Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej Gosiiu, karmiłam dzidzię ale na razie dożylnie:) a raczej "dopępowinowo" :) czyli przez moje gardło :) a ja pierworódka :) czyli dziecko we mgle w tych tematach:)
no ja dużo sie zastanawiałam przed zakupem, właśnie ze względu na tą, jak ja to nazywam, estetykę wykonania:) po prostu w porównaniu do innych wygląda deczko badziewnie. ale mimo wszystko uważam, że jest solidny i (city car) prowadzi się zdecydowanie lepiej od innych, które oglądałam, do tego obszerna gondola, cena ( razem ze wszystkimi dodatkami) dała swoje.
co do tych bolców nie wygląda to ladnie trzeba przyznać, ale są one w takiej odległości, że na ile ja to oblukałam nie ma szansy, żeby dziecko sobie krzywdę zrobilo. a bolce w ten sposób wystają w każdym wózkiu, który jest na pasach i rurki są "na krzyż". Boston mi się z wyglądu nie podoba, bo jest własnie taki, jak zostało to ujęte "pająkowaty", kandachar. dla mnie wygrały pasy plus skrętne kółka i to zdecydowało o wyborze, no i mimo wszystko cena, jakbym patrzyła na wózek na normalnych amortyzatorach, zdecydowałabym się na jedo najpewniej, bo wygląda dużo zgrabniej, no ale wyszedł by trochę drożej.
po wnikliwych obserwacjach, stwierdziłam, że mimo wyglądu, wózek będzie wygodny dla dziecka, ale okaże się to dopiero za jakiś czas:) wtedy najlepiej nam będzie ocenić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Nie oszukujmy się ,ale za takie pieniądze cudów nie należy się spodziewać. Mnie osobiście do Mikado przekonała duża gondola, jedna z największych na rynku, bo moje dziecię urodzi się w zimie. No i cena oczywiście... A dla mnie każdy grosz jest teraz na wagę złota :) a także bardzo mało negatywnych opinii na temat tych wózków...

Jeśli zastanawiacie się nad Jedo Fyn ,to może spodoba Wam się także Tako JumperX , dla mnie jeszcze ładniejszy niż jedo. Oto link:
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=271
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam,

Przeczytałam wszystkie Wasze opinie i od kilku dni codziennie zaglądam na Wasze forum, gdyż jak łatwo się domyśleć jestem zainteresowana Mikado City Car. Jeszcze do wczoraj byłam do niego przekonana, a teraz już sama nie wiem. Rzeczywiście zgodzę się z Gosią, że im bardziej wpatruję się w jego zdjęcia tym więcej wad się uwidacznia i wygląda tak jakoś kiepsko(trochę badziewiato, jak to określiła Gosia). Najbardziej wkurzają mnie te wystające bolce w spacerówce, wcześniej nie zwróciłam na to uwagi ale na ostatnio dodanych zdjęciach widać je dokładnie. Co jak co, ale tu producent mógł się bardziej postarać, zastanawiam się czy dziecko będąc większe wymachując nóżkami (jak to dzieci) nie zrobi sobie krzywdy przez te nieszczęsne bolce. Zastanawiałam się też nad Jedo Fyn, ale poczytałam opinie na http://forum.trojmiasto.pl/Wozek-JEDO-FYN-4DS-prosze-o-opinie-t109913,1,16.html i ehh, wykonanie może solidne i prezentuje się na pewno lepiej niż Mikado, ale tam znowu problem z funkcjonalnością, problemy z hamulcem, blokadą kół, montażem gondoli i fotelika. Za takie problemy to dziękuję. Wiadomo, najbardziej zależy mi na praktyczności i przede wszystkim żeby dzieciątku było wygodnie i bezpiecznie, ale jak to kobieta chcę też nacieszyć oko. A Boston (mam nadzieję że nikogo nie urażę), mimo że wygląda solidniej niż City Car to tak jak ktos już wcześniej napisał wygląda tak pająkowato jako spacerówka. Bądź tu mądry. A mówi się że to samochód jest kupić trudno.... Pozdrawiam Was serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jest na amortyzatorach, z możliwością regulacji mocy amortyzacji - czyli czy jest bardziej sztywny, czy bardziej buja. Wiadomo, że nawet na maksie bujania nie umywa się do Bartatiny, ale i tak jest przyzwoicie miękki. Mi wszyscy powtarzają, że skoro nasz Filip nienawykły do bujania, to niepotrzebnie się zafiksowuję na punkcie tych pasków...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

mi też podoba się Jedo Fyn. Tylko ja tam nie rozumiem jednej rzeczy - zawieszenia. Nigdzie nie mogę się doczytać jak to jest. Gdzieś napisali, że jest wahaczowo-sprężynowe. Gosiu czy miałaś możliwość oglądania go na żywo? Czy tam w ogóle nie ma możliwości bujania? Bo producent podaje, że jest regulacja sztywności zawieszenia i nie wiem o co tutaj chodzi:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

już mi chyba na głowę pada od tych wózków... dochodzę do wniosku, że rzutem na taśmę w ostatniej chwili przerzucę się na Jedo (albo Bartatinę - jeśli wygrają pasy; albo Fyna - jeśli zwycięży skrętne koło). Funkcjonalność funkcjonalnością, ale coś mnie w tych Mikadach razi - i dzisiejsza konfrontacja z turkusem mnie tylko w tym przekonaniu utwierdziła. Wyglądają po prostu jakoś tak badziewiato - próbuję dociec skąd takie moje przeświadczenie i dochodzę do wniosku, że to chyba kwestia jakości tkanin - jakieś takie tanie, błyszczące, śliskie...

dam Wam znać - chyba znów zrobię jakąś głupotę zakupową, bo jestem noga w planowaniu zakupów...

Ale co mnie zaintrygowało - Monia, pisałaś o karmieniu dziecka??? ja myślałam, że Wy wszystkie pierworódki (uwielbiam to słowo) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

muszę przyznać, że bardzo ładnie wygląda ten turkusowo-czarny wózek :D


chociaż ja też nie zamieniłabym Bostona na City Cara ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no i mnie właśnie denerwują te bolce w city carze przy spacerówce, a stelaż bostona dla mnie też ładniejszy i ten kosz na zakupy, ale brak możliwości bujania kieruje mnie w strone city cara i zniosę te niedogodności:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej! dzięki Moniu za zdjęcia, świetnie się ten kolorek prezentuje. w spacerówce mogłoby być troszkę więcej turkusu ale nie jest tak źle:). fajnie, że jesteś zadowolona. ja jeszcze nic nie wiem jak tam mój wózeczek. napisałam wczoraj do P. Krzysztofa ale nic nie odpisuje:( więc czekam cierpliwie.
pozdrowionka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

B___R każdy ma swój gust i dobrze, że każdy może znaleźć coś dla siebie:) kolorek ładny więc obie będziemy zadowolone, bo mi osobiście bardziej sie city cara stelaż podoba, jest delikatniejszy, ale tak jak mówię, każdy w tym temacie ma swoje zdanie i najważniejsze, że jest wybór:)
ale mogę Ci zagwarantować, że pod względem koloru, wyboru żałować nie będziesz:)
Gosiu, Ty pewnie właśnie na żywo oglądasz turkus, więc nie mam co Ci już pisać, ale myślę, że i Tobie przypadł do gustu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

A i spacerówka w połączeniu z budką i parasolką wcale nie potrzebuje dodatkowego wkładu moim zdaniem. Bo razem wszystko komponuje się świetnie i nie jest za ciemno czy przytłaczająco :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No monia doczekałaś się !! Dzięki za zdjęcia !! Powiem ,że kolorki mi się bardzo podobają !!!!! Tylko powiem Wam szczerze, że stelaż city cara ni jak do mnie nie przemawia i cieszę się że wzięłam Bostona. Wiem, że praktyczność jest ważniejsza, chodzi mi o pasy, ale mnie by ten city car po prostu wkurzał na sam widok. Np te wystające bolce po zamontowaniu spacerówki, jakoś mi to tak nie pasuje. No i stelaż z samym fotelikiem wygląda nieco komicznie. Oczywiście to tylko moje zdanie :) Proszę sie nie obrażać :):)

Ja jeszcze tydzień muszę poczekać na swoją brykę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jagata, szczerze, to wydawał mi się gorszy ten fotelik. no może to nie to co choćby maxi cosi, czy coś w tym stylu, ta nakładka turkusowa taka troszkę jakby badziewna, kawałek materiału nałożony na podłoże fotelika, ale ten wkład popielaty ze sztruksu jest już ok, miękki i solidny. myślę, że z nim dzieciątku nie będzie źle. no a sam fotelik to berbel carlo. nie widziałam na żywo orginału, wygląda jakby solidniej ten środek z matriału, ale nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale jak mówię, nie jest tak źle, jak się spodziewałam,
powiem tak, na tyle ile kosztuje, to super fotelik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

super jest:) Monika a jak oceniasz fotelik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Wozidełko rewelacyjne :D Gdzie Pani takie ładnie kupiła??? A co to z firma??? :D
Czekamy na relacje z rajdów po wertepach, ale paski to chyba jest to! Pozdrowionka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

uff bardzo proszę:)
http://picasaweb.google.pl/mmliberadzka/AmelkowyWozek#

a tymczasem idę nakarmić dzidizię, bo troszkę mi zajeło z tym wózkiem, umordowałam się, no ale zdjęcia są:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no to ja się biorę za wrzucanie zdjęć:)
pewnie i tak trochę odbiega od realu, no ale powiem szczerze, że spodziewałam się, że raczej mnie nie powali ten turkus, a tu muszę przyznać, że naprawdę mi się podoba. czerń jest czarna, a nie szara, czy grafitowa, turkus nie bardzo krzykliwy i rażący, ale ładny. no i co mi się podoba, obicie fotelika jest turkusowe a nie czarne:) piękności:) a sama gonodola ładnie wygląda, choć ja tak negatywnie do tej czerni nastawiona, to nawet nie wygląda źle i z perspektywy dzidiziusia jest biało, a nie czarno więc ok:) generalnie całość bardzo elegancka.
spacerówka już ciemna, także pewnie będę wykładała kocem:)
jeśli chodzi o ogólne wrażenie, no cóż, to wózek za 1000 zł a nie 2000 zł, więc nie wygląda jak wózek za 2000 zł :) estetyka wykonania średnia, przynajmniej moim zdaniem, tak jak wspominałam od początku, np Jedo zdecydowanie ładniejsze ma samo wykonanie, aczkolwiek tragedii nie ma:) raczej wygląda solidnie, zobaczymy w praktyce. jest dość ciężki, ale prowadzi się lekko, z pustym wózkiem to i po trawce na tarasie szło mi cudnie:) generalnie co mi się nie podoba to głośna budka, ale i z tym pasy wygrały w moim wyborze:) acha i pasy są i z przodu i z tyłu, piszę, bo ktoś tu kiedyś pisał, że są tylko z tyłu, więc prostuję:) i buja pięknie
jedyne co jest nie tak w moim modelu, to blokada jednego kółka z przodu jest jakby wykrzywiona, ale ponoć to kwestia przekręcenia czy tam coś, z czym mężczyzna sobie poradzi:) więc czekam na męża:)
no to zaraz wrzucę linka do picassy ( ja ciemna baba i leniwa, więc tak mi będzie najwygodniej, mam nadzieję, że dacie radę:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia ale masz dobrze że możesz na żywo obglądnąć :) Buziaczki dla Fila i niech szybciutko wraca do zdrówka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

o kurczaki... dzwonilam do sklepu, turkus moge zobaczyc i dzis (jest na stanie), kwiatki mieli dwie sztuki (jednej uzywa wnuczka wlascicielki sklepu - wiec chyba niezly kolor), ale w przyszlym tygodniu maja przyjsc czerwienie i zielenie. Chyba sie wstrzymam i obejrze wsio live :)
aha, pani czerwien nazwala burakiem - wiec chyba to inny kolor niz jasna wisnia Agdusi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jak fil zasnie, przejade sie do sklepu - moze beda mieli jakies nowe kolory City Cara :)
bo na chwile obecna juz nic mi sie nie podoba ze zdjec, zmeczenie materialu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jogurty-które lubicie, polecacie? (25 odpowiedzi)

zróbmy ranking jogurtów, które macie sprawdzone-przyzwoity, w naturalny skład, najlepiej...

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie (60 odpowiedzi)

W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...