Więcej

Temat dostępny też na forum: Łostowice
Inwestycja o nazwie Więcej powstaje w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska. W okolicy w ostatnich latach powstała w pełni kompletna infrastruktura dzielnicowa. Okoliczne tereny zielone to gratka dla osób aktywnych, a to i ciekawe place zabaw to argument "za" dla młodych rodziców.

Atutem dla osób mobilnych, które poruszają się po całym Trójmieście, jest lokalizacja blisko ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie też interesuje głownie Gdańsk, a szukałem już mieszkania i na osiedlu Gdańskie Tarasy ceny jeszcze nie zwariowały. Poza tym lokalizacja jest jak dla mnie całkiem dobra, w pobliżu są tereny zielone ale do obwodnicy też blisko więc dojazd nie będzie problematyczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szykuje się ciekawa inwestycja. Faktycznie, lokalizacja jest dość wygodna, projekt wygląda całkiem nieźle. Szukam teraz pod wynajem drugiego lokalu, bardzo poważnie myślę o osiedlu Więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Trafiłem właśnie na tę inwestycję (nie znałem wcześniej) i to może być "bingo" - bardzo fajnie wygląda, lokalizacja też mi odpowiada. Zobaczymy :)
Mi też całkiem się podoba :) Niska zabudowa, fajny projekt i okolica, która mi odpowiada. Jestem już po pierwszym czacie z deweloperem, teraz planuję pojechać i rozejrzeć się dokładniej.
Z tego osiedla jest tylko jeden wyjazd w stronę Gdańska i to jeszcze jednokierunkowy łączący się z ul. Niepołomicką no chyba żeby jechać na około przez Kowale... Jedna i druga droga zawsze rano zablokowana dodajcie 40 minut na dojazd do centrum... Ogólnie wyjazd z Wielkopolskiej to jedna wielka porażka... A bloków powstaje tu pełno...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
W planach jest realizacja długo oczekiwanej nowej świętokrzyskiej, dzieki czemu dojazd będzie lepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
kupiłem mieszkanie na osiedlu obok i potwierdzam problem z dojazdem/wyjazdem przez Niepołomicką. Przez Kowale jest jeszcze gorzej. Powstają kolejne bloki, a drogi dalej te same...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukam właśnie mieszkania pod inwestycję i mocno zastanawiam się nad tym osiedlem, prezentuje się fajnie, lokalizacja też nie powinna być problemem, a łatwo będize wytnająć - to możę być dobra opcja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1