Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

to jest ten "klasyczny" kolor gondolki milano M6- nazywa się jeans.
nic szczególnego wlaściwie, ale jako jeden z niewielu widzieliśmy na żywo i tylko dlatego bierzemy go pod uwagę, żeby nie zwariować.

ja jeszcze teraz zaczęłam rozważać C2- czarno zielonkawy, ale obawiam się, że będzie mdły jak pistacjia:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

któro zdjęcie pokazuje ten jeans? mi zadno ze zdjęć dostępnych u producenta i na Allegro tego jeansu nie przypomina:)
ja jestem od początku przekonana do czarnego, ale chciałabym zobaczyć jeans, bo dużo o nim piszecie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jak miło że nie tylko ja mam problem z kolorem:) ech chyba za bardzo kombinujemy:) ja planowałam już na dniach zamawiać ale teraz sama nie wiem co robić.
Gosia, jak Ci czerń nie przeszkadza, to ja na pewno bym wzięła ten turkus na Twoim miejscu:)
właściwie to jeszcze mamy trochę czasu, bo ja kończę 31 tydzień właśnie, ale na ostatnim usg mnie postraszyli, bo mam liczne zwapnienia na łożysku, muszę ciągle zwracać uwagę czy dzidzia się rusza i jak tylko coś by się działo jechać do szpitala, no i może się zdarzyć, że urodzę wcześniej...
jeszcze myślimy o tym fiolecie, choć się obawiam tak w ciemno, ale jak znów zacznę kombinować to chyba stanie na jeansie i już:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

może z tą nową czerwienią jest tak jak z naszą ;P w rzeczywistości to wiśnia :P

(nawet nasze zdjęcia nie oddają prawdziwego odcienia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

aha, Monika mnie kwiatki dla chłopa w ogóle nie stresują :) w końcu wózek ma pasować do głównego użytkownika, czyli matki :)
dlatego nie zdziwiłam się specjalnie, że mój chłop z dwóch - czarny / beż w kwiatki, wybrał czarny mówiąc, że z żadnymi kwiatkami chodzić nie będzie :)

PS. no i panienki z 3miasta - w okolicach Świąt BN koniecznie spacer naszymi cudami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Ło Mateczko.... już sfiksowałam :) byłam prawie gotowa na kwiatki (przekonałyście mnie, by mu się porządnie przyjrzeć), ale te zdjęcia z allegro rzeczywiście lekko zniechęcające - za dużo tych wstawek kwiatowych!

ja akurat lubię czarne wózki, wydają mi się takie szlachetne, a pierdółki - typu zawieszki - i tak go udziecinniają :)

lila była z typowym fioletem, takim trochę ciemniejszym niż w reklamach jednej z sieci komórkowych, by nie robić reklamy nie podaję nazwy :)

gdybym wiedziała, że czerwień jest głęboka, a nie jasna, zastanawiałabym się nad nią...

turkus coraz mniej mi się podoba...

kurczę, nic już mi się nie podoba :)

wpiszcie może terminy do kiedy musicie zamówić wózek, to może któraś zaryzykuje zakup kwiatków, a my poczekamy na opinie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja też pisałam do Pana Krzysia o więcej zdjęc turkusa- zwlaszcza spacerówki, no ale nie dostałam, tylko ten ogólny rysunek z nowymi kolorami na różnych podwoziach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wysłałam jeszcze maila do pana Krzysia z zapytaniem czy ma więcej zdjeć tej czerni z turkusem. M.in.chodzi mi o zdjęcia spacerówki, bo nigdzie ich nie widziałam. ale wątpię żeby dzisiaj odpisał, a my musimy dzisiaj podjąć decyzję. ech :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hehe, ja nie myślałam, że będę miała taki problem z wyborem koloru. I szczerze mówiąc od zawsze, zanim jeszcze zaczęłam mysleć o ciąży, podobały mi się czerwone wózki. I zawsze mówiłam ,że dla swojego dziecka muszę mieć właśnie taki kolor. ale jak widać teraz ten wybor nie wydaje się taki prosty ... I w sumie to muszę podjąc decyzję dzisiaj, bo znajomy jutro wyjeżdża już na urlop i trzeba będzie już zamówić. dalej obstawiam bez+ kwiaty lub czerń z turkusem. I tak myślę, że jak mąż wróci do domu to pokaże mu tylko te dwa wzory i podejmiemy decuzję wspólnie. ale myślę, że jemu też się bardziej spodoba czerń.

Gosiu już doczytałam, że jeszcze nie macie wózeczka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

pocieszę Cię, że ja mieszkam w Krakowie, a jak na razie też nie widziałam żadnego mikado na ulicy:)
myślę, że turkus ładnie się będzie prezentował, choć nikt go na żywo nie widział:)
ja sama miałam na niego chrapkę, tylko po prostu nie chcę czarnego wózka. ale myślę, że będzie fajny:)
kwiaty mi się podobały, no ale ten beż jest dużo ciemniejszy jak widać, taki trochę brudny. generalnie ładny wózek, ale chyba jednak wolę jednolity wzór-no i o ile spodziewamy się dziewczynki, to kolor fajny, ale jakby sie trafił chłopiec, albo wózek miałby później służyć dla braciszka:D to już te kwiaty chyba tak nie bardzo:)
ech ale mamy problemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Moniczko dziękuję za linka :) Już sama nie wiem co myśleć o tym beżu. na tych zdjęciach nie prezentuje się za ciekawie :( ... coraz bardziej myślę o czerni z turkusem :) Ale czy któraś widziała ten kolor na żywo ?? Ja niestety z racji tego, że mieszkam w Anglii nie mam możliwości porównywania tych wózków. dlatego zdaję się na Wasze i innych opnie. W ogóle tu gdzie mieszkam nie widziałam takich wózków typu Mikado Boston. Jak zauważyłam na ulicach królują Graco, a mi się one kompletnie nie podobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ech chcę skladać zamówienie tylko jeszcze ciągle te kolorki mnie dręczą.
Gosiu a jak się na żywo prezentuje ten liliowy? jaki to jest ten ciemniejszy kollor? tu na zdjęciach tak szaro wygląda....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a do koleżanki, która myśli o kolorku beż w kwiatki- tu znalazłam dużo zdjeć tego koloru- też spacerówki:)
http://www.allegro.pl/item701766456_wozek_mikado_ox_ford_spacerowka_fotelik_dodatki.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

znalazł się "licencjonowany przedstawiciel" Mikado :) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/wozek-mikado-zestaw-ogl1751282.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

heh dajcie spokój ja też mam problem z wyborem koloru:) już powoli wychodzę z kwiatkow- dokładnie tak jak Gosia pisze, obawiam się, że będzie zbyt pstrokato:) czarny wózek mi odpada z zalożenia.
chyba przestanę kombinować i zamowimy w koncu ten jeans, ktory wprawdzie nie powala, ale na żywo całkiem ładnie się prezentował. ten fiolet tez ładny ale nie wiadomo jaki na żywo i nie chce przekombinować:/ ech

co do tych modeli, to nam producent też polecił bostona na szprychowych kolach, ale mnie ten city car intrygował, dlatego chciałam koniecznie zobaczyć na żywo co to takiego.
no i jak je oba razem porównałam, to decyzja zapadła:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

nie miałam okazji wypróbować city cara :P ale jakoś nie podchodzą mi te duuużo mniejsze przednie kółka :P

zresztą jak już pisałam - zdałam się na producenta ;) poprosiłam o pomoc w wyborze modelu wózka :) napisałam gdzie i jak będzie użytkowany :) i Pan Krzysztof doradził Bostona :)


póki co stoi w pokoju - ale co jakiś czas muszę sobie kawałek nim pojeździć po pokoju ;) w dalszym ciągu jestem zadowolona z wyboru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu a Ty jesteś juz posiadaczką Mikado ?? czy jeszcze nie ?? Bo jakos nie mogę doczytać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No właśnie nie jest identyko, bo podwozie, czyli stelaż ma inny, jakby to powiedzieć, taki jak tradycyjne wózki, a mi jakoś one nie podchodzą :) ale za to jeno jest identyczny ,tylko 500 zł droższy, więc po co mam przepłacać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ale City jest identico, tylko lepiej buja ;-) a po pierwszym dziecku, gdzie miałam wnerwiająco twardy wózek, wiem, że to ważne... gdybym miała się zdecydować na wózek na zwykłych amortyzatorach, nie paskach, to chyba jednak bym kupiła konkurencyjny odpowiednik Bostonu, czyli Jedo Fyn - nie do zajechania, zbiera bardzo fajne noty na forach.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu ja już się tyyle naczytałam na temat tych modeli, że jednak zostanę przy bostonie. Ja aktualnie mieszkam w Anglii i producent w mailu polecił nam właśnie Bostona. Z resztą City car jakoś do mnie nie przemawia :) Mój kolor to beż w kwiatki, ale ostatnio zastanawiam się właśnie nad turkusem z czernią. a tego turkusu jest tam przecież niewiele ,więc nie wydaje mi się ,żeby rywalizował z innymi dodatkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Lek. Paulina Przyłucka ginekolog do prowadzenia ciąży - proszę o opinie (34 odpowiedzi)

Witam,l Czy ktoś może się wypowiedzieć o pani dr. Paulinie Przyłuckiej.

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

Naprawa zabawek (11 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...