Wernisaż - Ker Epkow ' Amsterdam, Praga, Rzym i aktorzy'

Ker Epkow - rocznik '73 - grafik i fotografik. Ukończył z wyróżnieniem Sopocką Szkołę Fotografii WFH.Wystawa "Amsterdam, Praga, Rzym i aktorzy" zawiera przekrój twórczości z ostatniego 1,5 roku - pejzaż europejskich miast i "ludzkie portrety", między innymi aktorów Teatru Wybrzeże.
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze fajne?

Zapowiada się. Już z samego tytułu może być ciekawie a nie jakieś nieśmiertelne garnki fotografowane od spodu. Ale jak zmarnuję wieczór to nie daruję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto wie...

heh Maćku, bądź, to też przyjadę, bo samej smutno się tłuc. Jakby nie patrzeć - artysta znany w Trójmieście i okolicach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe

a bedzie cos do picia a moze jakis skromny bankiecik po tym super wernisazu tak znakomitego fotografika jakim jest niechybnie ker epkow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

after party

bedzie after party :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ćwiczenia Falun Dafa Kamienna Góra (4 odpowiedzi)

Zacznij dzień od harmonii i wewnętrznej równowagi! Zapraszamy na poranne ćwiczenia Falun Dafa w...

Rozmowy kwalifikacyjne na urząd prezydenta RP - spotkanie z Magdaleną Biejat (33 odpowiedzi)

Kampania prezydencka trwa w najlepsze, a razem z nią nasze rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i...

XTB KSW 107 (10 odpowiedzi)

Wyczekiwane zderzenie na szczycie wagi ciężkiej KSW zbliża się wielkimi krokami. Podczas gali XTB...