Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

co do zostawiania stelaza na klatce... zobaczymy, rozni ludzie tu mieszkaja, po prostu boje sie ze zosana pozniej spacery z gondolka ... na plecach np. hihihihihihihii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Spcjalnie patrzylam na te "male" przednie kolka w city car, i wcale nie sa takie male... poza tym sa szerokie i co bardzo wazne z grubej gumy, a nie z pianki. Wymacałam, zatawierdzam :D Myslę ze przy zablokowaniu skretu kol i po sniegu dobrze sie sprawdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

aa jak zamawialam z Panem Krzytsztofem przy zamówieniu,. pytałam, jak te male kółka w zimie się sprawdzą, w sensie czy mi dziecięcia nie wytrzepie za bardzo, stwierdził, że te pasy mają taką amortyzację.że dzidziusiowi i tak będzie wygodnie, no a poptem w sumie jak sama myślałam o tym, to ile razy w sumie wyjdę z wózkiem na wilki śnieg?
zresztą wszystko wyjdzie w praniu:0 za rok będziemy mogły wystawić najlepsze opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej hej:) długo mnie nie było i miałam dużo nadrabiania:) witam nowe forumenki:)
ja mój turkus będę mieć we środę więc podzielę się zdjęciami:)
co do b1- tu jest bardzo dużo zdjęć tego koloru: http://www.tomiko.pl/316,mikado-boston-kolor-b2-wozek-na-skretnych-przednich-kolach-nowosc!!!.html
też ładny ale osobiście wolę jednolite kolory:) choć te krzyżyki też mi wpadły w oko:)
Gosiu- czarny w krzyżyki czyli szary w kwiatki brzmi coraz bardziej kusząco:)
no ale ja już wybrałam i koniec kombinacji:) ewentualnie poczekaj do tej środy, zobaczysz ten mój i wtedy się utwierdzisz całkiem w wyborze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no to czekam na turkus, a potem zamawiam :) będę losować - turkus, czarny, czarny w krzyżyki (czyli szary w kwiatki) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No nie! Jeszcze słabość do kwiatków! To nie masz się nad czym zastanawiać - słynny "czarny w krzyżyki" to Twój ideał :) Odpowiednie połączenie kolorów i delikatne kwiatki! To twój wózek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

B1 też ładny :) ale ja mam słabość do kwiatków ;-)
czekam jednakże aż dziewczyny pokażą nam turkus w realu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu, a co sądzisz o moim wyborze? B1 - będzie dobry i dla chłopca i dla dziewczynki?

http://img144.imageshack.us/i/b01m.jpg/

Bo mogę jeszcze spróbować zadzwonić do tego miłego Pana i zmienić zamówieni hihi - mąż by mnie zlał na kwaśne jabłko... za to moje niezdecydowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

i po schodach tez bym jezdzila, a co tam. Po to kupujemy wózie za 800, a nie za 3800, by owa roznice wykorzystac dla wlasnego komfortu :) Wozek nie moze powstrzymywac mame przed wyjsciem z domu na szybki spacer czy zakupy. A gdybym mieszkala na 4p. to gdybym miala nie zjezdzac/wciagac, w zyciu bym z domu nie wyszla :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

malymi kolkami sie nie przejmujcie. Mialam wylacznie wozki z malymi kolami (wielofunkcyjny peg perego, potem jakis uzywany graco i potem maclaren) i wszedzie nimi jezdzilam. Nie mieszkamy w koncu na syberii, by sie przez zaspy sniegu przeciskac :)
chyba zaryzykuje szaro-roz. to moje ulubione kolory przecie... no i lubie skandynawie, wiec musze trzymac sie tego, co tam sie dobrze sprzedaje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

A ja czytałam, żeby właśnie nie wjeżdżać kółkami po schodach, wcale nie do tego służą... A nie mogłabyś zostawiać samego stelaża? Gondolę łatwo się wypina i wpina. Ja właśnie zamówiłam City Cara ale będę go miała na początku września bo w Mikado mieli urlop. A co myślisz o tych małych kółkach w City Carze? Ja się trochę martwię, że się nie sprawdzą na śniegu i na dużych dziurach... Bo w terenie płaskim to tak jak napisałaś - prowadzi się jak marzenie jedną ręką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

he, masz rację, może być z tym problem :) Mój od razu odrzucał wszelkie moje propozycje z kwiatkami... No ale w końcu kto będzie więcej czasu spędzał z maluchem? - mama, więc niech mama ma decydujący głos:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam,
Goraca prosba do szczesliwych posiadaczek Mikado :) o test z jazdy po schodach :))). Chce kupić wózek city car na paskach, jeden problem... mieszkam na 4p. bez windy :(. Pani w sklepie powiedziala, ze ciezkie wozki po to mają duze koła zeby nimi wjezdzac. Czy moze któras sprawdzic, czy to zeczywiscie jest mozliwe??? i nie za bardzo meczace. bede ogromnie wdzieczna za pomoc.
Wczoraj byłam w sklepie i oglądałam-prowadziłam wózek... marzenie... po prostu w prowadzeniu "płynie"! jest niezle wkonany... jedyne co, ciezar... na klatce nie bede mogla go zostawiac-jest strasznie brudno :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

pomyslalam ino, ze jedynym minusem kwiatkow jest to, ze trudniej bedzie chlopa wygonic z domu z wozkiem.... czarny sprawdzilby sie w tej roli znacznie lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

spacerówki i tak pewnie długo nie będziemy używać... na wiosnę przesiadka do maclarena :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

A i Gosiu fajnie by było jakbyś miała możliwość zobaczenia tego kolorku na spacerówce, bo tak jak to było z beżem + kwiaty, na gondoli mnie zachwycał, a po obejrzeniu zdjeć spacerówki zdecydowanie mnie odrzucił.

Spadam do pracy.

Miłego dnia dziewczyny !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu powodzenia życzę dla Filipka !!!!!!! trzymajcie się ciepło !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No więc oceniam, że jest szlachetnie delikatny, jest naprawdę ładny i stonowany a jeśli Gosiu lubisz połączenie różu i szarości i nie kierujesz się stereotypami w stylu - "róż dla chłopca odpada" to jak najbardziej można ten wózek wybrać. Mnie on się podoba choć ja zachorowałam na pistacjowy kolor i brałam pod uwagę wszystkie to wzory gdzie ten kolor był wpleciony. Nawet zastanawiałam się nad całym pisatcjowym - ale doszłam do wniosku, że zbyt jasny i mało praktyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ale Maja widziala go live, a wiadomo, ze u mikado foto a real to dwie rozne sprawy :) "krzyzyki" to nazwa umowna moga byc i kwiatki. Chcialabym, by Maja subiektywnie ocenila czy jest szlachetnie delikatny /nie musi byc chlopiecy - jak widac Filowi w rozu bardzo ladnie :)/

wrocilam na chwile do domu - Fil na stole operacyjnym, ok. 12 powinno byc po wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wklejam foto tych krzyżyków ;P


image



dla mnie to takie bardziej kwiatki ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...

kaszubski park miniatur byl ktos? (55 odpowiedzi)

Warto?

nie chcę nosić rękawiczek- co zrobić (22 odpowiedzi)

dziewczyny, moja córka uparła się i nie chce nosić rekawiczek. Na dworzu mróz, rączki czerwone,...