Wieczni poszukiwacze pracownika

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się nie udało (!!!) co znaczyć może, że taki pracodawca albo jaja sobie robi albo przekrętacz (nowi i nowi pracownicy lub po prostu wyrobił sobie już "renomę"):
TARANKO PRACOWNIK MAGAZYNU - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-magazynu-ogl9513424.html
GRUPA ARKTYKA - WPROWADZANIE DANYCH - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/wprowadzanie-danych-ogl9513256.html
SECURITY SERVICE - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/instalator-systemow-alarmowych-ogl9513226.html
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co za pierdoły, ja jakoś niedawno podjąłem zatrudnienie za fajne pieniądze z możliwościami aby piąć się w górę. Znalazłem ogłoszenie wysłałem CV i się odezwali. Jakoś nikt mnie tam nie polecał. Żyjesz w standardach z początku lat 00', czasy się zmieniły, rozejrzyj się. Stękają tylko mało ambitni i ci którzy znacznie przeceniają własne możliwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Codziennie od roku Spedycja Międzynarodowa Vila Max Sp. z o.o. , poszukuje na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy
Asystent Spedytora Międzynarodowego
Przedstawiciel Handlowy

Nadal nikogo nie znaleźliście? ha ha ha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykształcenia i kwalifikacje nie mają znaczenie jeśli nie masz znajomości. W Gdańsku dobra praca głównie po ZNAJOMOŚCI.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co Ty bredzisz, jak nie ma znaczenia? Są stanowiska na które nie masz szans aplikować jeśli jesteś po podstawówce a i takie na które nie masz szans bez jakiegokolwiek doświadczenia. Widziałeś kiedyś lekarzą, farmacętę czy nauczyciela po podstawówce, albo dyrektora zarządu jakiejś firmy bez doświadczenia? Większość kadry zarządzającej pochodzi z tych samych firmy pnąc się w górę przez co zdobywają doświadczenie. Oczywiście nie mówię tutaj o rodzynkach z elity rządzącej bo ci wszędzie się wepchną bez kompetencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dobra a średnia, 3500 nie jest nieosiągalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 tysiaki lub po 3,5 to juz dobra kwota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyjechali bo nie dostają tego co powinni , nie ważne czy sie jest specjalita po kilkiu kierunkach czy po jednym albo wcale , albo po samej podstawówce czy coś , wykształcenie czy doświadczenie paru czy sporo letnie typu 10 czy 20 , nie ma znaCZEnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuksi dziś znów szuka tego upragnionego kierowcy, ale za to nie wpadłem na ogłoszenie S Taxi, nie wierzę że znaleźli kierowców zapewne po prostu się poddali. Niedługo sezon więc znowu się zacznie sezon łowiecki na jeleni. Co do Tuksi to już mnie śmiech ogarnia. Pierwszy raz od dłuższego czasu zacząłem przeglądać ogłoszenia jakieś 2 lata temu i jak by nie było Tuksi jest stałym powielaczem swojej śmiesznej oferty. Aż wierzyć się nie chce że nikt tam nie chce pracować? Chętnie poznałbym ich warunki zatrudnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LPP ogłaszają się ciągle na portalu praca_pl. na trójmieście chyba są już spaleni...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś po szkole myśli że będzie zarabiał w Polsce 2 tyś euro to bardzo się zdziwi rzeczywistością. Właśnie ci po szkołach bez doświadczenia na rynku pracy są najłatwiejszym kąskiem dla tych pseudo pracodawców którzy myślą że 1500zł to i tak dużo dla 20-to latka. Dlatego młodzi wolą zbierać truskawki u Holendra lub podcierać d*py starym niemcom żeby zarobić więcej niż średnia krajowa w Polsce. Jeżeli masz jakieś doświadczenie życiowe idące w parze z doświadczeniem zawodowym do tego trochę się cenisz to na pewno nie będziesz ofiarą na rynku pracy. Wszystko zależy od tego jakie założysz sobie cele. Jeżeli nie pójdziesz do pracy za mniej niż 5tyś zł to prawdopodobnie długo będziesz bezrobotny, ale jak obniżysz loty do do 3-3.5 tyś to na pewno zwiększysz swoje szanse na konkretne zatrudnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma rację? a jak ci się wydaje - dlaczego wyjechali? bo ich nie potrafiono docenić, mylę się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo wielu myśli że magister da prace dobrą mega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Novae Res byłam na rozmowie kilka lat temu - wtedy też szukali redaktora DTP. Pół godziny wywiad, ale odzewu brak, mimo, że spełniałam wszystkie wymagania. Teraz niech się wypchają :P Widocznie stanowisko nie jest tak atrakcyjne, skoro ludzie dają dyla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma w tym trochę racji, bo ci którzy coś umieli i się cenili pojechali na zachód więc mało tego że rąk do pracy coraz mniej to jeszcze nie produkujemy żadnych prawdziwych fachowców. Co roku za to produkujemy rzeszę magistrów od wszystkiego i do niczego którzy mają zerowe pojęcie o jakiejkolwiek pracy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem, że Ty oferujesz zatrudnienie? i nie jest to zatrudnienie od typowej kapitalistycznej łajzy? więc jakim cudem masz problem ze znalezieniem pracownika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mylisz się :) Grafik kreatywny został już wybrany w procesie rekrutacji i nie jest to "studenciak", który otrzyma "niszowe wynagrodzenie" oparte na "śmieciowej umowie". Skąd takie wnioski?

Efekty pracy naszego zespołu graficznego widać na każdym kroku. To ludzie i cały zespół tworzy JUMPCITY, dlatego zależy nam, aby wybierać jak najlepsze osoby.

Pozdrawiamy,
zespół JUMPCITY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo gadanie o bezrobociu to jakiś żart, a do pracy same łajzy się zgłaszają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

JUMP CITY znowu szukają - tym razem kerownyka recepcji - oferta skierowana dla typowego studenta, nikt poważnie podchodzacy do życia nie będzie raczej brany pod uwagę.
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierownik-recepcji-ogl60053970.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hotel focus premium- Gdańsk Wrzeszcz, notorycznie od 2 miesięcy co najmniej raz w tyg jest wystawiane to samo ogłoszenie! http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pomoc-kuchenna-zmywak-praca-na-stale-ogl59855030.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Experyment też notorycznie szuka kasjera/ księgowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,