Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

bezposrednio od producenta jest nawet taniej niz na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja kupowałam od producenta z http://www.wozki-mikado.pl/ . ale na allegro tez go znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

czy możecie zdradzic od kogo dokładnie kupowałyście wózek??? rozumiem, że na allegro???? poprosze o nick sprzedawcy. Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

aha, liliowy widzialam juz na zywo dwa tygodnie temu, wiec to zadna nowosc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Pan Krzysztof mowil wyraznie turkusowo-czarny, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a to ten turkus nie jest a brązem dziewczyny na zdjęciu tak wygląda? hmmmm gdyby był to sama bym się na taki skusiła! gdyby nie moje kółeczka które juz nabyłam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hehe nie jestem aż taka pogrążona dziewczyny bez przesady choć Pan Krzysztof milczy - napisałam do niego przed chwilką mail :)

jak dla mnie pierwszy (albo ostatni:P) super ale nie wiem czy to jest brąz czy co? bo ślepa trochę jestem a słonko mi tu świeci po oczach ehehe echhh te kółka....fajny tez ten w jasnym fiolecikiem ale turkus też niczego sobie :) ale jakoś rewelacji nie ma w tych nowościach co nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

może ich inność polega na różnych proporcjach między ciapkami i gładkimi elementami, czyli to co pogrążyło Annessę :)

ja tam jestem zdecydowana na turkus, szkoda, że towarzyszy mu czerń, a nie brąz (jakby to mogło wynikać ze zdjęć) - z brązem wydawałby się szlachetniejszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wklejam fotki od Gosi :)


albo ja nie widzę różnic, albo kilka wózków się powtarza :P


image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

próba mikrofonu :)

a tak wystarczy?
http://yfrog.com/17imgp9678jx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: and the winner is? :)

Gosiu - tutaj http://nasdwoje.hekko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6 zrobiłam instrukcję jak dodawać fotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

and the winner is? :)

dostałam zdjęcia od Pana Krzysztofa, między innymi turkusu :)
nie umiem dodawać zdjęć do tego forum, gdybyście chciały zobaczyć, dajcie znać mailem - goosie@WYTNIJTO.astercity.net, albo wytłumaczcie blondynce jak wkleić fotę :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Na razie Pan Krzysztof zaginął gdzieś w akcji i do mnie nie zadzwonił jak obiecał, a ja do niego też się jeszcze nie dobijałam - zobaczymy jutro :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Annessa,
jak tak finał mrożącej krew w żyłach historii? :) napisz coś - bo się stęskniłam za naszym wózkowym paplaniem :)

Monika - nasz starszak ma 4,5 roku i - chyba na szczęście - stał w innej kolejce, gdy rozdzielali geny zazdrości i ogólnie "przylepienia" do rodziców. Tak jak na początku wakacji pojechał do babci (wpadamy do 3miasta raz ja, raz mąż na weekend - ale też nie każdy), tak ślad po nim zaginął - nawet na telefon do matki nie ma czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia ten Twój Fifi to naprawdę twardy zawodnik:) chyba faktycznie coś jest w tych genach nadmorskich:) nasza Mała będzie miała geny w 100% podkarpackie:) ale przez następny tydzień jej zrobię taką jodową kurację, że z miejsca ją wzmocni:)

hihi no ja też obstawiałam zawsze używanie wózka trzyfunkcyjnego nie dłużej niż rok, bo później każdy myśli o leciutkiej spacerówce:) choć teraz sama nie wiem, czy z racji tego, że dzieciaczek będzie jesienny, ten Mikado nie posłuży troszkę dłużej.. mimo wszystko kiepsko widzę "parasolkę" brnącą przez śniegi:)

Gosiu a jaka jest różnica wieku między Twoimi dzieciaczkami? Starszak nie jest zazdrosny teraz o mamę? z racji tego, że młodszy w szpitalu, chyba masz mniej czasu dla starszego?

reszta dziewczyn to chyba tak jak ja "początkujące" mamusie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja coś się obawiam, że za rok nasze Mikada będą stały już w piwnicach ;-)
bo z doświadczenia ze starszakiem wiem, że gdy dziecko osiąga słuszną masę i siedzi, to im szybciej się przesiądzie do lekkiej parasolki, tym częściej mamie chce się wychodzić z domu (ja mam do pokonania dziesięć schodów - mikado plus roczny dzieciak to już jakieś 25kg). Chcę z Mikado używać głównie gondoli, a potem siup do Maclarena - najlepszego z najlepszych

Annessa - nie kombinuj, końcówka ciąży to nie czas na stresy - zdąży przyjść nowa, nie zdąży, zamartwianie się, czy nie za bardzo wydziwiam, w końcu to tylko kółka, etc - sama wiem, jak można się nakręcić nerwowo wokół takiej głupoty. A jak mąż taki mądry, to niech sam dzwoni - ale wcześniej niech Ci da zapewnienie na piśmie, że będziesz miała wózek na czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hihihi :D fajny byłby taki zlot :D pokazałybyśmy, że nasze wózki wcale nie są gorsze od tych znanych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No właśnie dziewczyny Mikado ma słaba reklamę i to jest to - my już wiemy wiele o tych wózkach :D ale inne mamy w życiu nie kupią mikado bo pomyślą że to tani i w dodatku nieznany szmelc...Polecą po x-landera albo mutsy...albo coś jeszcze droższego.

Ja jestem już totalnie skołowana (przez te kółka na wózku:D) - mąż mi mówi dzwoń tam i pytaj czy nie da rady zrobić nowej gondoli takiej jak miała być, a mnie głupio bo nie chcę robić aż takiego zamieszania...

Napisałam skromnie do pana K. co on powie na zamianę na to co otrzymać mieliśmy, napisał że zadzwoni i wyjaśni sprawę ale póki co cisza. Ja jestem taką osobą że jak coś sobie ubzduram to tak ma być i koniec, nie ma innej opcji - dlatego lubię dostawać to czego chcę (lub to co zamawiam:P)

Szczerze to się zawiodłam no bo czy tak ciężko zrobić wózek taki jak na zdjęciu...

Ok jeszcze wam napiszę co tam wykombinowałam z panem K. a za rok robimy zlot Mikado nad morzem :D:D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

przede wszystkim przepraszam, że w ostatnim poście była taka sieczka interpunkcyjna, ale pisałam do Was z komórki - z pozdrowieniami spod inkubatora, podczas snu Filipa :)

co do polskich firm, naprawdę uważam, że mogłyby wielokrotnie zwiększyć sprzedaż, gdyby dbały o te szczególiki, a nie zakładały, że innowacyjny produkt sprzeda się sam...

Efekt jest taki, że na skutek polityki dużych sklepów (nie ma tam wózków poniżej 1500 zł) zakorzeniło się w mamach przeświadczenie, że dobry wózek nie może kosztować mniej niż dwa tysiące, a wszystko co mniej to szmelc. Czytam regularnie forum wózkowe i tam przyszłe mamy piszą często w stylu: "nie przelewa się u nas, ale na dziecku nie chce oszczędzać, doradzcie co kupić - do 1500 zł. ale jak będzie trzeba, to dołożę więcej". Ja mam na swoim koncie taką nawróconą, która najpierw mówiła tylko Maxi Cosi Mura, a teraz jest zakochaną w swoim wózku przyszłej użytkowniczce Bartatiny na pasach.

Musimy się kiedyś umówić nad morzem z naszymi wózkami - będzie największe zagęszczenie Mikado na metr kwadratowy w Polsce ;-)

kolorów jeszcze nie mam - jeśli dziś nie przyjdą pocztą, poproszę o kolory mailem. Bo już powoli czas dokonywać zakupów - Filip waży już ponad półtora kilo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monika - bo to jest chyba też tak, że wózki Mikado są TANIE - a przez to znane sklepy z art. dla dzieci nie wprowadzają ich, bo sprzedaż droższych wózków by na tym ucierpiała... tym bardziej, że nie mogliby narzucić zbyt dużej marży - bo ludzie zamawialiby bezpośrednio do producenta ;P

my nie musimy mieć super wózka z najwyższej półki cenowej ;) nie zależy nam aby "jeździdełko" miało znane logo ;)

wręcz przeciwnie - cieszę się, że nie będę na każdym kroku spotykała wózków tej firmy ;)

no i wózki są produkowane w Polsce :) bo np. z tego co mi wiadomo, pewne "zagraniczne" wózki są robione na pomorzu... ;P




też jestem ciekawa jaką decyzję podjęła Anessa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (68 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Niegrzeczne dziecko - ratunku (31 odpowiedzi)

Witam. Mam synka, który od urodzenia był dzieckiem "głośnym i krzyczącym". Np jeśli było...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...