Wspaniały Pan Doktor!!

Polecam Pana Doktora wszystkim tym Paniom, albo przyszłym matkom, które chcą być traktowane z szacunkiem, kulturą i poczuciem, że są najważniejszym przypadkiem Pana Doktora. Dr Szczypek jest kompetentny, uśmiechnięty, miły, bez okazywania pacjentce swojego zniecierpliwienia cierpliwie wszystko tłumaczy i doradza. Wspaniały LEKARZ, polecam Go wszystkim!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspaniały Pan Doktor!!

To chyba pan doktor istnieje w wersji dr Jekyll i Mr Hyde...

Pan doktor przyjmował mnie w szpitalu, może stąd różnica w podejściu. Na upartą prośbę wykonał USG, po którym krwawienie trwało tydzień, chciał stawiać diagnozę opartą wyłącznie na wynikach badań, z CRP 0,1 (norma: 0,0 - 0,5) wywnioskował zapalenie pęcherza (ból występował przy jajnikach), dziwne, bo bezobjawowe. Wymyślił chorobę, ponieważ nie potrafił zdiagnozować dolegliwości! Nie zlecił ani posiewu, ani wymazu. Podejście typu: Co tam sobie dziewczynka znowu wymyśliła, pozbądźmy się jej szybko.

Z moim problemem zwiedziłam już kilku lekarzy, dr Szczypek był NAJGORSZYM z nich. Zdiagnozował mnie dr Wójcik (wystarczył jeden posiew), a ze szkód, jakie wyrządziło podejście na odwal się dra Szczypka, leczyłam się przez miesiąc.

NIE POLECAM! Może gdy mu się płaci prywatnie, pan doktor się stara. Przyjmując publicznie, jest koszmarem każdej kobiety. Chce załatwić sprawę jak najszybciej, jest brutalny, nieuprzejmy, wciska diagnozę, byle szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wspaniały Pan Doktor!!

to po prostu nie możliwe.akurat doktor szczypek nigdy nie robił różnicy w podejściu do pacjentek ani kiedy pracował w przychodni lekarskiej ani gdy przyjmuje prywatnie.zapewne pani jest jedną z tych co same sobie stawiają diagnozę i wymuszają konkretne badania.proszę nie psuć doktorowi opinii bo to się i tak nie uda.na szczęście pani zdanie jest jednostką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wspaniały Pan Doktor!!

I komu wierzyć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0