Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to jeszcze sobie troch poczekasz! a ja mam pytanie czy te skrzynki w mieszkaniach musza być takie wielkie i w takim beznadziejnym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Już nie mogę się doczekać na 4 budynek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba zostaje tylko szmatka na miotle :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

no niestety będziemy musieli wynająć firmę zewnętrzną, także będzie najgorzej jak komuś ptak narobi :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto będzie mył te okna, które się nie otwierają? Szczególnie te duże jak nie ma balkonu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pokaże - pokazać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chciałbym naprawdę się mylić......też chciałbym mieć to za sobą......ale blado to widzę,sądząc po rozmowie z kimś kto powinien coś wiedzieć,to szkoda gadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to ciekawa opinia pewnie jasnowidz z Czluchowa ale czas pokarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Planowanie,a realia to zupełnie coś innego.Ja nie mam nadziei na pozwolenie na użytkowanie 1 budynku nawet do końca maja.A wiem co mówię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podpisana rezerwacje na 4 budynek, podpisana pod koniec lutego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od zarządu Interium
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

skad

Skad masz takie informacje? Ja mam że 30.04.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam informacje,że termin przekazania lokali budynek drugi planowany jest na 30.06.2018 r. Wstępne odbiory, tak aby można przystąpić do prac wykończeniowych rozpoczną się miesiąc wcześniej. Media sukcesywnie podłączane są w trakcie wykańczania budynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odbiorą ci bloku jak nie będziesz mieć dojazdu. Nie można zacząć prac ziemnych przy minusowej temperaturze. Specjalnie zwlekali żeby zaczęły się mrozy, każdy deweloper tak robi gdy nie ma ludzi a planuje opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu się nikt nie nakręca tu chodzi o wszystkie bloki 1,2,3,4 jeżeli 1 blok ma opóźnienie to 4 kiedy będzie? miał być 4 kwartał a już na stronie dewlopera pojawił się 1 kwartał 2019 Tu chodzi o drogi itp. jeżeli nie będzie dojazdu to jak funkcjonować i mieszkać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz również. Przestańcie się już nakręcać... Mają opóźnienie i mieć je będą, na pewno oddadzą, pewnie w Maju b.r. Po tym czasie możemy zacząć się martwić i coś działać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze przyjeżdżał autobus firmy Hartuna z pracownikami a teraz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej,

Ja dziś byłam i byli robotnicy, część robiła 2 blok, a część kopała cos przy pierwszym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłeś/aś na budowie w tygodniu i cisza dalej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mam wrazenie ze na budowie cisza. Pracownikow nie widze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0