Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloper to porażka, mieszkania są postawione tylko aby Polska nie zginela
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

P. Filip pracuje dziś ostatni dzień, miał dość współpracy z deweloperem, więc w sumie nie dziwię się Jego odpowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od początku totalna dezinformacja! amatorka! porażka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, a teraz zacytuje odpowiedz Filipa na moje pytanie zadane telefonicznie 11 07 : ja- jak nasza sprawa, Filip- jaka? Ja- no żartuje pan? Filip- a chodzi o pozwolenie na użytkowanie, ja- dokładnie, Filip- właśnie dziś (11 07) pojechali do nadzoru budowlanego dowiedzieć się coś, i pewnie jutro będą składać wniosek o pozwolenie na użytkowanie. Szok co to za odpowiedz przedstawiciela dewelopera! „ pojechali coś się dowiedzieć” 1,5 tygodna temu wysłali pismo do nabywców mieszkań pierwszego budynku że odbierają wodę, co potrwa 1,2 dni, i składają wniosek o p.n.u. te 1,2 dni już trwa 1,5 tygodnia i dalej nic. Ja myślę że jest to jawne granie w ......,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy, że w 2 budynku są przedodbiory?
Nie uważam, że 4 miesiące opóźnienia, to mało tym bardziej, że nie było żadnej oficjalnej informacji, że budowa się przeciąganie. Do tej pory nie wiem kiedy tak naprawdę będzie odbiór mieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i inni deweloperzy maja opóźnienia w oddaniu mieszkań, ale za to ich klienci są zabezpieczeni, ponieważ deweloper będzie płacił należne kary
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

budynek 4 jest przewidziany na III kwartał 2019. Najlepiej chyba wyjdzie na tym 2 i 3 blok bo najmniejsze opóźnienie będzie. W drugim bloku są przedodbiory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy budynek
2018-06-23 22:44:15
.. Ja proponuje ażebyśmy t.j. nabywcy mieszkań w pierwszym budynku spotkali się i wypracowali wspólne stanowisko do Interium żeby na piśmie dali nam dokładną datę zgłoszenia do inspektoratu budowlanego o pozwolenie na urzytkowanie.
taa. a oni wróżki i Ci podadzą. Przecież to zgłasza generalny wykonawca i jak widzisz blok stoi a oni ciągle coś poprawiają w ziemi. ale p.Filip mówił że w weekend wpinają się do wodociągów miejskich i to będzie koniec. Ponoć 10-tego ma być nadzór budowlany sprawdzać czyli już było by coś konkretnego wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kroki prawne mające na celu co dokładnie? budynek i tak ma opóźnienie i mieć je będzie. Niestety tak teraz wygląda na wszystkich osiedlach u różnych deweloperów. Myślisz, że dostaniesz kasę? więcej wydasz na adwokata niż po dłuuugim czasie coś otrzymasz od dewelopera... Jeśli chodzi o usterki, no cóż, od tego masz gwarancję i protokół zdawczo odbiorczy. Zgłaszasz a oni poprawiają i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opóźnienia są tylko bardzo duże niedługo będzie rok czasu ciekaw jestem 4 budynku kiedy będzie gotowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś podac nr do P.Koseckiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety , ale nie tylko interium ma problem z oddaniem mieszkań. Robyg pond pół roku się spóźnia z moreną, polnord pół roku z blokami na szadółkach więc spokojnie. Nie jest to dla nas dobra informacja, ale niestety chyba to normalne...... pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może trzeba byłoby zorganizować spotkanie przyszłych mieszkańców. Powinniśmy chyba wszyscy podjąć kroki prawne. Poza tym w bloku 1 są usterki o ktirych też warto porozmawiać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy ktoś z Was wie co dzieje się z budową? Do kiedy przyjdzie nam czekać. To co się dzieje jest bardzo niepokojące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mogę się dodzwonić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może trzeba byłoby zorganizować spotkanie przyszłych mieszkańców. Powinniśmy chyba wszyscy podjąć kroki prawne. Poza tym w bloku 1 są usterki o ktirych też warto porozmawiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co tzn oddana nie ma pozwolenia na użytkowanie więc odbiór jest nieważny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie są złożone dokumenty o pozwolenie na użytkowanie. Więc nie ma możliwości odbioru mieszkania a tym bardziej przeniesienia własności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-06-27 21:37:39
Czy ktoś ostatnio kontaktował się z p. Koseckim?
tak, wczoraj, siedzi codziennie w biurze na budowie albo w budynkach pokazuje mieszkania - telefon odbiera albo oddzwania- to nie Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0