Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również podpisywałam umowę rezerwacyjną w październiku na 4 budynek - na razie cisza. Z tego co pamiętam to umowy deweloperskie miały być w marzec/kwiecień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też na 4 blok ale na razie nikt się nie odezwał niech robią 2 i 3 bo czas ucieka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-02-04 22:28:25
wie ktoś może co tam będzie? Następne bloki?
ja wiem - ta świątynia co Głódź miał ją budować ale wstrzymali bo wojował o wieże z dzwonnicą - teraz pis wygra w Gdańsku to wybudują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wielkopolska 26

Czy ktoś,już się odzywał do osób,które mają rezerwację na 4 budynek?.ja podpisywałam umowę rezerwacyjna w październiku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahhahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rezerwuje miejsce na grilla za blokami na majówkę 2020, (tyle im zejdzie do oddania ostatniego bloku i miejsca rekreacji) jak ktoś chętny to panowie przynoszą kiełbaski a panie mogą sałatki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hej czy ktoś z Was pisał o odsetki ustawowe za zaistniały poślizg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś nowego z odbiorami przedodbiorami w pierwszym bloku ktoś ma to za sobą ? I co nowego w 2 bloku proszę o informacje przyszłych lokatorów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i fajny układ mają te mieszkania -

to Meso to dobry architekt musi być bardzo sprytnie ułożył zakątki, fajnie ulokowana kuchnia, nie na głównej w salonie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak może się zwinąć jak mamy rachunki powiernicze?

przecież bank odpowiada jak nie upilnuje dewelopera, klientom kasa teraz nie przepada, jakby co to bank odda, nie panikuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko co nowe zawsze ładnie wygląda. Jeszcze ładniej będzie jak wszystko będzie wybudowane i zagospodarowane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

współczuje wam cokolwiek robić jak taki syf dookoła jedno wielkie BŁOTO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładne bloki.

Ale powiem Wam sąsiedzi kochani, że ładne te bloki są.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super. Mam nadzieję ,ze w przyszłym roku o tej porze będa oddawać 4 budynek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,ja też mam podpisaną umowę rezerwacyjna na 4 budynek.na dzień dzisiejszy nikt się do mnie nie odezwał w sprawie podpisywania umowy deweloperskiej.Jeśli chodzi o cenę mieszkania to na 4 budynek już podpisywalismy umowy rezerwacyjne po podwyzce.pewnie odbiór będzie na luty 2019.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dziś na przedodbiorze będzie trochę poprawek ale ogólnie wszystko do przodu. Od następnego tyg można wchodzić i już cos działać zakładali dziś skrzynki z licznikami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy były już jakieś odbiory/przedodbiory mieszkań? Może ktoś chciałby się podzielić wrażeniami? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd takie informacje? z sufitu czy z wiarygodnych zródeł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty nie masz poczucia humoru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wiosne blok maja tam zaczac budowac. Podobno jakas firma z poznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0