Wielkie powietrzne show w 2014 roku w Gdyni

Opinie do artykułu: Wielkie powietrzne show w 2014 roku w Gdyni.

Red Bull Air Race, największe lotnicze widowisko na świecie, wraca po czteroletniej przerwie. Gdynia będzie jedynym miastem w Polsce wśród trzech na świecie, w którym pod koniec lipca 2014 roku odbędą się międzynarodowe mistrzostwa podniebnych akrobacji.Na tę wiadomość czekało mnóstwo fanów lotnictwa i akrobacji powietrznych. 8 października 2013 roku w Malezji organizatorzy Red Bull Air Race World Championship ogłosili, że impreza powróci w wielkim stylu. Prawdziwe powody do radości powinni ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto?

Tusk,szef Plichty Obywatelskiej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

spadnie jeden z drugim i tak się wygłupy skończą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

HA!

a ja dołożyłem skrzydła i mam teraz kokpit z fotelem i tv w aucie ze skrzydłami !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przydałoby się też w Gdyni zorganizować coś takiego
redbull Flying Bach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzmi drogo

Wybory, wybory...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

skąd te dane???

Gdańsk obecnie ma ok.438 tys. - mam te dane z podpisem Prezyd.Adamowicza:)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, to są dane GUS.

Poza tym, chciałbym zauważyć, że odpowiadałem na posta - "od kilku lat systematycznie w Gdyni ubywa mieszkańców" i "W Gdańsku też systematycznie ubywa mieszkańców."

Rok 86' to nie zakres kilku lat. Zresztą wybrałeś akurat moment, w którym w Gdańsku mieszkało najwięcej ludzi, i faktycznie do roku 2001 ich ubywało, ale wtedy ten proce się zatrzymał i zaczęło na powrót powoli ich przybywać. W tym czasie szybko zaczęło przybywać mieszkańców w okolicznych miastach, wsiach, miasteczkach. tym w Gdyni, gdzie liczba mieszkańców szybko rosła do roku 2000, a potem zaczęła spadać. Czyli od momentu gdy Szczurek dorwał się do władzy (98').

I uwierz mi GUS, czy Wikipedia są lepszym źródłem informacji od gazetki propagandowej UM Gdynia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowa mowa nienawiści, nawet nie umiejącego się POdPiSać,

przejawiającego się w opluwaniu i pomniejszaniu dokonań naszego prezydenta, przez dostarczenie młodym ludziom niekompetentnych obśmiewających i głupawych postów. Myśli, że jest to skuteczne rozpoznanie w pewnych kręgach ?? Jako świadomi mieszkańcy przeciwdziałajmy im. I wszelkie formy wypowiedzi, które szerzą nieprawdę, pomówienia, propagują czy usprawiedliwiają nienawiść za dobrze sprawowaną władze dla dobra Gdynian - a dla wielu widać jest Prezydent Szczurek solą w oku, dlatego też to przedszkolne przezywanie oraz inne formy nienawiści bazujące na zakłamywaniu rzeczywistości, nietolerancja wszystkiego co postępowe i wybijające Gdynię do czołówki miast Europy. Nietolerancję wyrażającą się w agresywnym sąsiedzkim nacjonalizmie i gdańskocentryzmie, dyskryminację i wrogość wobec Gdynian.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

gryzon zaplacil za impreze pienidzmi mieszkancow a infoboxy sie ciesza. Pewnie w wyborach bedzie 101% na usmiechnietego nieroba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

;)

Pozdrawiam śliczną Panią Redaktor buzil ;))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Prezydencie

tak trzymać, psy szczekają a karawaning posuwa się do przodu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

ostatio przyleciała kumpelka z Warszawy i po wyjściu z samolotu stwierdziła ;-

"Samolot pilotował chyba jakiś z Red Bulla albo inny kaskader" ! , mówiąc oględnie w całym locie z W-wy do Gd. tylko beczek brakowało !.Ja to skomentuje tak :- z pilotami to tak jak kierowcami komunikacji miejskiej , z jednym wsiadasz, jedziesz, wysiadasz i na dobrą sprawę nie wiesz ,że to już. I z pilotami jest tak samo ;-start ,nie wiesz i nie czujesz kiedy oderwał się i kiedy wzbił się w powietrze, spokojny płaski lot , linia horyzontu zawsze pozioma potem lądowanie ,nie wiesz kiedy i jak się odbyło i już proszą do wyjścia ! .Są i loty bardziej "ekscytujące i atrakcyjne ",ale nikt mi nie powie - wszystko zależy od pilota !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańszczanie niech oglądaja przez następne 380 lat fonntanne

i się tu nie udzielają złośliwie.

Jak wszystko wypadnie pomyślnie to Red Bull na gdyńskim lotnisku zadysponuje coś bardziej spektakularnego jak choćby lot balonem w kosmos, ale o tym sza:)) Bo zazdrośnicy z sąsiedniego miasta i POPiS, wszystko zrobią, aby każdą gdyńska ciekawą inicjatywę ośmieszyć lub zniszczyć w zarodku
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

przyca taki ejer szoł robią nam rodzimi paralotniarze !!! - ino bez nazwy i bez sponsoringu Red Bulla

a co najważniejsze !- nie potrzebują lotniska -startują ze skarpy w Orłowie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

"ku Twojemu zaskoczeniu dodam, że jestem rodowitym GDYNIANINEM "

Jesteś takim rodowitym gdynianinem jak Eryka Steinbach rumianinką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, w Gdyni mieszkają same świrusy :) na szczęście Ty jesteś najpoważniejszym mieszkańcem metropolii
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się :

1. Centrum Sopotu jest bliżej plaży, niz centrum Gdyni.
2. Z molo w Sopocie, czy z plaży, po obu stronach molo, jest taki sam, jeżeli nie lepszy widok na ewentualne wyczyny lotników.
3. Samoloty mają wystarczajaco dużo paliwa by dolecieć z Kosakowa do Sopotu ;-) tylko czy duma wiadomych czynników by pozwoliła na takie rozwiązanie. Jednak wtedy samoloty mogłyby startować np z Jastarni.
PS. Gdzie w Gdyni będzie mozna zaparkować samochód ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4