Wojskowy sposób na podwójną odprawę

Opinie do artykułu: Wojskowy sposób na podwójną odprawę.

Odchodzący na emeryturę oficerowie dowództwa Marynarki Wojennej otrzymali nie tylko odprawy, ale też sowite wynagrodzenia za zaległe urlopy. Wojsko twierdzi, że nie zawsze jest możliwość ich udzielenia. Wypłacony ekwiwalent urlopowy to corocznie setki tysięcy złotych z budżetu państwa.Oficerowie z wysokim stażem mają 41 dni urlopu w roku. 26 jak każdy z pracowników, a dodatkowe 15 przysługuje im za wysługę - czyli lata spędzone w wojsku. To jeden z bonusów dla nie najlepiej zarabiających ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy...

... ci, którzy byli w etatowej załodze okrętu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po pierwsze nikt nikogo do pracy w kopalni nie zmusza. Po drugie kopalnie jeśli są niedochodowe powinno się zamykać - to nie komuna żeby utrzymywać na siłę kopalnie. Po trzecie jak górnicy chcą mieć przywileje emerytalne to niech sami sobie sami na nie pracują odkładając większą składkę emerytalną - dlaczego mam pracować na to żeby pracownik prywatnej firmy mógł wcześniej iść na emeryturę? Skoro to ciężka praca to niech zarabiają więcej i płaca większą składkę a jeśli się nie podoba to patrz "po pierwsze".
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 7

wojsko nie jest w tym kraju do niczego potrzebne

nigdy nie bedzie tutaj armi ktora moze powstrzymac potencjalnych agresorow, a z drugiej strony czego tutaj bronic? Zielonej trawy? Jeszcze troche to nawet tego nei bedzie bo ludzie z biedy zjedza ja do ostatniego zdzbla...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oficerowie marynarki

Ciekawe ilu z nich było faktycznie w ostatnich latach służby na morzu.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Społeczne zaufanie .... :D:D Poczytaj komentarze pod jakimkolwiek artykule na temat wojska czy służb mundurowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a JA mam

26dni plus 15 za system zmianowy, 7 razy w msc do pracy i reszta dni wolnych, sluzba - 48 wolnego... w tym 3SW, wiec eksperci od sluzb... jaka to praca ??
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jaja

a policji jeszcze lepiej. Policjanta zachodzi w ciąże i dwa lata nie ma jej w pracy.jak no to prosze - 9 miesięcy zwolnienia na czas ciązy, macierzyński i niewykorzystane urlopy. wszystko planowane.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Która jest zdrowa ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oszukują jak sie da.

W mundurówce chorobowe jest 100% płatne, więc zamiast urlopów biorą zwolnienia i mają wolnego ile chcą. A za urlop każą sobie płacić.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

chyba literkę połknęłeś z tych nerwów. Mnie też to wkurza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy ktoś komuś zabrania pójścia do wojska?!!! Nadal przyjmują do NSR. A informator powinien być surowo ukarany za wyjawienie takich informacji.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 26

pytanie do każdego z tych panów ;-

z czego -z jakich sukcesów i osiągnięć w swoim życiu jesteś najbardziej zadowolony ?...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

no no, staży weterani wojenni. Cud że przezyli. Od 70 lat nie było wojny

no no, staży weterani wojenni. Cud że przeżyli. Od 70 lat nie było wojny w koszarach nudy bo kasy ani na ćwiczenia, ani na szklenia, ani na sprzęt. Chłopacy rypią w gierki komputerowe byle do 16-tej. Za co taka kasa pytam? Poza tym robią bokami jak moga bo z nudów kombinują. Ten kraj to jakaś farsa. Utopia i Orwell.
No cóż !! Okrągły stół i tyle. Brak wymiany elit. Stalinowcy dobrze rozumieli. Nowy syetm nowe elity. Choć metod nie popieram. Są inne sposoby.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyborco PO, ja Cię proszę:

Nie rób mi obciachu. Odbierz sobie dowód i nie idź na wybory.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pamiętam jak Wałęsa kiedyś powiedział ;- " Polska leży na łopatkach posiniaczona ,pobita a poniektórzy jeszcze Jej dokładajż i

i tak kochani ma się to do dziś !!! - i to oficerowie ,brawo panowie , słyszeliście o czymś takim jak ;- Honor ,Ojczyzna ps. czy każdy z was ma już zagwarantowane stosowne i za odpowiednią gratyfikacją -zajęcie na zasłużonej {po latach zbijania bąków! }emeryturze
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3