Więcej

Temat dostępny też na forum: Łostowice
Inwestycja o nazwie Więcej powstaje w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska. W okolicy w ostatnich latach powstała w pełni kompletna infrastruktura dzielnicowa. Okoliczne tereny zielone to gratka dla osób aktywnych, a to i ciekawe place zabaw to argument "za" dla młodych rodziców.

Atutem dla osób mobilnych, które poruszają się po całym Trójmieście, jest lokalizacja blisko ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A

mnie też interesuje głownie Gdańsk, a szukałem już mieszkania i na osiedlu Gdańskie Tarasy ceny jeszcze nie zwariowały. Poza tym lokalizacja jest jak dla mnie całkiem dobra, w pobliżu są tereny zielone ale do obwodnicy też blisko więc dojazd nie będzie problematyczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18

Do nas też przemawia Więcej - szczególnie balkony i wysokie mieszkania. Już z żoną jesteśmy prawie przekonani, a chcemy zdążyć przed drugą falą COVIDu, bo spodziewamy się szalejącej inflacji i chcemy ulokować nasze oszczędności. Nie będziemy zwlekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Szykuje się ciekawa inwestycja. Faktycznie, lokalizacja jest dość wygodna, projekt wygląda całkiem nieźle. Szukam teraz pod wynajem drugiego lokalu, bardzo poważnie myślę o osiedlu Więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 26

yup

Trafiłem właśnie na tę inwestycję (nie znałem wcześniej) i to może być "bingo" - bardzo fajnie wygląda, lokalizacja też mi odpowiada. Zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 30

pasuje nam

Mi też całkiem się podoba :) Niska zabudowa, fajny projekt i okolica, która mi odpowiada. Jestem już po pierwszym czacie z deweloperem, teraz planuję pojechać i rozejrzeć się dokładniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

A wyjazd????

Z tego osiedla jest tylko jeden wyjazd w stronę Gdańska i to jeszcze jednokierunkowy łączący się z ul. Niepołomicką no chyba żeby jechać na około przez Kowale... Jedna i druga droga zawsze rano zablokowana dodajcie 40 minut na dojazd do centrum... Ogólnie wyjazd z Wielkopolskiej to jedna wielka porażka... A bloków powstaje tu pełno...
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 2

Planowana nowa śwętokrzyska

W planach jest realizacja długo oczekiwanej nowej świętokrzyskiej, dzieki czemu dojazd będzie lepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

kupiłem mieszkanie na osiedlu obok i potwierdzam problem z dojazdem/wyjazdem przez Niepołomicką. Przez Kowale jest jeszcze gorzej. Powstają kolejne bloki, a drogi dalej te same...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to chyba zupełnie normalne... Kwestia czasu i problem z głowy - ale tak czy siak, ja wielokrotnie byłem w okolicy i bez przesady, nie jest aż tak źle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie wiesz co piszesz , pewnie byłeś w godzinach pozaszczytowych. Tu powstaje jeszcze około 2 tyś mieszkań . W przyszłym roku będzie dramat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja szukam właśnie mieszkania pod inwestycję i mocno zastanawiam się nad tym osiedlem, prezentuje się fajnie, lokalizacja też nie powinna być problemem, a łatwo będize wytnająć - to możę być dobra opcja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Ja szukam teraz mieszkania, które docelowo trafi w ręce mojego syna nastolatka obecnie, ale na razie będę wynajmować, więc mam podwójnie trudne zadanie, połączyć oba cele ;) Natomiast Więcej wydaje się fajną opcją, bo jest w całkiem fajnej okolicy i łatwo będzie wynająć - zastanawiam się tylko, czy są tu jacyś mieszkańcy i mogą powiedzieć o klimacie na osiedlu i jak się ogólnie tu mieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Fajne osiedle, podoba nam się i rozważamy bardzo intensywnie :) Martwię się trochę kredytem, ale musimy spróbować - wydaje mi się, że powinno być ok ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Tylko nie robyg nie polecam tego dewelopera robi z najtańszych produktów mieszkanie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba nie widziałeś bloków innych deweloperów. Ja mieszkam na osiedlu Robyg i nie mam żadnych większych zastrzeżeń, a cały proces od a do z był niemal całą drogę pozytywny. Oczywiście, było kilka usterek, ale naprawionych - więc w czym problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Robią owszem z badziewnych materiałów, ale chociaż jakoś to wygląda. Nikt Ci nie dołoży żebyś miał lepsze materiały, bo dla dewelopera liczy się każda złotówka. 10 lat temu były bliźniaki dla biedaków (bo kto by chciał dom z sąsiadem za ścianą), potem zaczęli budować czworaki, a teraz jadą z szeregowcami po 100m bez żadnej przerwy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

IP 89.69.179.* i wszystko jasne, spam dewelopera ruszył
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tradycyjnie pracownik Robyga sam ze sobą prowadzi dyskusje i zaśmieca forum
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

my już prawie napewno zdecydujemy się tu zamiezskać - mamy co prawda niewielkie watpliwosci co do lokalizacji etc., ale ogolnie bardzo dobrze spełnia nasze oczekiwania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

fajna inwestycja, moja żona początkowo cisnęła w tym kierunku, ja miałem innego faworyta, ale oferta jest zdecydowanie z tych korzystniejszych - warto się zainteresować, jeśli ktoś ma opcję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

odbiory

w listopadzie 2021 rozpoczęły się odbiory 1-3 m-ce przed terminem, zobaczymy jaka jakość wykonania, inżynier budowlany czeka w blokach startowych :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że admini usuwają niewygodne komentarze

Pytania do ROBYGa:
- kiedy w końcu uprzątniecie ten syf z ulic Wielkopolska i Ofiar Grudnia?
Babrzemy się dzień w dzień w błocie, którego jesteście autorem wraz JHM DEvelopment.
- czy naprawicie wszystkie zniszczenia wyrządzone przez budowlańców pracujących na wasze zlecenie?
Mam tu na myśli zniszczoną zieleń za chodnikiem przy ul Ofiar Grudnia 70. Obecnie jest tam jedno wielkie bagno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

brak komentarzy po odbiorach :)

to chyba najlepszy dowód, że poszło nieźle; u nas przynajmniej tak było - kilka usterek, w mig poprawionych; zamówiliśmy usługę zewnętrznego eksperta i było mniej, niż 12 pozycji, z czego 3 istotne - nie spodziewaliśmy się, biorąc pod uwagę wiele komentarzy w necie, że będzie tak dobrze - zwłaszcza, że ceny były ok. miłe zaskoczenie!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt odbiory poszły sprawnie, jakość wykonania lokalu ogólnie ok Okna 3szyby Duzy balkon Szkoda ze w 3/6 blokach ściany działowe są wykonane z płyt karton gips
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas też jakieś drobiazgi - ogólnie ok, warto było czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0