Filmze ślubu który z przyjemnością się ogląda (13) Po długim oczekiwaniu doczekałam się swojego filmu i jestem w pełni... Barcelona świetnie zdjęcia ! (1) Witam, z Panem Robertem z Eye Film współpracuję od stycznia tego roku przy... Daria Polecam (1) SpokoOko to Pan Wojtek:) Jest to osoba, która z wielkim zaangażowaniem i... Katarzyna
Zdecydowanie polecam (1) konkretnie i niedrogo. Polecam wszystkim Karol Polecam Spoko Oko :) (2) Chociaż to początkujący filmowiec, to jego profesjonalne podejście do sprawy... gacek Rewelacja! (1) Robert pracował nad stworzeniem filmu promocyjnego mojej firmy. W szybkim... Paulina P. lepiej być nie mogło! (1) Z Robertem miałam okazje współpracować już dwukrotnie i mam nadzieję - będzie... Ola Niesamowite pomysły (1) Zamówiliśmy z żoną pocztówkę filmową dla znajomych - nie przypuszczaliśmy, że... Kuba Press Play Film!! polecam wszystkim !!! (1) Panowie znają się na rzeczy, a co najważniejsze kochają swoją prace, której... Karolina podziękowania dla rodziców (1) Jesteśmy mega zadowoleni i ze współpracy i z efektów pracy z chłopakami. Są... Natalia Polecam! (1) Ekipa nagrywała nam film z podziękowaniem dla rodziców. Profesjonaliści z... Łukasz Wideofilmowanie SpokoOko (1) Pan Wojtek z firmy SpokoOko filmuje profesjonalnie i z polotem. Jest bardzo... Beata M. filmowanie / fotografia (1) Praca p. Wojtka: oryginalna, kreatywna, elastyczna. Filmy ciekawe, z... MA Profesjonalista (1) Wojtek ze swym SpokoOkiem to gwarancja oryginalności i niepowtarzalności.... Krupnik Mistrzostwo (1) Profesjonalizm w najwyższym stopniu. Tak można określić całokształt pracy... Grzegorz Pełen profesjonalizm ! (1) W dzisiejszych chorych czasach , spotkanie kogoś takiego jak pan Wojtek i... hristo Polecam! (1) Poprosiłam Pana Wojtka o przygotowanie kilkuminutowego filmu ze spotkania... Małgorzata P. Godny polecenia profesjonalista (1) Film zrobiony profesjonalnie i szybko. Bardzo milo sie wspolpracowalo w... darek Film eventowy (1) Profesjonalna ekipa filmowa która wykonuje usługi na najwyższym poziomie.... Andrzej Dziełak 6! (1) Pelen profesjonalizm chlopakow, pomyslowosc i otwartosc na nasze pomysly.... ola