Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak to się ma do pisma o opóźnieniu zwiazanym z energią?

Wszystko to pic na wodę, a wysłane na maila pismo to bełkot, który miał nas na chwilę uciszyć, ot co. Dramat. Już na etapie podpisywania umowy notarialnej coś mi nie grało, ale dałam się skusić :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dziś w budynku i klatkę dopiero robią, w koło budynku nie jest nic jeszcze zrobione, żeby wejść do budynku trzeba przejść dosłownie przez plac budowy... ogólnie standard troszkę słabszy od tego co był obiecywany. Wygląda jak by jeszcze na miesiąc roboty było przy tym budynku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Na razie zero konkretów

Trzeba trochę bombardować p. Szmula, ale działa kontakt. Z tego co wiem to przerzucają się na drugi blok z ociepleniem. Myślę, że pierwszy blok do końca lutego powinien być oddany na tip top.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

umowa dewloperska

Ja podpisywałem w XI na 3 budynek ale widze ze będzie niezłe opóźnienie bo jeszcze z ziemi nie wyszli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie zero konkretów

Czy ktoś był może ostatnio na budowie i się czegoś dowiedział? Kontakt mailowy czy telefoniczny to aktualnie masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli Państwo mają inaczej w swojej umowie deweloperskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sprzedawałeś nam mieszkania to niczego takiego nie sugerowałeś .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się nie negocjowało to się nie ma ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Standardowa Umowa Deweloperska, sztamp notarialny jakich wiele i nie było co do niej żadnych zastrzeżeń. Faktycznie mają opóźnienie, choć przejeżdżam tamtędy codziennie i widzę, że robią, to jednak podejrzewam, że pierwszy blok oddany będzie z 3 miesięcznym opóźnieniem. Niestety chyba każdy deweloper na rynku ma teraz problem z terminami z uwagi na brak ludzi do pracy. Ważne by w ogóle oddali i żebyśmy nie zostali z kredytami a z brakiem mieszkań ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy umowa deweloperska była przez państwa sprawdzana u prawnika? Nie budziła żadnych zastrzeżeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ponieważ w podpisanych umowach nie ma żadnych przewidzianych sankcji z tytułu opóźnienia oddania lokalu mieszkalnego nałożonych na dewelopera, to jedynym wyjściem jest wniesienie pozwu i na drodze cywilnej dochodzić swoich racji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisywałem umowę w X 2017r. na mieszkanie w 2 bloku z terminem przekazania w użytkowanie 31.01.2018 r., ale widzę ze będzie niezły poślizg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja podpisywałam w marcu 2017 i w tym okresie podpisywali prawie wszyscy właściciele mieszkań z pierwszego budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W umowie deweloperskiej jest informacja że do końca maja 2018 mają być podpisane akty notarialne, co oznacza że do tego dnia wszyscy muszą mieć podpisane a wcześniej oddane mieszkania a wcześniej budynek musi mieć pozwolenie na użytkowanie. Pytanie co prawnie się dzieje jak ten termin przekroczą.
Pismo które wysłali na maila nie jest aneksem do aktu w związku z czym zakończenie budowy powinno nastąpić zgodnie z rozpiską 30 listopada 2017. Niestety nie orientuję się w prawnych sprawach i nie wiem jakie prawa mamy jako klienci po przekroczeniu przez dewelopera dat które sami określili jako maksymalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowa deweloperska

Czy podpisywał już ktoś umowę deweloperską z Interium Investment?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obsewuje tą budowę codziennie . Według mnie mają jakieś 2 mc opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam kupilam mieszkanie w 1 bloku bardzo jestesm zla jzeli hodzi o to opoznienie i brak konkretnej daty odbioru. termin po 31 stycznia moe byv rowniez majem w 2018 roku. napialam do nich emaila nie odpisuja moze Pani m jakies swieze informvje juz czas rezerwowac ekipe remontowa. Pozdrawiam prosze o kontak patrycjakesicka29@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Energa ma 30 dni na odpowiedź co do projektu który przedstawia developer. Zawsze zwlekają z odpowiedzią na sam koniec więc i developer ma opóźnienia. Temat stary jak świat. Będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po dostawcy energii, tak twierdzi deweloper, moim zdaniem jest to celowe zbijanie winny aby nabywcy mieszkań nie rościli sobie zadośćuczynienia od dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miesieczne opoznienie lezy po stronie dostawcy energii, mysle, że kolejne bloki nie beda mialy opoznienia. 2 blok juz stoi i z tego co widzialam okna powstawiane takze tylko z pierwszym jak narazie poslizg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0