Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

widziałam to z bliska i bardziej przypominało panele elewacyjne drewnopodobne
swoją drogą dość słabo to wyglądało- widać że koszta zaniżone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No na ściany na loggiach kładą kafle imitujące drewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostałam wstępną informację że będzie przedodbiór 6-7 luty
Pamiętajcie że to nie jest odbiór docelowy... po prostu dostaniemy klucze żeby wykańczać mieszkania. Nie będzie natomiast w tym czasie pozwolenia na użytkowanie. Zapewne nie będzie też odbioru miejsc postojowych bo dojazdu do hali chyba jeszcze nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kafelkują balkony? na pewno?
Kafelek na balkonach nie ma w standardzie deweloperskim który mamy w umowach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w piątek, to w trzecim bloku zrobiony jest parking podziemny i zaczynają parter robić, w drugim bloku powstawiane są okna i faktycznie też widziałem, że chyba zaczynają windę robić a w pierwszym bloku kafelkują balkony i pomalowane są w części mieszkań sufity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nothing

Czyli jednak działają i coś się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

windę robią aktualnie w drugim bloku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć co z tymi , którzy składali o MDM ,wniosek poszedł, jest decyzja banku...a teraz mail z podwyżką??!! czekali specjalnie aż będzie już po składaniu wniosków? przecież przy MDM nie ma opcji wpłaty własnej bo jest to wersja dla tych co teoretycznoe nie posiadają gotówki...? o co z tym chodzi ?? o to żeby specjalnie zrezygnowali bo może maja chętnych na takie mieszkanie więc żeby się zwolniło? najgorsze, że jeśli będzie trzeba zrezygnować to "cały gips" polega na tym ze była to ostatnia szansa dla mnie na MDM bo na nowych warunkach się nie kwalifikuje...nie rozumiem tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nothing

Był ktoś oglądać 2 blok? Jak to tam wygląda? Jest instalacja czy tylko stan surowy zamknięty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór

4 blok.IV kwartal nie realny bedzie I kwartal 2019 mam podpisaną umowe ale mi sie nie spieszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W umowie rezerwacyjnej nie ma podanego terminu oddania budynku, zgodnie z ustaleniami budynek nr 4 ma być gotowy IV kwartał 2018 .:)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle cytrusowe na kowalach może...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorry, 12 luty (poniedziałek) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na odbiór 1 bloku jesteśmy już oficjalnie umówieni. Jeśli chodzi o moje mieszkanie, to odbiór 11 luty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podwyzka

A na kiedy wedle umowy macie przewidziany koniec budowy (chodzimy mi w sumie o 3 i 4 budynek)? W pierwszym budynku przewidziany termin przypadał na 30 listopada, a jest poślizg... teraz jest podany termin po 31 stycznia, ale nadal traktowany jako przedodbiór...!? Czy inne osoby z pierwszego budynku mogłyby dać znać jak u nich wygląda sytuacja i ewentualne dalsze ustalenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podwyzka

Obawiam się o realizację i czasowy brak kontaktu ze strony Pana Szymuli. Kwota oki- ja podpisałam umowę rezerwacją po podwyżkach.6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podwyzka

A czego się obawiasz? Czy jednak kwota którą proponują za wysoka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest może coś fajnego w okolicy w podobnych cenach i metrażu ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podwyżka cen

ja podobnie.. też się zastanawiam nad zerwaniem umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad zerwaniem umowy rezerwacyjnej -tylko co dalej , czy możecie coś polecić .......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0