White Rabbit

Studia tatuaży

Gdynia, Juliusza Słowackiego 40/2

Nie Polecam (1) Amatorskie i zlewcze podejście do klienta oraz niedotrzymanie terminów. piotr Studio najlepsze z najlepszych (1) Jestem zachwycona moim nowym tatuazem!! Mistrzostwo świata! Karolina zrobiła... Matylda Pozytyw (1) Robiłem swój pierwszy tatuaż. Wszystko wspominam pozytywnie - miło, ładnie,... Michał
Polecam (1) Polecam, szczególnie Majka, profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze, na... 12345 Super :) (1) Super miejsce, super ludzie, super atmosfera. Tatuaż piękny i świetnie się... Kamila 10/10 (1) Tatuowałem się w tym studio wiele razy i na pewno wrócę. Jarek i Karolina to... WielkiFan Maciek - opinia (1) Klasa sama w sobie!!!! Swietne podejscie do indywidualnego pomyslu. Super... Maciek Polecam (1) Profesjonalna obsługa, rewelacyjna precyzja, higienicznie, czysto i... A Polecam!!! (1) Mega zdolni ludzie, no i mega super atmosfera :) Jak robić tatuaż to tylko w... Ala Pełen profesjonalizm (1) Najlepsze studio w 3miescie. Super klimat, profesjonalne podejście do... Szymek Super studio! (1) Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i pyszna kawa :) Polecam każdemu,... Marta White Rabbit - polecam ! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić. Jakość obsługi, wykonania i ogólne wrażenie... Łukasz najlepsze studio w tripolis!!! (1) super atmosfera bardzo przystepne ceny a co najwazniejsze mega utalentowani... mysli ferajna Lepiej być nie może! (1) W White Rabbit tatuowałam się już 2 razy i raczej na tym się nie skończy!... Magda Profesjonalne studio ! (1) POLECAM ! Moj chłopak robił w studio cały rękaw . Profesjonalnie wykonana... Jaa Goraco polecam!!! (1) Swietna atmosfera, profesjonalny sprzet, no i przede wszystkim... Krystian (Ice) 100% zaufania i pewności że na moim ciele zostanie wykonane dzieło. (1) White Rabbit wyróżnia się przede wszystkim oryginalnością... Koliber tak się zaczęło... (1) ...miał być jeden tatuaż, a są już cztery i obrana droga do zrobienia całego... lukasz Bardzo Przyjemnie Wspominam (1) Swój Drugi Tatuaż robiłem w tym właśnie studiu. Było bardzo Przyjemnie,... matizm zadowolona (1) Treść opinii: Pozytywnie zaskoczona Poniewaz mieszkam niedaleko... Magda L