Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam do 31 maja, zadalem mailem pytanie do prezesa czy termin dotrzymają i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ANONIM
2018-04-21 09:55:26
Jasne nie wierzyłabym w to, takie bajki tylko żeby namówić na sprzedaż. Pierwszy blok miał mieć odbiór w styczniu, potem w marcu potem usłyszałam, że na pewno kwiecień a teraz to już się nie pytam, blok stoi w miejscu, nikt tam nic nie robi, jeszcze nie było odbioru a już blok cały porysowany i niedorobiony. Winda nie została zabezpieczona na parterze, wygląda jak po wojnie, nie wiem czym to doczyszczą, pewnie nie doczyszczą i zostawią porysowaną :(. Płytki na klatce to jakaś tragedia nie wiem kto je kładł ale z pewnością nie fachowiec. ..
no proszę, były prezes sieje defetyzm na forum - tylko po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2018-04-26 09:41:38
We wrześniu?? No nie żartuj. Skąd taka informacja?
od kierownika budowy - we wrześniu 2016 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewka ewka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz na miesiąc zewnętrzna firma ma myćwiczenia okna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd wiesz? Jaka firma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest dobre pytanie ale nie na forum tylko do zarządcy teoretycznie miał być w styczniu ale praktycznie nikt nic nie wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli teoretycznie kiedy może nastąpić odbiór 1 budynku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może tak być bo to jest główne zasilanie osiedla a nie podłączenie kuchenki elektrycznej.Projekty,uzgodnienia i kupa papierów ciekawe kiedy deweloper o to wystąpił do zakładu energetycznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

We wrześniu?? No nie żartuj. Skąd taka informacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe

Ja mam takie info, że opóźnienie było tylko na 1 bloku. Ok pół roku. Teraz 1 blok nie ma jeszcze odbioru, ale podobno pozwolili już ludziom urządzać mieszkania. Odbiory na czerwiec. W pierwszym teraz mało się dzieje bo skupiają się na 3 i 4.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stacja będzie nie szybciej niż wrzesień z tego co mówią i plątają się w zdaniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekaw jestem czy jest już stacja transformatorowa dla tych budynków bo jeżeli nie ma to nie będzie odbiorów a bez prądu to kiepsko sprawa wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pierwszym bloku będzie można zamieszkać dopiero wtedy, gdy zostanie odebrany przez nadzór budowalny... w umowie brak jest terminu oddania budynku. Dewelopera chroni termin przeniesienia własności, w moim przypadku jest to 25 maja 2018 r. Dopiero po tym terminie, mogę dochodzić ewentualnych roszczeń, ale mam nadzieje, że do tego nie dojdzie... a to o czym opowiadał pełnomocnik, to była tylko forma oferty i zachęty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nikt się jeszcze nie wprowadził do pierwszego bloku? Ja dzwoniłam do biura z zapytaniem w sprawie czwartego budynku,mam rezerwację i tak czekam-na dziś dzisiejszy nie podają terminu podpisania umowy deweloperskiej ani tego kiedy blok oddadzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura, w pierwszym bloku cały czas pracują, wszelkie uderzenia będą zalepione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jasne nie wierzyłabym w to, takie bajki tylko żeby namówić na sprzedaż. Pierwszy blok miał mieć odbiór w styczniu, potem w marcu potem usłyszałam, że na pewno kwiecień a teraz to już się nie pytam, blok stoi w miejscu, nikt tam nic nie robi, jeszcze nie było odbioru a już blok cały porysowany i niedorobiony. Winda nie została zabezpieczona na parterze, wygląda jak po wojnie, nie wiem czym to doczyszczą, pewnie nie doczyszczą i zostawią porysowaną :(. Płytki na klatce to jakaś tragedia nie wiem kto je kładł ale z pewnością nie fachowiec. Pamiętam jak rozmawiałam podczas zakupy z Panem Michałem Sz. i zapewniał mnie, że wszystko będzie wykonane z dobrych surowców, że z największą dbałością do DETALI HAHAH bo niby to spółka/biuro architektów którzy przykładają wagę do aspektów wizualnych -> JASNE... O tym grillu to bym zapomniała, dobrze będzie jak chociaż zrobią ten plan zabaw dla dzieci. NA PLUS - ogromną zaletą jest rozplanowanie mieszkań, układ jest naprawdę rewelacyjny, okolica też jest w porządku, ale współpraca i wiarygodność dewelopera hymnmmm zostawię to bez komentarza...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam

Kupilam mieszkanie w 2bl. WIELKOPOLSKA wczoraj oglądałam obiecano odbiór na koniec maja .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aktualnie robią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekaw jestem czy jest jakiś dojazd do 1 i 2 bloku chodzi mi o garaż ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0