NAJLEPSZY KAMERZYSTA!!! (1) Czy może być lepsza rekomendacja niż czteroletnia nieprzerwana współpraca?... Kasia Niestety nie mogę polecić. (1) Umowę z tą firmą zawarłam w marcu na ślub 09.2017. Spodobała nam się jakość... Grażyna Studio na 6+ Filmy dla Firm rewelacja (1) Dla mnie, co prawda, Pan Sebastian nie tworzył filmu ślubnego a firmową... MMone
Bardzo dobry wybór (2) Zaangażowanie, podejście do naszej produkcji i poświęcony czas, a wszystko w... AZ Ślub (1) Profesjonalizm i zaangażowanie to tylko jedne z atrybutów Pana Wojciecha.... Konrad Elastyczność to jego drugie imię ;) (1) Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pana Sławka, podczas uroczystości... Piotr Ulubiona sesja zdjęciowa (1) Ogromnie polecam ekipę Sezmoo.com Zdjęcia robią bajeczne. Regularnie wracam... dorris Nie polecam !!! (1) Nie polecam ! Z przykrością ! bardzo mnie rozczarował "profesjonalizm"... Aleksandra Walenciej Profesjonalista z powołania wart swojej ceny (1) Pan Sławek to prawdziwy pasjonat swojego zawodu, który wkłada serce w swoje... Aleksander Nowaczek Najlepszy kamerzysta w Trójmieście (1) Gorąco polecamy wraz z żoną usługi Studia JAMIS!!!. Pan Sławek miał... Karol i Gosia rewelacja (1) Jakość jaką oferują jest absolutnie fenomenalna. Do tego świetny kontakt i... Robert R POLECAMY! (1) Profesjonalny kamerzysta z wielkim poczuciem humoru. Możemy polecić że... Ola i Seweryn BARDZO POLECAMY PRESSPLAYFILM:) (1) Wraz z Dawidem i Karolem nagrywaliśmy video zaproszenie na ślub. Przed... Asia podziękowania dla rodziców (1) Bardzo polecamy skorzystanie z usług tej firmy! Film z podziękowaniami dla... Basia film z wesela wykonany przez SpokoOko (1) Mieliśmy przyjemność pracować z Panem Wojtkiem podczas naszego ślubu.... Aneta i Paweł podziękowania dla rodziców (1) Zobaczyliśmy podziękowania dla rodziców Press Play'a na weselu znajomych. Nie... M&T Najlepsza ekipa filmowa!! (1) Po bardzo długich poszukiwaniach ekipy filmowej, która nakręciłaby stosunkowo... Marta i Paweł Rewelacja - bardzo dobra firma (1) Sprawnie, szybko, otwarci na współpracę i nastawieni na zadowolenie klienta.... Tom02 . (1) Prace Pana Wojtka oceniamy na 6 z plusem! :) mnieliśly przyjemność... Ola&Robert Asia - opinia (1) Film który wykonalo dla nas Coolartpro jest spełnieniem naszych oczekiwań w... Asia