Włamanie się na czyjąś poczte.

Witajcie,mam taki problem i nie wiedzialam gdzie umieścić wątek. Otóż dzisiaj troszkę mnie poniosło i włamałam sie na pocztę mojego byłego partnera. Usunęłam mu facebooka, gg, oraz konto na Gmailu.Co mi może za to grozić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

hej nic ci nie grozi,spokojnie.dobrze zrobilas.to co usunelas to portale spolecznosciowe i zalozy sobie drugie.mogl nie podawac ci hasel.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Naruszenie prywatności, dostęp do danych.
Możesz mieć kłopoty, ale niewielkie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Ale chodzi o to,że nie podawał mi haseł,znałam jego maila i od tego sie zaczęło - żeby wbić sie na niego wybralam opcję ''nie pamietam hasla'' i link do utworzenia nowego hasła został mi wysłany na specjalnie utworzonego maila. Nastepnie zaczęłam od zmiany hasła na jego GG korzystajac z włamu na jego pocztę. GG rowniez usunęłam i z facebookiem zrobilam to samo.Amen

Swoja drogą Gmail ma cienkie zabezpieczenia :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Nieistotne, czy miałaś hasło, czy nie, w jaki sposób je zdobyłaś też jest nieistotne. Włamałaś mu się na pocztę i już.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Zasłużył na to w pełni ;) ciekawi mnie jedynie czy policja może jakos do mnie dotrzeć,to tyle;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

dziewczyno nie boj sie bo ci nic za to nie grozi.powtarzam to co usunelas to portale spolecznosciowe.gdybys wlamala mu sie na konto bankowe lub na informacje z pracy gdzie byly by dane firmy i wazne wiadomosci z tym zwiazane ale nie w tych przypadkach.spokojnie i o nic sie nie martw.portal spolecznosciowy jest dla wszystkich.a to ze on je sobie zalozyl to nic takiego.nowe konta sobie zalozy.znikoma szkodliwosc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Z włamaniem mamy do czynienia tylko wtedy jeśli doszło do złamania zabezpieczeń. Może to być kłódka, zamek, itp. W tym wypadku zabezpieczeniem było hasło, które nie zostało złamane tylko ona je znała.

Mamy do czynienia z bezprawnym wykorzystaniem konta, oraz z usunięciem jego danych z portali społecznościowych. O tym jaka może za to grozić kara decyduje przede wszystkim szkoda jaką poniósł poszkodowany. Może być to szkoda materialna, zdrowotna, moralna, itd. Poszkodowany musi KONKRETNIE określić co stracił, jakie są tego skutki, szkody. Jeśli stracił tylko zdjęcia umieszczone na portalu to niech nawet nie próbuje zgłaszać tego gdziekolwiek. Narobi tylko pracy Policji i NIC nie zyska, bo nic nie stracił. Następnym razem niech pilnuje swoich haseł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Dobrze zrobila ? Bo jest zawistna jedza ? Smiech na sali dziewczynko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

I po co ;p Skoro to byl taki d*pek to wlasnie znizylas sie do jego poziomu brawo . Dziewczyny nie badzmy takie zawistne piers do przodu i szukac pozytywow :D Pozbylas sie d*pka a usuwanie mu portali z deka zalosne . I moim zdaniem nawet za to powinni pociagac do odpowiedzialnosci bo naruszylas jego prywatnosc , jakbys sie czula gdyby ktos bezczelnie wlamal ci sie na np. Facebook'a i czytal twoje wiadomosci lub go usunal ? Ale i tak zaraz bedzie bol d*py bo solidarnosc jajnikow .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Włamanie się na cudzą pocztę , na cudze konto bankowe czy stronę jest karalne tak samo jak włamanie się do mieszkania .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

stolec prawda .jestem radca prawnym znam prawo ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Radca prawny a kultura siegajaca dna . Gratuluje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Włamanie się na czyjąś poczte.

Sam szukaj pozytywow u frajera który 8 lat nie płaci na dziecko. Ja zrobiłam to samo. Dzięki temu miałam dowody na policji us i komorników też wysłałam...miałam dostęp bo debil dał córce telefon że swoim gmailem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...