Wybór, nie zakaz! Protest rok po wyroku PseudoTrybunału

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Obywatelki i Obywatele, nasza walka o godność i zdrowie nadal trwa! Nie zapomnieliśmy, jak ważny jest dostęp do bezpiecznej aborcji! W piątek 22 października, znów wychodzimy na ulicę, aby przypomnieć rocznicę największych w historii protestów w III RP! Zapraszamy wszystkich! Zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych!Manifestacja rozpocznie się pod symbolicznym na mapie Trójmiasta miejscem, na ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowa kultura protestowania

Jednak wolę tradycyjne metody typu palenie opon i kukieł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oby tylko nie było więcej organizatorów niż uczestników

Pogoda zapowiada się kiepsko. Pewnie powiedzą, że to wina Kaczyńskiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wulgaryzmy i zapchane ulice rok temu

Większość jest przeciw a nie może dostać się do domu. Czy robią to na złość ludziom?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramat

Znowu wściekłe macice na ulicy i zapchane drogi. Cofnij się się laski do szkoły podstawowej i nauczcie się kiedy zaczyna się życie człowieka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dzieci w brzuchu jaki mają wybór?

A dzieci w brzuchu jaki mają wybór?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

prof

Należymy do gatunku ludzkiego ze względu na ludzkie dna. dna tworzy się w chwili poczęcia. Od tej chwili jest się człowiekiem . Tyle nauka. Krzyki rozpaczy nic nie zmienią. Każdy niech sam za siebie decyduje. Kto jest za aborcją, niech jej się sam podda , ale to wymaga odwagi . Nikt jakoś nie chce się poddać uduszeniu, a już dzieci temu zabiegowi chce się poddawać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję.

2 miesiące czekałem na prywatną wizytę u lekarza w Gdańsku dla dziecka. Przejechane 200km w jedną stronę i nie dostałem się do lekarza właśnie z waszego powodu!
Nie mam słów żeby to opisać.
Kaczyński i tak was nie widzi. Jedźcie do Warszawy pod jego dom a nie 400km od niego strakujecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1