Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

bezposrednio od producenta jest nawet taniej niz na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja kupowałam od producenta z http://www.wozki-mikado.pl/ . ale na allegro tez go znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

czy możecie zdradzic od kogo dokładnie kupowałyście wózek??? rozumiem, że na allegro???? poprosze o nick sprzedawcy. Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

aha, liliowy widzialam juz na zywo dwa tygodnie temu, wiec to zadna nowosc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Pan Krzysztof mowil wyraznie turkusowo-czarny, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a to ten turkus nie jest a brązem dziewczyny na zdjęciu tak wygląda? hmmmm gdyby był to sama bym się na taki skusiła! gdyby nie moje kółeczka które juz nabyłam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hehe nie jestem aż taka pogrążona dziewczyny bez przesady choć Pan Krzysztof milczy - napisałam do niego przed chwilką mail :)

jak dla mnie pierwszy (albo ostatni:P) super ale nie wiem czy to jest brąz czy co? bo ślepa trochę jestem a słonko mi tu świeci po oczach ehehe echhh te kółka....fajny tez ten w jasnym fiolecikiem ale turkus też niczego sobie :) ale jakoś rewelacji nie ma w tych nowościach co nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

może ich inność polega na różnych proporcjach między ciapkami i gładkimi elementami, czyli to co pogrążyło Annessę :)

ja tam jestem zdecydowana na turkus, szkoda, że towarzyszy mu czerń, a nie brąz (jakby to mogło wynikać ze zdjęć) - z brązem wydawałby się szlachetniejszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wklejam fotki od Gosi :)


albo ja nie widzę różnic, albo kilka wózków się powtarza :P


image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

próba mikrofonu :)

a tak wystarczy?
http://yfrog.com/17imgp9678jx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: and the winner is? :)

Gosiu - tutaj http://nasdwoje.hekko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6 zrobiłam instrukcję jak dodawać fotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

and the winner is? :)

dostałam zdjęcia od Pana Krzysztofa, między innymi turkusu :)
nie umiem dodawać zdjęć do tego forum, gdybyście chciały zobaczyć, dajcie znać mailem - goosie@WYTNIJTO.astercity.net, albo wytłumaczcie blondynce jak wkleić fotę :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Na razie Pan Krzysztof zaginął gdzieś w akcji i do mnie nie zadzwonił jak obiecał, a ja do niego też się jeszcze nie dobijałam - zobaczymy jutro :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Annessa,
jak tak finał mrożącej krew w żyłach historii? :) napisz coś - bo się stęskniłam za naszym wózkowym paplaniem :)

Monika - nasz starszak ma 4,5 roku i - chyba na szczęście - stał w innej kolejce, gdy rozdzielali geny zazdrości i ogólnie "przylepienia" do rodziców. Tak jak na początku wakacji pojechał do babci (wpadamy do 3miasta raz ja, raz mąż na weekend - ale też nie każdy), tak ślad po nim zaginął - nawet na telefon do matki nie ma czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia ten Twój Fifi to naprawdę twardy zawodnik:) chyba faktycznie coś jest w tych genach nadmorskich:) nasza Mała będzie miała geny w 100% podkarpackie:) ale przez następny tydzień jej zrobię taką jodową kurację, że z miejsca ją wzmocni:)

hihi no ja też obstawiałam zawsze używanie wózka trzyfunkcyjnego nie dłużej niż rok, bo później każdy myśli o leciutkiej spacerówce:) choć teraz sama nie wiem, czy z racji tego, że dzieciaczek będzie jesienny, ten Mikado nie posłuży troszkę dłużej.. mimo wszystko kiepsko widzę "parasolkę" brnącą przez śniegi:)

Gosiu a jaka jest różnica wieku między Twoimi dzieciaczkami? Starszak nie jest zazdrosny teraz o mamę? z racji tego, że młodszy w szpitalu, chyba masz mniej czasu dla starszego?

reszta dziewczyn to chyba tak jak ja "początkujące" mamusie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja coś się obawiam, że za rok nasze Mikada będą stały już w piwnicach ;-)
bo z doświadczenia ze starszakiem wiem, że gdy dziecko osiąga słuszną masę i siedzi, to im szybciej się przesiądzie do lekkiej parasolki, tym częściej mamie chce się wychodzić z domu (ja mam do pokonania dziesięć schodów - mikado plus roczny dzieciak to już jakieś 25kg). Chcę z Mikado używać głównie gondoli, a potem siup do Maclarena - najlepszego z najlepszych

Annessa - nie kombinuj, końcówka ciąży to nie czas na stresy - zdąży przyjść nowa, nie zdąży, zamartwianie się, czy nie za bardzo wydziwiam, w końcu to tylko kółka, etc - sama wiem, jak można się nakręcić nerwowo wokół takiej głupoty. A jak mąż taki mądry, to niech sam dzwoni - ale wcześniej niech Ci da zapewnienie na piśmie, że będziesz miała wózek na czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hihihi :D fajny byłby taki zlot :D pokazałybyśmy, że nasze wózki wcale nie są gorsze od tych znanych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No właśnie dziewczyny Mikado ma słaba reklamę i to jest to - my już wiemy wiele o tych wózkach :D ale inne mamy w życiu nie kupią mikado bo pomyślą że to tani i w dodatku nieznany szmelc...Polecą po x-landera albo mutsy...albo coś jeszcze droższego.

Ja jestem już totalnie skołowana (przez te kółka na wózku:D) - mąż mi mówi dzwoń tam i pytaj czy nie da rady zrobić nowej gondoli takiej jak miała być, a mnie głupio bo nie chcę robić aż takiego zamieszania...

Napisałam skromnie do pana K. co on powie na zamianę na to co otrzymać mieliśmy, napisał że zadzwoni i wyjaśni sprawę ale póki co cisza. Ja jestem taką osobą że jak coś sobie ubzduram to tak ma być i koniec, nie ma innej opcji - dlatego lubię dostawać to czego chcę (lub to co zamawiam:P)

Szczerze to się zawiodłam no bo czy tak ciężko zrobić wózek taki jak na zdjęciu...

Ok jeszcze wam napiszę co tam wykombinowałam z panem K. a za rok robimy zlot Mikado nad morzem :D:D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

przede wszystkim przepraszam, że w ostatnim poście była taka sieczka interpunkcyjna, ale pisałam do Was z komórki - z pozdrowieniami spod inkubatora, podczas snu Filipa :)

co do polskich firm, naprawdę uważam, że mogłyby wielokrotnie zwiększyć sprzedaż, gdyby dbały o te szczególiki, a nie zakładały, że innowacyjny produkt sprzeda się sam...

Efekt jest taki, że na skutek polityki dużych sklepów (nie ma tam wózków poniżej 1500 zł) zakorzeniło się w mamach przeświadczenie, że dobry wózek nie może kosztować mniej niż dwa tysiące, a wszystko co mniej to szmelc. Czytam regularnie forum wózkowe i tam przyszłe mamy piszą często w stylu: "nie przelewa się u nas, ale na dziecku nie chce oszczędzać, doradzcie co kupić - do 1500 zł. ale jak będzie trzeba, to dołożę więcej". Ja mam na swoim koncie taką nawróconą, która najpierw mówiła tylko Maxi Cosi Mura, a teraz jest zakochaną w swoim wózku przyszłej użytkowniczce Bartatiny na pasach.

Musimy się kiedyś umówić nad morzem z naszymi wózkami - będzie największe zagęszczenie Mikado na metr kwadratowy w Polsce ;-)

kolorów jeszcze nie mam - jeśli dziś nie przyjdą pocztą, poproszę o kolory mailem. Bo już powoli czas dokonywać zakupów - Filip waży już ponad półtora kilo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monika - bo to jest chyba też tak, że wózki Mikado są TANIE - a przez to znane sklepy z art. dla dzieci nie wprowadzają ich, bo sprzedaż droższych wózków by na tym ucierpiała... tym bardziej, że nie mogliby narzucić zbyt dużej marży - bo ludzie zamawialiby bezpośrednio do producenta ;P

my nie musimy mieć super wózka z najwyższej półki cenowej ;) nie zależy nam aby "jeździdełko" miało znane logo ;)

wręcz przeciwnie - cieszę się, że nie będę na każdym kroku spotykała wózków tej firmy ;)

no i wózki są produkowane w Polsce :) bo np. z tego co mi wiadomo, pewne "zagraniczne" wózki są robione na pomorzu... ;P




też jestem ciekawa jaką decyzję podjęła Anessa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie (3 odpowiedzi)

Witam, czy któraś z Was była na wizycie z dzieckiem u chirurga dziecięcego dr Elżbiety...