Wózek spacerowy

Hej mamy! Jaki wózek spacerowy sprawdza się Wam w Baninie? Chodzi mi przede wszystkim o jeżdżenie po płytach i drogach nieutwardzonych oczywiście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek spacerowy

Taczka świetnie się sprawdza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Terenówka. SUV nie wystarczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

wózki biegowe, kółka co najmniej 12 cali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wózek spacerowy

Tylko sie utwierdzam, że to forum to żenada. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Byliście bardzo pomocni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wózek spacerowy

Proszę się nie denerwować, postaram się pomóc Pani. Pchanie wózka dziecięcego mam już od kilkunastu lat za sobą, ale codziennie rano na spacerze z psem mijam panie walczące z wybojami i wniosek mam taki, że na banińskie dziury i płyty nadaje się jedynie wózek z jak największymi pompowanymi kołami, z amortyzowaną budką ( np za pomocą skórzanych pasów) i nieskrętnymi przednimi kółkami które na drobnych wybojach wpadają w wibracje. Zauważyłem, że największą przeszkodą dla wózków jest gruz którym prowizorycznie zasypano wyboje: pozdrowienia dla " drogowców" że Złotej. Mam nadzieję że pomogłem i miłych spacerów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze prawi. Koła muszą być duże. Pompowane mają lepszą amortyzację, ale trzeba uważać żeby nie przebić koła. A na naszych drogach może być różnie. Powinny się równie dobrze sprawić koła piankowe. Co do skrętności przednich kół - mogą być skrętne, ale MUSZĄ mieć opcję blokady na wprost. I też polecam większe rozmiary. To chyba tak w skrócie. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...