Wróżka Halinka

Wróżka

Gdańsk, Arctowskigo

Janinka - opinia (2) Byłam pierwszy raz u wróżki i jeśli będę chciała jeszcze skorzystać, to tylko... Janinka Arleta (1) Wszystko się sprawdziło!!! Polecam. Jeszcze wrócę nie raz. At No niestety (1) Byłam u tej Pani dwókrotnie, niestety za każdym razem mówiła coś innego. Nic... Kaja
Sprawdza się w 90% (1) Byłam u Pani Halinki w listopadzie 2012 z zapytaniem ogólnym co u mnie.... Luiza naprawdę warto (2) Byłem u tej Pani rok temu i prawie wszystko się sprawdziło co... Artur Wróżka Halina (2) Miła,sympatyczna,konkretna,w to co nie wierzyłam już się spełniło.Polecam... magdam182 pozytywnie (1) Jak ktos ma wazny problem to warto pojsc. Pani Halinka robi analize... Apolonia super (3) Bylam juz kilka razy. Pani zawsze bardzo mila i zyczliwa, stara sie kazdemu... Ela bardzo rzetelna (1) Bylam kilka razy u pani Halinki, i zawsze wychodzilam podniesiona na duchu.... Mela sprawdza sie... (1) Bylam u niej kilka miesiecy temu.I chociaz za bardzo nie wierzylam w to co... bee30 re (1) Chodzę do niej mniej więcej co pół .Jest konkretna i nie owija w bawełnę... ula srednio (1) Bardzo jest milo, ale malo sie sprawdza... kuma POLECAM PANIĄ HALINKĘ (1) Bardzo mi pomogła, podtrzymała na duchu, poradziła. Taka dobra duszyczka.Jej... Dorota wiele mi pomogla (2) do tej pory wiele sie spelnilo mika