Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kontakt jest i telefoniczny i mailowy, jednak najlepiej napisać sms. Pana Szmula można złapać też na budowie, mówił że ma zaplanowany urlop od 26 stycznia do 4 lutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działają na grunwaldzkiej. A szmul jest w rozjazdach, pod telefonem można go złapać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podpisaną umowę rezerwacyjną, pewnie z cenami po podwyżkach,ponieważ nikt ze mną się nie kontaktował. Na spotkaniu w biurze sprzedaży od razu zostaliśmy poinformowani , że koszt zakupu mieszkania wzrósł i wynosi około 249 000 tyś. W umowie jest wpisane ,że cena może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki Vat. Na terenie budowy nie ma już biura sprzedaży ma ktoś informacje , gdzie można się spotkać z Panem Michałem ? Na stronie jest dostępny adres Interium Investment Sp. z o.o. sp. k.
80-244 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82 C.H. Manhattan, lokal 316 ciekawe czy tam ktoś działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego możesz zrezygnować z tego, a oni zwrócą ci kaucję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiec

Ja tez mam podpisana umowe na czwarty blok i jak ktos podpisał umowe to jak mozena cene zmienic.Cena moze byc zmieniona jak wzrosnie vat a nie tak widzi misie to jest w umowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprzedali 3 bloki, więc to, że w 4 bloku mają dostępnych 15 mieszkań wątpie by "spędzało im sen z powiek". Z rozmowy z Panem Szmulem wiem, że 4 blok powstanie, a zainteresowanych mają tak dużo, że nie będzie problemu z ich sprzedażą, ponieważ pomimo ich podwyżek cen, ich ceny nadal są konkurencyjne i korzystniejsze od innych deweloperów. Z tego co sprawdzałem, to faktycznie przykładowo deweloper budujący osiedle"wolne miasto" za mieszkanie 2 pok. metraż 42 m2 liczy sobie prawie 300 tys...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktycznie ,część ludzi się wycofało na chwilę obecną na stronie mają dostępnych aż 15 mieszkań.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podwyżka cen

Mi również, jednak jeżeli ludzi się powycofuja i nie będzie finansowania to obawiam się że może być słabo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy deweloperskiej . Podoba mi się okolica układ mieszkania i metraż. Trudno w tym metrażu poszukać mieszkania 3 pokojowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podwyzka

Bo Wy już pewnie podpisaliście umowę rezerwacyjna z wyższymi cenami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podpisaną umowę rezerwacyjną na 4 budynek. Zastanawiam się dlaczego do nas się nie zwrócili z podwyżka cen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Krzysztofie rozumiem , że jest Pan zainteresowany zakupem mieszkania w 4 bloku? Ja mam podpisaną umowę rezerwacyjną właśnie na 4 blok - na chwilę obecną cisza odnośnie podwyżki cen.......... Brak kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podwyżka cen

Krzysztof, nie obawiasz się, że oni ogłoszą upadłość?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

z nami podjęli negocjacje w temacie podwyżki - zobaczymy efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoby z podpisaną umową rezerwacyjną, bez podpisanej deweloperskiej, dostały maila z wiadomością o podwyżkach cen mieszkań, w moim przypadku 15k więcej za mieszkanie i 5k więcej za halę garażową. Motywowane jest to tym, że w przypadku starych cen, budżet im się nie zamyka. Ja osobiście rezygnuję, bo 5600 zł/m to dużo za dużo. Pozostaje liczyć, że jeśli będzie więcej takich osób, inwestor się nie zwinie, i nie ogłosi upadłości ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

ma ktoś jakieś nowe informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy blok ogólnie wygląda ładnie. Też jestem ciekaw co w środku. Pogoda w zasadzie dopisuje, więc może opóźnienie nie będzie się już bardziej pogłębiało?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sobotę przejeżdżałem Wielkopolską pierwszy budynek ma "już" elewację, nie wiem co w środku , ruch na budowie jakiś był mam nadzieje że wezmą się teraz za drugi, na moje jakieś 2 miesiące poślizgu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten budynek realnie oceniając

będzie gotowy pewnie dopiero w maju . Tym bardziej że pogoda teraz nie sprzyja szybkiej budowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się jakie będzie wykonanie drogi dojazdowej z tego pośpiechu. Oby nie okazało się, że zasypią nas zwykłymi jumbami, bo na asfalt pewnie nie mamy co liczyć. Zresztą jak zacznie się wykańczanie mieszkań przez właścicieli, to droga dojazdowa jakaś musi przecież być, a na około budowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0