1) Nauczyciele - tutaj nie można wystawić jednej zbiorczej oceny. Jedni zasługują na 6, inni (na szczęście mniejszość) najwyżej na 2+. Moim zdaniem władze szkoły mogłyby łatwo zdiagnozować jaki jest poziom nauczania kadry, ale chyba nikt nie ma ochoty na dodatkową robotę. Zdarzają się nauczyciele z pasją, dla których liczy się uczeń, są też i tacy (jak mój nauczyciel pracowni) którzy są kompetentni ale nie potrafi ich docenić, są też i tacy, którzy przez 10 lat pracy w TŁ nauczyli się ściemniać w taki sposób że wszyscy myślą że są profesjonalistami, a mają problem z rozwiązaniem egzaminu zawodowego (!). U wielu nauczycieli brakuje chęci do szkoleń i rozwijania się. 2) Wyposażenie - tutaj wiele zmieniło się w ciągu ostatnich 3 lat dzięki min. staraniom dyrektora (wspaniały człowiek). Pracownie otrzymały nowy profesjonalny sprzęt, do dyspozycji ucznia w godzinach pracy biblioteki są dostępne także komputery z dostępem do bardzo szybkiego internetu. Na terenie szkoły działa także sieć WIFI. Pozyskano także kilku sponsorów (Simex, Satel). Podsumowując dzięki tej szkole studiuję i mam niezłą pracę w branży. Większości rzeczy, których powinienem się nauczyć w szkole nauczyłem się sam.