Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no! wreszcie jakiś ruch :) bo wchodziłam co jakiś czas, a tu były wakacyjne pustki :)

co do kolorów - też mam schizę. Wczoraj koleżanka ze szpitala zanabyła czarne Jedo i zaczęłam myśleć, że to chyba super opcja, przy której każdy inny wydaje mi się pstrokacizną :) jak się dołoży zawieszki, kolorowe kocyki, itd to już i tak tych kolorów jest napaćkane dość, nie musi z nimi rywalizować sam wózek. Przykładowo, jak kupię turkus to już to mocno determinuje inne kolory - błękitny kocyk będzie wyglądał słabo. Widziałyście może gdzieś live czarne Mikado?

aha, mamo, która myślisz o Bostonie - poczytaj jeszcze o City Carach! Naszym forumowym zdaniem to jeszcze fajniejsza opcja niż Boston (skórzane paski na tylnej osi)!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Dzięki, Moniko, jestem z Katowic, więc do Olkusza mamy jakieś 40 minut drogi samochodem. Chyba jednak zrezygnujemy z wycieczki, bo city car ma tam być dopiero w przyszłym tygodniu, jak mnie poinformowała miła pani przez telefon i zamówimy bezpośrednio u producenta. wierzę waszym opiniom, trudno mi było wyobrazić sobie skrętny i bujany wózek, ale po tym co przeczytałam w waszych postach, jestem przekonana.
Niestety, nie potrafię wybrać koloru, chyba mam kiepski układ hormonów, te z wicia gniazdka już się skończyły, czy jak? Od niedzieli siedzę nad kolorami i nic mądrego nie wymysliłam
Jeszcze raz dzięki za namiary sklepu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Kurka wodna tyle się napisałam i coś mi ucięło posta :(

No nic, mam nadzieję, ze jeszcze tu zaglądacie i że dalej jesteście zadowolone ze swojego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam.

Trafiłam na to forum ,gdyż poszukiwałam opinii na temat Mikado Boston i szczerze mówiąc po przeczytaniu wszystkich postów tylko się umocniłam w swojej decyzji :) No i pewnie za niedługo sta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej:) Ma któraś z Was wózek City Car z tacką na rączce? Bardzo chciałabym zobaczyć na zdjęciu jak ta rączka wygląda, gdyż różni się kształtem od Bostonu.
I jeszcze mam pytanie, bo dużo z Was pisze o kolorze jeans, a ja nigdzie nie mogę takiego znaleźć na zdjęciach kolorów tych wózków. Prosiłabym może o jakiegoś linka, albo wklejenie zdjęcia.
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

hej:) Ma któraś z Was wózek City Car z tacką na rączce? Bardzo chciałabym zobaczyć na zdjęciu jak ta rączka wygląda, gdyż różni się kształtem od Bostonu.
I jeszcze mam pytanie, bo dużo z Was pisze o kolorze jeans, a ja nigdzie nie mogę takiego znaleźć na zdjęciach kolorów tych wózków. Prosiłabym może o jakiegoś linka, albo wklejenie zdjęcia.
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Aga nie wiem gdzie dokładnie na śląsku mieszkasz, ale na pewno w olkuszu w sklepie przy rynku mają te wózki. Na stronie producenta w zakładce dystrybutorzy jest ten sklep i ich adres mailowy. ja do nich pisałam czy mają City Car no i mi napisali kiedy będą mieć, wtedy sobie podskoczyliśmy z Krakowa na oględziny no i warto było, bo w ciemno bałabym się zakupić, a na żywo bardzo mi spasował. Buja świetnie, nie jest wywrotny, a przednie skrętne to bajka:)
ale kupować tam nie warto, bo cena z fotelikiem ( ale bez np. parasolki, którą producent oferuje) to ok 1200 zł no i nie ma wyboru koloru za bardzo. no i np u producenta za dodatkową opłatą można domówić tackę do rączki której standardowo city car nie ma ( a taka jak ma boston)
my finalnie się na kolor B4 zdecydujemy, chyba, że coś mi znów się uwidzi tuż przed zamówieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja chyba zdecyduję się na turkus (względnie czerwień) - ze względów merkantylnych - widzę, że jednolite kolory używek lepiej schodzą na allegro (a turkusów ogólnie jest mało, więc się cieszą dużym zainteresowaniem), a chciałabym za 8-9 miesięcy sprzedać i za odzyskaną kasę kupić Questa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Dzięki, dziewczyny! W takim razie możemy wybierać kolor. Dam znać, na który się zdecydowaliśmy. Byle tylko Maluszek poczekał, bo z tego co czytam, trzeba trochę poczekać na to cudo. Liczę na wyrozumiałość Wojtusia.
Jeszcze raz wielkie dzięki! Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

potwierdzam - buja jak milano (no... w 98%, bo wiadomo, ze jednak paski sa tylko na tylnej osi) i skreca jak boston :)
jak zanebedziesz, prosimy o opinię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Aga - to i tak ciesz się, że mogłaś zobaczyć(na żywo) jakiekolwiek wózki tej firmy ;)

my zamawialiśmy w ciemno :) w 3mieście i okolicy nie ma tych wózków :P

(no może w Rumii - tylko ox-ford)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Z uwagą śledzę wszystkie opinie o mikado. Podziwiam wiedzę i zaangażowanie! Jestem w tym temacie jeszcze laikiem:) Mój problem polega na tym, że Mikado odkryliśmy niedawno, a na Śląsku po prostu nie można przetestować modelu City car. Taki by nas właśnie interesował. Wszędzie pokazywali nam bostona i milano, zachwalając City cara:)Nas nurtuje tylko jedna kwestia, czy rzeczywiście jest to model z takim bujanym zawieszeniem jak opisują?Trochę boimy się kupować kota w worku więc będę bardzo wdzięczna za wasze opinie w tej sprawie.Jeśli tylko buja się jak milano i skręca jak boston to zamawiam jeszcze dziś. czekam na Wasze opinie, czasu mamy niewiele bo jestem już w 35 tygodniu a Maluch wyraźnie już się niecierpliwi:)Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia - na wszystkich fotkach jakie widziałam w sieci kola City Car (przednie) są znacznie mniejsze niż w Bostonie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

to przednie koło na pewno jest mniejsze w city car niż w bostonie- przynajmniej tak w sklepie zauważyłam- takie małe i byle jakie mi się na pierwszy rzut wydało, ta pianka taka mięciutka, no i troszkę je wyoglądałam, no ale doszłam do wniosku, że wiedzieli co robią, a jak się okaże liche, to jest gwarancja w razie czego, myślę, że wymienią :) w każdym razie całokształt mnie i tak do city cara przekonał, bez wahania:) no i z tym kółkiem zgrabniej zresztą wygląda

czerwień na pewno jest taka bardziej wiśniowa- jak u Agi,choć w realu nie widziałam. tak samo jak sądzę, że beż w B4 jest ciemny jak jak ten anessy...

i co Gosia, zamawiasz? ja jeszcze ostatnie przemyślenia czy jeans czy kwiotki:) ech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hola hola - na zdjeciu wyglada jakby city car mial mniejsze kolo od bostonu??? nie jest tak w realu, prawda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ten czerwony tez sie ladnie prezentuje - prawie jak mutsy :) czy ktos go widzial live? czy jest taki bladowisniowy raczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a teraz widać 2 razy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jeszcze raz bo nie widać :P

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

od Moniki :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

wywaliło mnie z sieci i nie załączyło linka:
http://picasaweb.google.com/mmliberadzka/AlbumBezTytuU#5366850093527987314
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Niechciana 3 ciąża (255 odpowiedzi)

Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni temy dowiedziałam się,...

I klasa - tornister i piórnik jaki?? (20 odpowiedzi)

Możecie podpowiedzieć jakie tornistry sprawdziły się waszym dzieciom w I klasie?? Czy w I klasie...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...