Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, bo budynki nadal nie są oddane do użytku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeniesienie wlasnosci

Czy ktos podpisywal już koncowy akt notarialny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem nastąpił już odbiór sanitarny, dokumenty o pozwolenie na użytkowanie mają być składne po 22 czerwca, potem jest 14 dni na wydanie ew. pozwolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o temat lokatorów pierwszego bloku jak przebiega proces przeniesienia własności i czy już się rozpoczął mam mieszkanie w 3 i się zastanawiam kiedy to nastąpi u mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem dość blisko wjazdu i wygląda z bliska okej, nie jest stromo, takie wrażenie daje odległość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety w tej sprawie nie pomogę, najlepiej zwrócić się z zapytaniem bezpośrednio do biura zarządu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź. A wie Pan/Pani może coś odnośnie wjazdu do parkingu? Wygląda on dość niechlujnie i niebezpiecznie, tzn. stromo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak deweloper udzielił odpowiedzi w tej sprawie, spór tych pań nie dotyczy działki na której prowadzona jest inwestycja, lecz sąsiedniej działki nr 30. Inwestycja prowadzona jest na działkach nr 26, 26A, 28 i 28 A. Proszę sprawdzić Interaktywny Plan Gdańska oraz księgi wieczyste. Moim zdaniem nie ma powodów do obaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś wie o co chodzi z tą aferą, którą pokazała "panorama"? Mamy o co się martwić? I pytanie do nabywców 1szego i 2giego bloku: Czy ktoś z was pytał/interweniował w sprawie wjazdu do parkingu podziemnego? Nie wydaje wam się, że jest bardzo stromy i wąski? Kupiłem mieszkanie w 3 bloku i mam nadzieję, że do nas takiego wjazdu nie będzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

31 maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakim bloku ta winda 1 czy 2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie zapraszam do obejrzenia windy na parterze, została już wyczyszczona i tak jak się spodziewałam jest cała porysowana. Również chciałabym pozdrowić osobę zarządzającą na budowie, która nie wpadła na pomysł aby zabezpieczyć windę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mieszkaniec

Witam. Jaki termin przeniesienia własności miał Pan wpisany w umowę deweloperską?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiana na identyczne mieszkanie ale na innym piętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie mieszkanie w 3 bloku to bulo i jakie w 4?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z 3 bloku podpisywał umowę deweloperską? Ja miałam rezerwację na 4 blok ale mieszkanie w 3 bloku się zwolniło i zdecydowałam się na zmianę na 3 ,niby ma być gotowy do końca roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi na koniec czerwca.... hahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Michał mało ogarniał, zaczął już potem narzekać na ludzi, że mu cały czas głowę zajmują a on na narty musi jechać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obserwując prace na pierwszym budynku widać że robią tak żeby nic nie robić a za to na 2 jadą ostro, 3 już zaraz zakończą 4 piętro. Ja już powzięłem kroki prawne i poczekam do końca maja. Trzeba coś robić bo do wrześnie nie odbierzemy mieszkań oficjalnie! Zamknęli budynek od godz 15 w dni pracy tym samym zmieli praktyki jakie były dotąd, a moi fachowcy przez to przestali robić wykończenie w mieszkaniu. Swoją drogą ciekawe dlaczego zwolnili pana Michała Szmula.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

Może najpierw powinni skupić się na 1 i go oddać ...słabo to widzę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0