Wodnik

Utrzymanie trawników

Sopot, Józefa Czyżewskiego 7/4

Joanna - ocena (1) Z firmą wodnik współpracuję od kilku lat. Posiadam system nawadniania ogrodu... Joanna Michał - opinia (2) Mocno odradzam współpracę. Proces instalacji nawadniania przebiegł sprawnie,... Michał Patryk Brylowski - opinia (1) Genialna firma, profesjonalna obsługa, nic dodać nic ująć. Patryk Brylowski
Zbigniew - opinia (1) Pełny profesjonalizm, życzliwość, zdolność i chęć do zastosowania nietypowych... Zbigniew Ogród w rodzinnym domu rodziców (2) Firmę Pana Janusza poleciła mi znajoma, mój przypadek jest o tym... Daria D. Zdecydowanie na TAK (1) Bardzo gorąco rekomenduję wam firmę Pana Janusza. Solidny kontakt, baaaaardzo... Bartosz Ogród - podlewanie w lato (1) Nasz ogród zyskał nowy obraz zieleni w momencie kiedy uruchomiliśmy system... Jan Soczewa Solidna firma (1) Posiadam system nawadniania zainstalowany przez Wodnika. Jestem bardzo... Bardzo Zadowolony Polecam. (1) W tym roku postanowiłem po raz pierwszy zastosować profesjonalny system... Paweł S. Podlewanie ogrodu (1) 2 minuty temu-Edytuj Nasz ogród został wyposażony w system nawadniania,... Bożena Kryształowicz Ogród nawodnienie (1) Jestem bardzo zadowolony z działań firmy, którą polecili mi znajomi. Firma... MDaniel Ogrod - nawadnianie (1) Wspolpraca z firma Wodnik odbyla sie bardzo dobrze z pelnym profesjonalizmem,... Robert