Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Szczerze - mi te krzyżyki bardziej przypominają kwiatki...
http://img136.imageshack.us/i/b17.jpg/
otwórz sobie ten link i przyjrzyj się dokładnie.
Są różne opinie dotyczące kolorów - szary jest neutralny, ja go lubię i dla mojego synka zamówiłam B1 - czyli z dodatkami pistacjowymi. Sama musisz zdecydować czy dla chłopca chcesz mieć coś z różowym. Tego różu nie jest wiele bo łączy się dodatkowo z białym i ogólnie też wygląda to neutralnie. Wiem, że trudna decyzja bo sama nie mogłam się zdecydować...
Trzymam kciuki za Filipka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Majadebsko,
a szczerze? dla chłopca te krzyżyki pasują? :)
dziś krótko, bo wracam do szpitala, Fil ma jutro rano ostatnią operację, od 17 jest na czczo i już chodzi po ścianach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Może dla Ciebie będzie ok, w najgorszym wypadku podłożysz jakiś kocyk i nie będzie trzeba kupować nowego. Mój mąż chciał nawet zapytać czy nie dałoby się na specjalne zamówienie trochę bardziej go "napakować" gąbką ale stwierdziłam, że nie ma sensu takie zawracanie głowy skoro można ewentualnie dopasować jakiś inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Ja szczerze mówiąc nic nie wiem na temat tych fotelików. Tylko tyle co poczytałam opinie na necie o nim, no i przyznam że nie są za ciekawe. Ale postanowiliśmy wziąć wózek razem z fotelikiem. Jak podotykam, pomacam, obejrzę, to wtedy zobacyzmy czy trzeba nowy kupić. w końcu mamy jeszcze sporo czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

no pewna nie jestem - ale powinny pasować wszystkie wcześniej wymienione a w sklepie "przymierzałam" jeszcze fotelik Millo od wózków Roan i też pasował. Coś się wybierze. Ja skłaniam się do oryginalnego Berber Carlo...tak jak pisałam wcześniej - jest ładny, mięciutki i w sumie jeden z tańszych. Jak się zdecyduję to napiszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

jesteś pewna, że faktycznie wiele fotelików pasuje? :>


nam się udało dopasować 3 różne foteliki - jeździliśmy z adapterem i sprawdzaliśmy ;)
(żeby dało się włożyć fotelik i żeby stabilnie "siedział" w adapterze)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

No ja też kupię jakiś inny fotelik ale jeszcze zastanawiam się jaki...
W sumie wiele fotelików pasuje do tego adaptera więc jest w czym wybierać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

nie widziałam na żywo fotelika Mikado :P ale po przeczytaniu kilku opinii w sieci wolałam poszukać fotelika innej firmy, który pasowałby do adaptera :)

i tak kupiliśmy Ramatti Mars :) (też polska firma)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Dziewczyny - a co myślicie o tych fotelikach w zestawie? Wiem, że są robione na podstawie (tej plastikowej części) Berber Carlo ale jak go dotykałam w sklepie to wydawało mi się, że jest za mało wyścielony, taki twardy i że dziecku będzie niewygodnie... Oglądałam oryginalne Berber Carlo - są dużo przyjemniejsze, mięciutkie i kosztują ok. 180zł z pokrowcem na nóżki. Więc w sumie tylko trochę drożej od oferowanego w zestawie. No i jak myślicie - na jak długo wystarczy taki fotelik - bo te akurat są w przedziale wagowym 0-11kg - zwykle ten przedział jest do 13kg. Nie mam doświadczenia więc nie wiem ile dzieciątko będzie ważyło mniej więcej za rok...

A jeśli chodzi o pytanie dotyczące koloru ramy w City Carez - to szczerze mówiąc nie przyjrzałam się i teraz też mnie to gnębi...
Ale ja już zamówienie złożyłam na początku sierpnia więc teraz już raczej nic ni zmienię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Cudownie, będę się uczyć na Waszych doświadczeniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Cześć Weronka ;)

To zanim przyjdzie czas na Twój zakup - ja już zdążę zdać relację ze spacerów z "wkładką" w wózku Mikado Boston ;P dzisiaj zaczynam 35tc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Witam, udzielam się w Waszym wątku pierwszy raz - taki wózkowy, a tak długi i jakby to powiedzieć...rozczulający.
Gosiu, przy tym co pisałaś, spłakałam się wiele razy. Życzę dla Filipka dużo zdrowia, a Ciebie podziwiam.

Co do głównego wątku - też myślę o wózku Mikado, albo Boston, albo City Car. Ale ja mam jeszcze czas (17 tydzień dopiero), więc zdąże zobaczyć zdjęcia i pewnie jak zobaczę to piękne turkusy i szarości z różem - to będę miała jeszcze większy problem od Was.

Pozdrawiam cieplutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Gosia - Filipek świetny :D a jakie minki robi :D


ja nie miałam takiego problemu z wyborem koloru ;) nie lubię wózków czarnych oraz wzorzystych :P

podobał mi się tylko 5B(ten mam) i 6B(zielono-czarny)

wyszłam z założenia, że musi być wesoły ale nie pstrokaty :P



pytanie do Dziewczyn, które już mają wózek - czy Wasze kółka też tak śmierdzą?
już 1,5 m-ca wózek stoi rozpakowany w pokoju :P i ile razy wchodzę tyle razy czuję zapach gumy :)




i pytanie o City cara - czy stelaż jest gładki(stalowy) czy wygląda jakby był pomalowany lakierem z drobinkami(srebrnym)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

wózek prezentował się naprawdę ładnie ale nie był ciemny - tych wzorków chyba jest tyle samo co w przypadku wspomnianego beżu ale te różowe krzyżyki są delikatniejsze, mniejsze i bardzo symetrycznie rozmieszczone więc nie dają efektu naciapania :)
Ja wybrałam kolorek B1 - i też wbrew temu co widać na zdjęciach nie jest to czarny ale grafit. A kółeczka są pistacjowe. Dla mnie taki neutralny - pasujący i do chłopca i do dziewczynki a kto wie jaka mnie przyszłość czeka :) Póki co czekam na synka :)
A, i powiem Wam, że byłam u producenta osobiście bo mieszkam dość blisko - rozmawiałam z przemiłym panem, pewnie to ten sam, który koresponduje z Wami. Ma naprawdę mnóstwo cierpliwości! Ja nie mogłam się zdecydować czy wybrać Bostona - bo ładniejszy w formie, rama bardziej nowoczesna czy City Cara - bo praktyczniejszy ze względu na te słynne paski, które umożliwiają bujanie maluszka. W końcu wygrała praktyczność ale dalej wchodzę na stronę i podziwiam piękno Bostona :) Na szczęście mąż doprowadził mnie do pionu i już wiem, że za późno żeby zmienić zamówienie...
Wierzę, że macie nie lada problem z decyzją bo ja sama dłuuugo myślałam nad kolorem :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

kurczę.... korci jeszcze bardziej :) bo szaary z różem to moje ulubione połączenie kolorów - a jak wiadomo, ja jestem zwolenniczką teorii, że wózek ma pasować do pchającej, a nie pchanego ;-)
Majadebsko, powiedz, pliz, czy ogólnie on się prezentował ładnie? czy tych wstawek z wzorem było za dużo (to dyskwalifikowało np. beż w kwiatki - tych wstawek kwiatkowych za bardzo naciapane)?
tak czy owak czekam na wrażenia turkusianek - ale teraz sporo wózków turkusowych wyległo na ulicę (Chicco ma ładny), że to się szybko stanie oklepany kolor...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Witamy majadebsko :)

A Ty już zamówiłaś wózeczek czy dopiero nosisz się z zamiarem?? No i oczywiście jaki kolor wybrałaś ?? :) Bo pewnie jak już zdążyłaś zauważyć, my miałyśmy ogromny problem z tym, a co niektóre jeszcze mają :))

Gosiu i jak Ci się podoba teraz, po opisie majadebsko, czarny w krzyżyki ??:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Hej!
Czytam sobie to forum już od jakiegoś czasu bo sama zdecydowałam sie na wózek Mikado - wybrałam model City Car bo nie jest sztywny jak inne wózki i spokojnie można w nim pobujać dzieciątko. Ale piszę dlatego, że widziałam "na żywo" czarny w krzyżyki - on w rzeczywistości jest szary, no może grafitowy a te krzyżyki są różowe. Mam nadzieję, że to pomoże podjąć decyzję :)
Przy okazji gratuluję wytrwałości i bardzo się cieszę, że Filipek tak świetnie sobie radzi! Ja też czekam na synusia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

Hehe, Gosiu no u mnie i u moni już za późno bo będzie turkus... Więc musisz chyba zaryzykować :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

ja chcę zobaczyć w realu czarny w krzyżyki :) żadna się nie decyduje?
no chyba, że mnie namówicie, to będę królikiem doświadczalnym :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

no sprzedawcą trzeba się urodzić:) trzeba mieć dobry bajer, ale na mnie to pozytywnie działa i wiem, że ja handlowcem bym nie mogła być, bo nie umiała bym "się' dobrze sprzedać:) hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (20 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...