Wieczorki taneczne dla > 40 latków

gdzie można się pobawić ? byłem w Ciechocinku, tam w każdej knajpce można potańczyć, do 22.00 bez problemu, natomiast w Gdańsku ?
kiedyś był Cristal we Wrzeszczu. gdzie teraz szukać ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

właśnie też szukam takich miejsc w Gdyni czy Sopocie jak choć np. popularna ,,Stodola'' czyli Brystol w Ciechocinku.
Byłem we wrześniu w Ciechocinku i codziennie byłem na fajfie / 15 -17:30 a następnie po kolacji na dancingu do 22. Jest tam wiele takich miejsc i można sie tam wspaniale bawić, przy lampce wina, kawie czy przy piwie. W życiu się tak nie ubawiłem i wytańczyłem co tam. Dziwiłem sie jak jechałem do sanatorium, że moja Pani Doktór powiedziała mi , że wytańczę sie tam za wszystkie czasy mówiąc , że taniec - ruch jest b. wskazany przy wszelkiego typu dolegliwościach ,,ruchowych" i miała rację , odmłodniałem,schudłem i lepiej sie czuję. Az chce sie zyć mimo 60-tki ,tylko gdzie iść. Za młodych lat chodziłem do Cristalu lub do Algi, a gdzie teraz ? Może ktoś zna taki lokal w Trójmieście dla
> 40 . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam ten sam problem, wróciłam po 33 latach do Polski i gdzie tu się zabawić, znalazłam róża wiatrów Gdynia skwer Kościuszki nad samym morzem zapraszam Teresa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny klimat i super muzyka do tańca w Hacjendzie Wrzeszcz ul. Partyzantów . W środy od 17:00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A powiedz mi w jakie dni się odbywają ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Terenia, lubisz spacery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

Pozostaje Spatif w Sopocie albo Andersen w Gdyni.
No może jeszcze Kapitan Cuck, czy jakoś tak ...też w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

Bardzo fajne wieczorki sa w Żabusi na ul.Gospody.
Odbywaja sie w kazdy czwartek od godz.19-23
Przychodza tlumy ludzi,ladna muzyka,mozna sie naprawde wybawic.
Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

Witam.
Owszem jest nowo otwarty Club który miesci sie przy ul. Mysliwskiej 18
w Gdańsku Dzielnica- Morena
Są tam organizowane wieczorki taneczne ( dancingi), wieczorki zapoznawcze.
Z własnego doświadczenia wiem ze można tam spedzić miły wieczór w symatycznej atmosferze.
W każdą ŚRODĘ

Polecam i pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

Restauracja Hacjenda Wrzeszcz ul.Partyzantów 46 w każdą środę muzyka na żywo, miła atmosfera,super zabawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczorki taneczne dla > 40 latków

No wszystko fajnie by było gdyby takie wieczorki odbywały się w soboty , to chętnie bym skorzystał,. Wiesiek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...