Paweł B. - ocena (1) Polecam gorąco szkołę językową "Welcome kursy językowe" przede wszystkim z... Paweł B. Adela - ocena (1) Polecam zajęcia z języka angielskiego u p. Tomasza z uwagi na dostosowanie... Adela Justyna - opinia (1) Polecam szkołę, a przede wszystkim prowadzącego Tomasza Szymańskiego. Osoba z... Justyna
Agnieszka Kałowska - opinia (1) Na lekcjach z Panem Tomaszem Szymańskim spotykałam się przez dwa lata... Agnieszka Kałowska Aleksander - opinia (1) Polecam zajęcia prowadzone przez p. Tomasza Szymańskiego - zarówno kurs... Aleksander Dagmara - opinia (1) Z perspektywy osoby, która wielokrotnie podejmowała próby przyswojenia języka... Dagmara Indywidualny kurs (1) Uczeszczalam na kurs do Pana Tomasza Szymanskiego. Indywidualne lekcje byly... Kasia P o l e c a m (1) Welcome School wybrałem po odbyciu kilku spotkań z przedstawicielami innych... EnglishWood Szczerze polecam Welcome (1) Z przyjemnością polecam naukę języka angielskiego w Welcome. Rewelacyjny... AK Marta - opinia (1) Z całą stanowczością polecam szkołę językową. Jestem w trakcie nauki. Zajęcia... Marta Pupil - opinia (1) Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, efektywna nauka w miłej atmosferze.... Pupil Polecam! (1) Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego prawniczego i... Dorota Polecam! (1) Świetne przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego prawniczego. Fachowa... Ania Polecam (1) Polecam serdecznie wszystkim. Kasia skutecznie (1) Polecam szkołę językową Pana Tomasza, przede wszystkim ze względu na... Beata Solidna szkoła (1) Jestem bardzo zadowolony z usług szkoły.Już po roku nauczania dostałem się do... Rafał Polecam z całego serca :D (1) Profesjonalne podejście do ucznia, a także indywidualnie dostosowany program... Jakub Polecam!!! (1) Profesjonalne podejście,lektor wspaniały kompetentny poziom nauczania bardzo... Joanna Polecam! (1) Bardzo polecam szkołę tym, którzy chcą za przystępną cenę nauczyć się języka.... Kacper Polecam- ciekawie, efektywnie i szybko !!! (1) Jestem w trakcie nauki, zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną w sposób... Kadry