Rodzice Julii - opinia (1) Wesoła Kraina na Śródmieściu to przecudowne miejsce dla naszych pociech.... Rodzice Julii Agata - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córką. Codziennie ze żłobka... Agata rodzice Kuby i Piotrusia - opinia (1) Synowie chodzili do Wesołej Krainy na Menonitów po dwa lata i doskonale się w... rodzice Kuby i Piotrusia
Mama Maryśki - opinia (1) Córka chodziła do placówki dwa lata. Trafiła jako niechodzacy roczniak -... Mama Maryśki Tata Leonarda - opinia (1) Myślę i widzę, że syn spędził tam niesamowity czas. Nauczył się wiele i... Tata Leonarda Sylwia - opinia (1) Syn chodził dwa lata do Wesołej Krainy na Menonitów 2A. Żłobek spełnił nasze... Sylwia Kacper - opinia (1) Nasza córka uczęszcza do Wesołej Krainy na Meonitów odkąd skończyła roczek... Kacper polecam (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad nasza córką, która uczęszczała do... Kasia Idealne miejsce dla każdego maluszka (1) Mój synek uczęszczał do Wesołej Krainy odkąd skończył roczek. Uwielbiał to... JJ najlepszy żłobek (1) Syn do żłobka na ul. Żwirki i Wigury uczęszczał rok (gdy zaczął uczęszczać do... kasia Wspaniały żłobek (1) Do żłobka Wesoła Kraina chodziło 2 moich synków. Opieka rewelacja, Panie... Alicja Wspaniałe miejsce (1) Mój synek chodzi do zlobka wesoła kraina 4 miesiące. Poszukiwania zlobka były... Aneta Polecam Wesołą Krainę (1) Z całego serca polecamy Wesołą Krainę. Kochane ciocie, które zawsze... Rodzice Hani i Stasia Serdecznie polecam wszystkim opiekuńczym rodzicom;-) (1) Moje dziecko uczęszcza do tej placówki już 2 lata. Od początku, mimo moich... MagdaK wspaniałe przedszkole (1) Mój synek uczęszcza do tego przedszkola od niemal roku i po tym czasie mogę... Kinga Polecam (1) Wspaniałe podejście do dzieci. Syn nie chce wychodzić :) Stały nadzór nar... mama Dziękujemy (1) Słowo dziękuję nie wyrazi tego co Panie nauczycieli zrobiły dla naszego... Mama i tata SUPER PRZEDSZKOLE! (1) Polecam serdecznie!!!opieka w przedszkolu jest rewelacyjna,lepszej nie można... domajna zadowoleni rodzice Adasie:) (1) Polecam wszystkim rodzicom opieka nad naszymi skarbami PIERWSZORZĘDNA! Panie... Ewa Gontarenko Opieka nad dzieckiem (1) FANTASTYCZNA opieka nad dziećmi! Panie mają świetne podejście do dzieci i są... mama