Wkładki ortopedyczne

Gdzie w Trójmieście, najlepiej w Gdyni, można dobrze zrobić wkładki ortopedyczne do butów dla starszej osoby?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoje wkładki to na targach kupiłam ze stepforward. Może zbyt tanie one nie były ale koszt sobie rozłożyłam na raty i mocno nie odczułam tego a moje stopy odczuwają lepszy komfort. Trzeba doczytać bo mogą mieć jakiegoś reprezentanta w Trójmieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Footcomfort z Gdańska tu link: https://pl-pl.facebook.com/footcomfortgdansk/. Pani naprawdę wie co robi, przeprowadza wywiad i obejrzy stopę z każdej strony, polecił mi ją ortopeda. Wkładki robi sama czeka się ok 2 tyg. dopasowuje do konkretnego obuwia w dniu odbioru, po około 1miesiącu jest wizyta kontrolna i jak jest taka potrzeba to koryguję wkładkę. Miałam różne wkładki kupne i te tanie i te super drogie, ale nie ma to jak wkładki robione na miarę. Noga w nich odpoczywa, dzięki nim byłam w stanie w miarę funkcjonować do operacji stopy, na którą czekałam ok roku, inaczej bym cały czas w domu siedziała. Są dość drogie ja płaciłam coś koło 200zł.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Centrum Biomechaniki Chodu - są w Żukowie więc kawałem drogi, ale warto tam jechać.
Mają jakieś platformy, skanery itp i pokazują wszystko na monitorze - byłem pod wrażeniem badania a trwało ponad 30 minut - nie tak jak mnie potraktował ortopeda z nfz - z 5 minut i do widzenia.
Wkładki zrobili w tydzień czasu a za miesiąc jadę tam na kontrolę - sprawdzają i modyfikują te same wkładki - super bo nie trzeba kupować kolejnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

nam w doborze kul i wkładek pomógł ten ortopedyczny terapeuta z trójmiasta- http://karmapa.org.pl/wpis,889,dobry-rehabilitant-gdynia.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo drogo, kontrola 30 zł plus elementy korygujące jeden 20 zł, a to małe kawałeczki wycięte z gąbki. W Gdyni, takie same wkładki, za elementy korygujące się nie płaci, przy kontroli nalepiane 2-3, koszt 40 zł. Tutaj musiałabym zapłacić 70 - 90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wkładki ortopedyczne

W Gdyni to Euromedical na ul. Chwarznieńskiej. Czekałem tydzień, cena poniżej 100zl. Wkładki pokazałem lekarzowi i stwierdził, że są odpowiednio dopasowane. Mogę z czystym sumieniem polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jechalismy po wkładki dla mamy aż do Wrocławia do firmy Ortopes. Moja mama ma problem ze stopą reumatoidalną i właśnie tam uzyskaliśmy pomoc na tego typu stope.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi w trójmieście pomogli specjalnie
w firmie http://domowarehabilitacja.com
Tak samo w doborze kul ortopedycznych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taką samą pomoc mogła Pani uzyskać w Gdańsku, w Active Med. Też mam ten problem i uratowali mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wkładki ortopedyczne

Polecam Ci wyprać się do gabinetu Kur-ort, ale w Sopocie.. Tam na miejscu masz ortopede i podologa. Warto, żeby obejrzeli stopy takiej osoby i zbadali dobrze przyczyny dlaczego potrzebuje wkladek...W przypadku mojej babci okazało się, że gotowe dyamiczne wkładki Footwave sensi były wystarczające dla jej zmęczonych i delikatnych stóp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni Plac Kaszubski 13, polecam profesjonalny sprzęt: podoscan 2d i 3d, mata sił nacisku na podłoże. Bardzo dokładne badanie i wkładki dopasowane do stóp.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla osób z Rzeszowa polecam bardzo Instytut Podologiczny i pana Piotra Bielawskiego, dopasował mi świetne wkładki ortopedyczne. Jest bardzo dobrym specjalistą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam i nie polecam... słaba jakość wkładek i mała wiedza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Ja robiłem w Gdyni na Placu Kaszubskim i jestem zadowolony, dokładne badanie, ulga dla stóp (biegam), a przy okazji miła obsługa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...