jakże by mógł się tak poświęcić, nie kumam, nawet najprostrzy poród jest dużo bardziej bolący niż taka 10min. wazektomia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam już 3 planowanych dzieci, obecnie jestem w ciąży. Nie ukrywam, że to dla mnie i męża zaskoczenie ale cóż... Trzeba przyjąć to ja klatę.
Rozmawiałam z mężem i rozważamy wła$nie wazektomię.
Ja nie mogę hormonów, prezerwatywa teraz zawiodła. Nie chcemy kolejnych niespodzianek dlatego wazektomia wydaje sie nam najlepszym rozwiązaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja miałem zabieg 2 lata temu i nie żałuję, bo jestem już po 40 i nie chce już kolejnych dzieci, więc to była bardzo dobra decyzja wg mnie. Wazektomia w Gdańsku jest na bardzo dobrym poziomie. Czułek lekki dyskomfort po zabiegu, ale szybko się zagoiło i ani razu nie miałem żadnych problemów zdrowotnych przez to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A możesz powiedzieć gdzie miałeś zabieg bo też planuję, ale nie wiem czy jechać do Warszawy czy zrobić to na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłem akurat zabieg Wazektomii na Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii,80-210 Gdańsk. Tutaj masz jeszcze nr telefonu: 58 506 64 09. Zabieg był przeprowadzony dosyć szybko i sprawnie, więc jestem bardzo zadowolony :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej przerobic sie na Grodzką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak właśnie tutaj robiłem. Wiem, że to może trochę kontrowersyjny zabieg ale to wynika z ciemnoty ludzi, wolą wszystko krytykować zamiast trochę poczytać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można go wykonać metodą bezkrwawą, za pomocą nałożenia klipsów a nie przez podwiązanie w Centrum Medycznym Tartaczna 2 w Gdańsku, super urolog dr Bartosz Misterek, szczerze polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.