Wróżka Emilia

Wróżka

Gdańsk, Powstańców Warszawskich

Polecam, polecam (1) Polecam Wróżkę Emilię, to ososba szczera i uczciwa, zawsze umie doradzić i w... Greta z ostatniej chwili (5) Pierwsze spotkanie z Panią Emilią równy rok temu, sprawdziło się wszystko.... Barbara Najlepsza (2) 2 lata temu poszłam do pani Emilii,sprawdziło się wszystko, nawet sama nic... Ol
Dziekuje (2) Byłam kiedyś na życiowym zakręcie i trafiłam do Emilki. Nie wierzyłam w to,... Ona Gorąco polecam !!!! (1) Wizyta u Pani Emili była niesamowita. Przez spędzona godzina dowiedziałam się... Kasia nieogarnięta! (7) Nie podzielam zdania moich poprzedniczek na temat pani Emilii, no chyba że... zaskoczona Srednio... (1) Poszłam do Pani Emilii pełna nadzieji... co do przeszłosci sie nie pomyliła,... Anna Serdecznie polecam wszystkim (2) Inteligentna z wielka intuicja, ma talent i wiedze astralna i psychologiczna,... IZA Trudne do opisania wrażenia po wizycie u pani Emilii (4) Zawsze podchodziłam do wróżb sceptycznie i raczej traktowałam je z dużą... Asia bardzo dobra i sprawdzona wrozka (11) pisalam w innym watku aby podzielic sie opinia o pani zinaidzie,to naprawde... ewa WIEDZIAŁA WIĘCEJ NIŻ JA CHCIAŁAM USŁYSZEĆ ALE.. (1) Witam, byłam u kilku wróżek, Emilka to TA jedyna. Od samego początku bez... Marta Pomaga uporządkować sprawy (1) Spotkanie dało mi dużo do myślenia, jak zwykle wyszłam podbudowana. Wiem nad... jovani Najlepsza Wrózka w Trójmieście :):):):):):):) (2) Nie po raz pierwszy korzystam z usług wróżek. Pani Emilia jest najlepsza w... Cyprian Emilia jest wspaniala! (4) To prawda ze jest obdarzona wielka sila,charyzma , ma to cos co sprawia ze... jaromir Gorąco polecam (1) To czy wróżby się sprawdzą, to czas pokaże, ale Pani Emilia powiedziała o tym... M. Niesamowite... (1) Cudowna kobieta! Zdecydowanie polecam. Po wyjściu od p.Emilki od razu... Ma-Gda cała prawda (4) Wróżka Emilia jest przemiłą, sympatyczną osobą. Człowiek z chęcią otwiera się... Natalia Pani Emilia to wspaniały doradca (1) Po raz kolejny przekonałam się, że pani Emilia się nie myli. Żałuję tylko, że... Keryann Z czystym sumieniem (2) Polecam z czystym sumieniem. Byłam u niej z pół roku temu, powiedziała mi... Jissa Emilia ma dar:) (1) Emilię znam od czterech lat, wiele razy mi pomogła wyjść z psychicznego... Gabrysia P