Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

hej ja dostałam od Pana z Mikado zdjecia 4 z tych nowych rodzajów wozków na każdym z podwozi. fioletu tam nie ma, ale turkus jest:) i są "numerki"
nie umiem tak wklejać zdjęć jak dziewczyny, dlatego daję linka do zdjęcia na piccasie
Ola a o którym z modeli myślisz? boston, milano, city car, czy może oxforfd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

Ola - tutaj masz galerię tych nowych wzorów :) http://img43.imageshack.us/gal.php?g=imgp9678.jpg&via=yfrog


wchodź na interesujące Cię zdjęcie, kliknij na nie 2 razy - tak żeby nie było wokół niego zielonego tła tylko białe :)

wtedy klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz "zapisz obrazek jako" :) i zapisujesz na swoim komputerze :)


numerków nie mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

a mail :)))
olga1101@interia.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

city car

witam :)

do tych nowych wzorów macie może jakieś symbole, numerki; żebym mogła Pani przez telefon wytłumaczyc o który wzór mi chodzi.
jeżeli się nie myle to zdjęcia pochodza od Gosi:)
dziewczynki wyslijcie mi te zdjęcia na maila....bardzo prosze.



byłam dzisiaj na oglądaniu wózka, bo cena mnie zaskoczyła, wygląda zachęcająco, nie wygląda gorzej od tych po 4 tysiaczki;
same zalety, nie ma takiego innego:)
podobal mi sie turkus+czern, i fiolet z szaropodobnym :)

dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no fakt ta bartatina okropna moim zdaniem, taka rażeniówa:/ i myślę że i tutaj sam turkus by nie wyglądał dobrze... ładnie wyglada zresztą w połączeniu z czarnym. mnie się bardzo podoba, tylko nie mogę się po prostu przekonać do czarnego wózka. tak smutno mi się czarny kojarzy jakoś i nie pasuje mi do maleńkiego dzidziusia:)
oj te kwatki to mi dzis weszły w głowę, ciągle szukam alternatywy do tego jeansa, no i to by było chyba to:) skoro mówisz, że na próbniku też nawet ok, to hmmm:) mąż mój już całkowicie ma dość moich dylematów :) na kwiatki bez problemu przystał, zresztą myślę, że mu to już obojętne:) jednak to my baby takie że se wszędzie problemów szukamy:)
za duży wybór mamy:) moja mama się śmieje, że jakby był jeden czy dwa rodzaje to by problemu nie było, jak ja się miałam urodzić to było polowanie żeby w ogóle jakikolwiek wózek zdobyć, jak już się babci udało, to był niczym skarb, najpiękniejszy na świecie:)
a ja z moim zdecydowaniem cokolwiek nie wybiorę, to potem i tak będę myśleć czy nie lepiej było jednak... heh a w koncu najważniejsze, żeby juniorce dobrze w wózku było, a nie żeby mamusia się super prezentowała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja ubranka kupuję głównie na allegro.... już mam pełną szafę :)
czarne złamane ładnym kolorem są ładne - wolę nawet takie niż jednolite, jak np. turkusowa bartatina na allegro - http://allegro.pl/item701901959_wozek_wielofunkcyjny_bartatina_classic.html

na dzis znow jestem zdecydowana na City Cara :) cos czuje, ze dluzej nam posluzy, a potem udanie sprzedam :)

te kwiatki B4 tez mi sie calkiem calkiem podobaja! widzialam nawet je na probniku - wygladaly ok, ciekawe jak w calej okazalosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a wogole to myśle i myśle nad tym kolorem i ciągle mi ta czerń tak siedzi w głowie, że nie bardzo:/ no a jeans, że taki "przedawniony" :) no i zaczęłam się zastanawiać nad b4- taki beż w kwiatki... pewnie w realu to nie beż tylko kawa z mlekiem jak anessy, no ale ciezko przewidzieć jaki będzie całkowity efekt....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no i trzeba sobie jakoś radzić bo tych dziecięcych rzeczy( jak i zresztą na ciążowych) ceny po prostu porażają, a niektóre ciuszki to takie badziewie, że złotówki nawet niewarte.
ja też zaczęłam kupować w lumpeksach ciuszki, wszystkie jak nowe albo nowe ( a cóż taki niemowlak zniszczy, większości nawet nie zdąży się założyć jak wyrośnie)i dobre marki, no ale przestałam, bo znajomi nam bardzo dużo rzeczy dają po swoich dzieciach, ciuszki i akcesoria, więc na razie zbieramy, a potem tylko dokupimy pojedyncze rzeczy:)
zresztą na ciążę ciuszki też w większości zakupiłam za bezcen na mojeciuchy.pl :) bo jak raz się wybrałam do ciążowego sklepu i zobaczyłam ceny, to stwierdziłam,że wolę te pieniądze na dzidziusia wydać:)
ech robią biznes na czym tylko się da:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej Dziewczyny :D


przy takiej małej różnicy (150-200zł) ja bym jednak wybrała nowy wózek zamiast używki :)

chociaż też sami zastanawialiśmy się nad zakupem używanego wózeczka :)


ale jednak co nowy, to nowy ;) też większość rzeczy kupujemy używanych - łóżeczko z materacem ("używane" to zbyt dużo powiedziane, bo poprzedni "właściciel" nie chciał w nim spać - stało w innym pokoju ;) wolał spać w sypialni rodziców w kołysce :) także łóżeczko właściwie stało nie używane - tylko kilka razy próbowali małego położyć w nim spać), przewijak + wanienka, ochraniacz na łóżeczko (też prawie nowy - dziewczyna miała 2), ciuszki z lumpka :) (ale większość nowa, angielskie marki), ręczniczki z kapturkami też używki :) (w bdb. stanie - wystarczy dobrze wyprać)
fotelik też kupiliśmy używany :)

także właściwie wózek, butelki, pieluchy i kosmetyki - to będzie nowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ach urlop to wszystko wyjaśnia.
pewnie anessie w szale "przedurlopowym" też zapomniał zrobić przelew i zrobi dopiero po urlopie:)
no w sumie 650 za używkę to niewielka różnica niż nowy city car:)
ech myślę. że potem turkus lepiej by mi się sprzedał niż ten "stary" jeans :) no ale..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Mi Pan Krzysztof wspominał, że do 10 sierpnia jest na urlopie i nie ma zamówień.
Poszła na Allegro fajna bartatina w kwiatki, a turkus jest dla mnie za drogi (dziewczę chce za nią 650 zł), więc kto wie, czy nie przymierzę się jednak do City Cara. Rozpromujemy je ostro na forach, to potem sprzedamy nasze "używki" za grubą kasę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja myślałam tak w połowie sierpnia zamówić, planowo nasza Niunia ma się pojawić w połowie października (o ile nie zrobi jakiejś niespodzianki) czyli test dopiero wtedy:) jak na razie to city carem jeździłam po sklepie:) więc to nie jest wyznacznik właściwie:) ale z wielu innych, które "testowałam" (np bolder, xlander, roan marita,jakiś jedo ale nie pamiętam modelu i mój piękny niebieski mutsy transporter, który był liderem zanim spróbowałam city cara) to city car miodzio, po prostu płynął, a dzięki pasom gondolka nie podskakiwała przy każdym progu, tylko pięknie się bujała:) zobaczyłam swojego dzidziusia w tym wózku i żadnym innym:) dlatego tak mnie wzięło na city cara. no i wygląda zgrabniej, niż boston, czy nawet milano. w sumie ja nie patrzę co tam aktualnie na "topie" tylko przede wszystkim myślę, żeby temu maluszkowi wygodnie było, więc nie kieruję się marką czy czymś ( no może troszkę kaską niestety:) )
ale troszkę mnie anessa nastraszyła tym przestojem, w sumie ja do Pana K. tez parę dni temu pisałam i nie odpisał jeszcze, choć wcześniej od razu odpowiadał, więc na pewno maja urwanie głowy (no i do tego sezon urlopowy)... no i tak myslę, czy nie złożyć zamówienia wcześniej niech spokojnie czeka w kolejce... no ale jest opcja to "zamieszanie" przeczekać i zamówić trochę później... sama nie wiem
dlatego nie wiem czy Ci pomogę, bo patrząc na postępy Twojego "Siłacza" (pozwalam sobie czasem zerknąć na Twoje forum, bo zaciekawiła mnie Wasza historia, ciągle myślę jak sobie mały Fifi radzi i wspaniale czytać coraz lepsze wiadomości:))
no co do koloru to turkus bardzo mi się podoba, tylko jakoś tak ta czerń... sama nie wiem, chciałam dzidziusiowi jakiś weselszy kolor sprawić... nie mogę się przekonać do czarnych wózków...więc może się okazać że zamówimy finalnie ten jeans, żeby nie przekombinować albo całkiem coś innego...
ech, ale dylematy:) oczywiście będę na bieżąco dawać znać o decyzji i jak coś to oczywiście wkleję zdjęcia:)

właśnie myśmy też mieli ofertę używanej gondolki od znajomych żeby zimę przejeździć, no ale po pierwsze "prowadzenie" city cara mi przypadło do gustu a po drugie, nasz dzidziuś ma większość rzeczy "spadkowych" po innych dzieciach ( i dziękuje Bogu, że mamy tylu "darczyńców" bo ceny w sklepach porażają) więc choć ten wózeczek chcieliśmy żeby właśnie "pachniał nowością" ( hmm może to próżność rodziców, no ale:) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monia,
kiedy będziesz kupować? :) bo jeszcze trochę mnie korci zakup nowego... przy Piotrku miałam używany, tak chciałam, żeby Filipowy pachniał nowością :) jakbyś mi powiedziała, że turkus live jest boski, a wózek prowadzi się tak, że sama byś chciała w nim jeździć, to może się wyprztykam z tych ośmiu stów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam was dziewczynki - a więc Pan K. obiecał dzwonić co by całą sprawę wyjaśnić, ale jakoś mu się nie śpieszyło...:/ W końcu napisałam do niego mail no więc zadzwonił na drugi dzień i mówi że przenoszą halę produkcyjną czy cuś takiego i na początku sierpnia będę mieć w związku z tym straszne zamieszanie i jak coś to mogą mi wymienić tą budkę i fartuszek-pokrowiec na gondolkę na takie jak miały być ale gondola musi zostać cała beż...No to mu powiedziałam, że albo wszystko albo nic, bo takie kombinowanie to wiecie! To mi zaproponował że ok i że odda nam 80zł(a nie 60) i będziemy kwita. No i czekam sobie na przelew już ok. tygodnia i cisza. Szkoda bo mam jeszcze kilka wydatków i pieniążki by się przydały :(

a co do turkusowego wózka to spacerówka na pewno będzie cała czarna no plus turkusowa budka wiadomo - tak jak u nas spacerówka jest cała beżowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

oj Gosiu, to szykuje Ci się konkretny wydatek i sądzę że tych wydatków na Filipka będzie dużo dużo więcej....myślę, że na Twoim miejscu, też raczej szukała bym jak największych cięć w takich rzeczach jak wózek...
a jeszcze jak masz swoją alternatywę- bartatinę, to tym lepiej:)
no ja akurat jeśli chodzi o wózek to bralam pod uwagę tylko skrętne kółka, a jak znalazłam opcję i z kółkami i z "bujanką" :) to alternatywy żadnej nie mam:) no my jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że dziecię to nasze pierwsze, a tym samym pierwsze wnuczątko jednej z babć, więc jest szał generalnie i euforia:) no i babcia za punkt honoru przyjęła zakup wózka, więc nam ten wydatek odpada:) a zawsze to coś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no więc... chyba was zdradzę :)
zaczęło się od tego, że zaczęłam szukać pakietów medycznych (Filip na bank będzie wymagał biegania od doktora do doktora+rehabilitacja) i wyszło mi, że za rok swój (muszę, bo samego dziecka nie da się ubezpieczyć) i Filipa zapłacę jakieś 3800 :( no i pomyślałam, że skoro mam iść z torbami to dokoptuję i starszaka - za 600 zł. By na tę dodatkową "fanaberię" przyoszczędzić postanowiłam (może jeszcze zmięknę) zdecydować się na używaną bartatinę - stara miłość nie rdzewieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej hej, jestem bardzo ciekawa jak zakończyła się sprawa reklamacji annessy:)
oj zamącił mi w głowie ten turkusik:) nie zwracałam do tej pory uwagi na czarne wózki bo mi się nie podobaly, ale ten... hmmm, mimo wszystko wygrywa z jeansem:)
tylko czy on w rzeczywistości równie ładnie wygląda??może być różnie:) ciekawa jestem czy spacerówka jest cala czarna?
Gosiu i co zdecydowalaś finalnie odnośnie wózeczka?
Agusia, widzę, że Ty zdecydowanie gustujesz w czerwieniach:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Aga111 - my też kupowaliśmy bezpośrednio do producenta :)


super kontakt z firmą :) możesz pozadawać dowolne pytania :) no i są opcje niedostępne na Allegro ;) (przynajmniej nie widziałam ich jakiś czas temu na aukcjach)




mnie też jakoś nie powaliły te nowe wzory :P tylko ten czerwony mi się podoba - ale pewnie w rzeczywistości jest wiśniowy tak jak nasz ;P



Miłego odpoczynku! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

na chwile dopadly mnie watpliwosci czy na pol roku warto inwestowac w nowy wozek (na wiosne i tak przesiadka do maclarena), ale przypomnialam sobie, ze mocno licze na opcje bujania celem usypiania w domu , a nawet spania w wozku przez pierwsze 1-2 miesiace (wczesniakowi przyda sie niemal klaustrofobiczna ciasnota, wzorem brzucha mamy), a tylko city car ma bujanie plus skretne kola...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

witam z łeby:) udalo mi się na chwilkę wskoczyć do kafejki:0 bo nie mogłam się tych nowości od Gosi doczekać:) no faktycznie w sumie spodziewałam się większych rewelacji... ale turkusik faktycznie ładniutki:)
Gosia już zdecydowana:)
ech super macie z tymi dziadkami w Trójmieście:) w sumie ja od soboty nad morzem, a też "słuch po nmie zaginął" :)
pozdrówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Kiepskie libido po urodzeniu dziecka (12 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu moje libido jest w naprawdę krytycznym punkcie. Jakby całkowicie...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...