Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam czy ma ktoś możne OW lub mógłby wysłac mi warunki umowy które sa wypisane na umowie deweloperskiej?
ps czy ktoś rozmawiał z radcami prawnymi na temat podwyżki ?

pwaszczuk19@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nothing

Co za burak :D no potwierdzam, nie będziemy dobrymi sąsiadami.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan z biura budowy, chyba Kierownik, powiedział że B1 odda przełom luty/marzec, B2 w połowie 2018, B3 na koniec 2018 a na 4 ekipa przejdzie jak zaleją strop B3 - za ok 7-10 dni i skończy na luty 2019 ale może skrócą terminy bo nie ma zimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

27.01.2018

3 blok hala garazowa z czsciowym stropem 2 blok bez ocieplenia 4 blok brak na budowie ogulny balagan marnie to widze z tymi terminami odbioru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Aniu, mamy na 3 blok, dogadaliśmy się na dopłatę, za tydzień podpisujemy deweloperską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego mają ogłaszać? budowa idzie, mieszkania sprzedają, teraz dobry okres i przecież umowy deweloperskie nie wchodzą do upadłości, to bank najwyżej odda albo syndyk dokończy budowę - to już nie te czasy , poczytaj w necie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma. oni jednak mają dużo lepszy standard niż w okolicy. My nie rezygnujemy, jakoś się pewno dogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15 mieszkań

też o to pytałem, p.Szmul powiedział że to dlatego że wróciły te co się nie załapały na MdM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy kupujecie mieszkanie za grube pieniądze i nawet nie wiecie jak takie proste rzeczy załatwić? Raczej nie będziemy dobrymi sąsiadami :-) w ogóle widzę tutaj same tytany intelektu, pozdrawiam Panią która przed biurem pytała mnie jak znaleźć północ na mapie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

założenie licznika będzie trzeba zgłosić do energii na podstawie protokołu odbioru naszego mieszkania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalnie-bierzesz akt notarialny idziesz do energi i składasz wniosek o licznik babka w okienku ci wszystko powie i koniec tematu proste jak drut
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dostałam informację że po tym wstępnym "przedodbiorze" trzeba będzie samemu pójść do Energii i poprosić o podłączenie prądu, ale też nie wiem do końca jak to ma wyglądać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co znaczy licznik samemu ogarnąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja teże się szykuje na odbiór wewnętrzny... parking ma zostać zrobiony do 9 lutego, ale winda ruszy dopiero po odbiorze całego budynku przez nadzór budowlany, także jeszcze to niestety trochę potrwa :/ no i licznik będzie trzeba samemu ogarnąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..złota nie oczekuje ale nie lubie jak ktoś jawnie chce zrobic mnie w trąbe, po prostu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

..pomimo tego,ze umowa rezerwacyjna była na okreslona kwote (czyli ta niższą) i do takich kwot był składany wniosek ? coś chyba jednak nie tak, bo przyznana ulga jest liczona od kwoty z umowy..jak później zmienię umowę na ta wyższą kwotę to paierologicznie się to nie zgadza, bo wniosek trzeba modyfikowac...a nawet jak kupujesz cos w sklepeie na raty to jesli nawet zmienisz jedną kreskę to musisz wniosek na nowo wysyłać...więc coś mi tu sie nie zgadza..ale może fakt.trzeba dopytać dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mdm

Podnieśli ceny, ale w taki sposób, że mieszczą się w przedziale MDM na ten rok. MDM zostanie ale musisz podnieść sobie kwotę kredytu w banku. Jeżeli zrezygnujesz z mieszkania to rezygnujesz też z MDM, ponieważ musiałbyś znaleźć mieszkanie w takim samym metrażu, aby móc z MDM nadal skorzystać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co bys chcial zloto na balkonach w tej cenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz mdm to śpij spokojnie wszystkie pytania do swojego doradcy kredytowego chyba ze nie masz? to gorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..muszę ponownie zapytac ..
Czy ktoś z Państwa potrafi mi wytłumaczyć co z tymi , którzy składali o kredyt w MDM ,wniosek poszedł, jest decyzja banku...a teraz mail z podwyżką??!! czekali specjalnie aż będzie już po składaniu wniosków? przecież przy MDM nie ma opcji wpłaty własnej bo jest to wersja dla tych co teoretycznoe nie posiadają gotówki...? o co z tym chodzi ?? o to żeby specjalnie zrezygnowali bo może maja chętnych na takie mieszkanie więc żeby się zwolniło? najgorsze, że jeśli będzie trzeba zrezygnować to "cały gips" polega na tym ze była to ostatnia szansa na MDM , i teraz co ..przepadło ?? nie rozumiem tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0