Jesteśmy na TAK:) (1) Na początku nie chcieliśmy mieć kamerzysty na naszym ślubie i weselu, ale na... Basia i Mateusz:) :) (1) Można by pisać i pisać o pozytywach współpracy z Sebastianem, ale postaram... Mateusz kamerzysta godny polecenia (1) Tyle pozytywnych opinii, ja też jedną dodam od siebie. Studioamor to nie... Marta
filmowanie studio amor (1) Pełna obaw o filmowanie naszego wesela, po tym jak jedna z chodliwych firm... Kasik Chcecie mieć cudowny film i przepiękne zdjęcia, wybierzcie tę firmę! (1) Serdecznie polecamy narzeczonym firmę "Magrys".Jesteśmy w pozytywnym szoku,... Ania i Patryk filmowanie studioamor (1) Nie wiem kto by miał tyle cierpliwości do naszych pomysłów. Pozmienialiśmy... Ola i Michał filmowanie - studioamor (1) Z czystym sumieniem mogę polecić p. Sebastiana, profesjonalizm pod każdym... Radek polecam www.studioamor.pl (3) ... a czemu by nie, poszliśmy z narzeczonym zobaczyć co mają do zaoferowania... Monika i Darek filmowanie studioamor (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu, tak samo zresztą jak nasi goście... Monika POLECAM (1) Kamerzysta odpowiedzialny, rzetelny i sumienny. Kamil Zdecydowanie nie polecam (1) Na wstępnej rozmowie wyszliśmy pod dużym wrażeniem zaprezentowanych filmów... Paweł Wyjątkowy film (1) Widziałam wiele filmów ślubnych. Film wykonany przez studio Art-Video... Emilia Wańke