Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Alicja skad to miesieczne opoznienie mialas informacje od przedstawiciela?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informacje.
My się zastanawiamy nad zakupem mieszkania w czwartym bloku. Czy to prawda ,że budują z własnych środków. W jakim momencie trzeba dokonać wpłaty za mieszkanie. Mam nadzieje, że uda się bez kolejnych opóźnień oddać blok.
Będę wdzięczna za jakieś informacje odnośnie budowy........
Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Na chwilę obecną co do 1 bloku - miesięczne opóźnienie - problem z dostawą energii, jeżeli chodzi o kolejne bloki to nic nie wiadomo, z tego jaką informację podali wynika, że energia będzie dopiero po 31 stycznia,
Pozdrawiam,
Alicja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupilem w 4 bloku 2 prosze sie spieszyc bo niedługo bedzie za późno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper nowy ale buduja ze srodkow wlasnych kupilem tam 2 mieszkania ,mieszkania super platnosc indiwidualna mozna sie dogadac co do transz, postawili juz 2 budynki w gdansku i gdyni narazie wszysto zgodnie z planem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dzień dobry Pani Alicjo.
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w czwartym bloku. Proszę o informacje czy wszystko idzie zgodnie z planem... Developer - Świeżyńska.
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale zaorał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wies Lostowice to caly obszar wzdluz ul. Wielkopolskiej po obydwu jej stronach :). Do gdanska przylaczona w latach 70. Jeszcze w latach 80 na terenach 4pr i nh byly wielkie uprawy lokalnego pgr. :) Takze dla mnie to wies Lostowice. Mam nadzieje ze ceny twojej real estate nie spadly przez moj wpis.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieś Łostowice? A gdzie to? Proponuję zapoznać się z historią tych okolic, zanim kolejny raz palnie pan taką głupotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budowa idzie pelna para.

Jestem w tej okolicy co dwa tygodnie i jestem zaskoczony zawasze tempem prac. Pierwszy blok juz stoi w stanie surowym otwartym juz skonczony. Drugi blok rowniez rosnie jak na drozdzach. Wies lostowice rozwija sie w blyskawicznym tempie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

A ja chciałam kupić jednak zarezygnowalam ; 3 pokojowe 44 m? To bardzo małe mieszkanie a cena za metr znacznie poza średnia jak na tę lokalizację. Kupiłam 52 m mieszkanie w cenie niższej od tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez kupiłam w pierwszym bloku, jak narazie sie buduje, miejmy nadzieje ze szybko oddadzą ! i będzie można zaczynać remonty :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór podobno pod koniec grudnia 2017? To nie miałaś tego zaznaczonego w umowie? A jeżeli miałaś to czy wynegocjowałaś coś w zamian za to że np. spóźnią się z odbiorem mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie

Kupiłam mieszkanie w pierwszym bloku, gdzie sprzedaż jest już zakończona. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z deweloperem i czekam na odbiór. Podobno pod koniec grudnia tego roku mają oddawać, więc zobaczymy. Aktualnie zaczynają już budować pierwsze piętro, więc budowa idzie, a finansują budowę z własnych środków, więc jeżeli miało by coś nie pójść (odpukać) to mogą się zabezpieczyć wzięciem kredytu pod budowę. Jeżeli chodzi o wygląd mieszkań to na planie wyglądają bardzo fajnie, małe, ale funkcjonalne. Blisko do autobusów i innej infrastruktury.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

I co?

Czy macie jakieś informację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwrstor a nie deweloper

Świeży inwestor, nie deweloper. Wybudował 1 blok na Malczewskiego i tyle. W KRS rowniez krotka historia.
No nie wiem, nie wiem.... oby sie nie zwinal z kasą...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

gdyby ktoś coś wiedział proszę o informację, niby zostało tylko 7 mieszkań do sprzedaży a tylko dziura w ziemi, wszystkie budowy idą cała naprzód korzystając z dobrych warunków atmosferycznych a wielkopolska nie żyje.proszę o jakiekolwiek wieści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Też jestem zainteresowana, a w internecie na temat dewelopera cisza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

planuję zakup mieszkania, proszę o opinię o deweloperze,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7