Wieczór kawalerski....:-)

Witajcie.....Na tym forum są prawie same Panie więc trochę mi głupio z takim Tematem wyskakiwać ,ponieważ nie chciałbym żadnej urazić, szczególnie dlatego ,że nie pojawił się jeszcze taki temat....Z drugiej strony to przecież forum dla narzeczonych....:-)Panowie jeśli to czytacie to piszcie śmiało co planujecie na wieczor kawalerski........Może wspolnie uda nam się zaplanować ten nasz niezapomniany i jedyny wieczór.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Różnicy zdań chyba nie,bo każdy swoje wyraził-bez sensu jest obrażanie kogoś za to,że ma inne zdanie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Dziewczyny naprawde nie o to chodzi. Niech kazdy chlop robi co chce. Czy ja gdzies napisalam, ze swojego trzymam na smyczy? On ma taki charakter, ze gdyby sie tak czul to juz dawno nie bylibysmy razem. Ktory chlopa by wytrzymal cos takiego? To moj punkt widzenia, tylko i wylacznie. Panienki , filmy, kumple to wszystko bedzie zawsze. Wazne jaki ma do tego stosunek sam facet. Pozdrawiam i na tym koncze!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Ja mojemu mężowi zabiorę okulary i problem z głowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Nie zapomnijcie o internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

jeszcze telewizor :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

no ba! ;);) hehehe a zaraz po niedobrych kolegach puby ktore takie cos organizuja i na takie cos pozwalaja ...;);)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Taaak, panienek już się pozbyłyśmy, teraz jeszcze trzeba się pozbyć złych kolegów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

No i wlasnie dlatego mysle, ze tacy kumple sa niewiele warci, skoro zaproszeni na wieczor kawalerski "spelniaja swoje marzenia":) Jak chca ogladac panienki to niech ida na striptiz albo niech zamawiaja sobie na swoj wieczorek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

mar1fur napisał(a):
> pewna dziewczyno z kawalerskim kiepskie plany bo narzeczona
> trzyma mnie już na smyczy.......jestem pod pełną kontrolą...:-)

I bardzo dobrze, widocznie ma powody.
Powininna jeszcze odciąć Cię od internetu.
Do budy!

:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Może powinnaś... Wierność jest również dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Ale i zaufanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Powinnam napisać "na innych przekonaniach" budują związek?
Jestem jeszcze malutka i nie potrafię pisać tak ładnie jak Ty. :)

Co do dziewczyn - może chciałabym wyłowić pokrewne dusze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Moim zdaniem problem polega na tym, że wiele osób boi się jakiejkolwiek różnicy zdań i od razu zarzuca innym "naskakiwanie" i "wylewanie jadu" oraz wszędzie widzi zamach na swoje szczęście małżeńskie. Trochę dystansu, proszę... To forum, nie imieniny u cioci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

pewna dziewczyno z kawalerskim kiepskie plany bo narzeczona trzyma mnie już na smyczy.......jestem pod pełną kontrolą...:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

ale śmieszny wątek...
dodam swoje trzy grosze...
do partnera trzeba mieć zaufanie, więc jakby mój mężuś został zaskoczony panią striptizerką to ok, niech sobie chłopak popatrzy ale tylko popatrzy ;) ja osobiście byłam na pokazach striptiserów męskich i jest to tylko i wyłącznie zabawa :)

a na temat kawalerskiego...zrobiliśmy sobie kawalerski i panieński razem, takie dwa w jednym z przyjaciółmi i było super

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Pewna Dziewczyno, po Tobie się nie spodziewałam tego, że też nie odróżniasz wartości, instynktów i wyparcia... Ale może każdy powód jest dobry, aby ponarzekać na dziewczyny z Weselnika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Heheheh wiec kulturalnie sie nie zaczelo ale skonczylo ;)... natomiast ja podobnie jak Agatha uwazam zeeee panienki na wieczorze to raczej spelnienie marzen kumpli niz naszych mezczyzn...choc zdazaja sie wyjątki...


image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

jakoś Mystic się nie obraziła,a to ona powinna zareagować-nikt chyba adwokata nie potrzebuje,niepotrzebnie tyle jadu ludzie wylewają i czemu to ma służyć?mało się ma własnych problemów?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Rozwala mnie podejście niektórych do tematu i ich pobłażliwy stosunek do osób, które mają odmienne zdanie/na innych wartościach budują związek. Ja nie śmieję się z dziewczyn, które wierzą w to, że są jedynymi obiektami seksualnymi dla swoich mężczyzn, dlatego wkurza mnie, kiedy one z pobłażliwością i pogardą wyrażają się o moim związku z facetem, który owszem - zaślini się na widok innej atrakcyjnej kobiety (co nie znaczy, że od razu wskoczy z nią do łóżka z wywieszonym jęzorem)... ;)

Kultura kulturą, ale pogarda, pobłażliwość, litościwy uśmieszek - to dla mnie piekiełko, typowe dla weselnika.
Oczywiste, że nikt tutaj nikogo nie wyzwie. Takie aniołki, wierne świętoszki... W życiu, my przecież nie przeklinamy... Jest to ciekawe, rzeczywiście. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Tylko nieśmiało przypomnę, że dyskusja się zaczęła dopiero wtedy, gdy przeciwniczka erotycznych występów naskoczyła na Mystic... Tak tylko dla jasności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Aleksad dobrze powiedziane:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy (33 odpowiedzi)

Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi pomozecie??? Na kazda...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (34 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...