Wybory samorządowe 2024

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy jest już znany podział mandatów do rady gminy Szemud ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, szczegóły https://szemud.pl/aktualnosci/okregi-wyborcze-w-wyborach-do-rady-gminy-szemud.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory samorządowe 2024

Niech te wybory są czym prędzej, bo zaraz P.Kalkowski z lodówki wyskoczy. Wszędzie zdjęcia, video, artykuły z jego wizerunkiem. Nie wiem jak Państwa, ale mnie coś takiego odpycha, a nie przyciąga. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie są ślepi.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wymiotować już się chce. Na profilu Gminnym co post to jego twarz. I te jego przebieranki za strażaka, za kaszuba i nie wiem za co jeszcze zaraz się przebierze.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wybory samorządowe 2024

Odpycha? Każdy jeśli coś osiągnie/zorganizuje chce się tym pochwalić, nie dalej szukać jak: Pani sołtys, Dragon Bojano, Sfora, SP Bojano jeśli oni coś zorganizują to też się tym pochwalą.
Każdy publikuje swoje osiągnięcia, dlatego jako mieszkańcy powinniśmy się cieszyć, a nie krytykować że coś zrobili i się tym pochwalili. A jakby nie publikowali to mogę się założyć, że napisałaby Pani, że nic nie robią. Na prawdę smutne musi Pani mieć życie, żeby sukcesy innych Panią odpychały
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: Wybory samorządowe 2024

Widzę, że szczekacze Wójta zaczynają zaglądać na forum. Wybory się zbliżają. I bardzo dobrze szczekajcie. A co do sukcesów to trochę Pan kłamie. Bo np chwalenie się linią 639 w Bojanie gdzie rada sołecka głownie o to walczyła to jest kpina.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Wybory samorządowe 2024

Kpina jest to co piszesz . Jakby nie było gmina również się do tego przyczyniła trzeba było jakoś przekonać PKS żeby puścił ten autobus po takiej drodze . Na zdjęciach ciężko jednak znaleść aby rada solecka była w PKS . Jak zawsze co dobre to rada solecka . Ale ktoś te pieniądze przeznaczył . Jak narazie tylko rada solecka pisała pisma i wątpię żeby po tych pismach PKS puścił autobus . Bez przesady bądźmy realistami trzeba mieć wszędzie układy i dobrą gatke . Zaznaczam nie jestem trollem wójta tylko obiektywnym mieszkańcem który widzi również plusy a nie ciągle narzeka .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Wybory samorządowe 2024

No to sobie opowiadaj do lutra jak Wójt z Twoich podatków sobie asfalt pod domem wylał albo studia zafundował. Pewnie z klaszczesz z radości.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wybory samorządowe 2024

Poprzednicy Kalkowskiego też asfalt sobie wylali do domów...tak powstała asfaltowa droga do Koleczkowa z Kielna a kolejna łącząca centrum łebna z domem byłego wójta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wybory samorządowe 2024

Niech ci wszyscy narzekacze pokażą lepszego kandydata na wójta. Fajnie się krytykuje, ale jakoś żaden sensowny konkurent się nie ujawnił. Mam głosować na przypadkową osobę tylko dlatego że nie jest obecnym wójtem?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wybory samorządowe 2024

Tak jest kazdy inny byle nie ten. Taczka fo polowy zaladowana wiadomo czym juz czeka na tego wspanialego wojta
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Wybory samorządowe 2024

Z takim myśleniem to będziemy mieli kolejnego wójta co ma parcie na władzę i kasę, też jest z Kielna czy gdzieś obok i już wisi na bilardach w całej okolicy. No i oczywiście Bojano nie będzie go za bardzo inwestować
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Wybory samorządowe 2024

Interesować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory samorządowe 2024

Nie ma co już narzekać, że nowy Wójt np z Kielna nie będzie inwestować w Bojano. Nie wypowiadajcie się przez pryzmat obecnego Włodarza. To zależy od człowieka, będzie widział, że coś jest konieczne i wymaga działania to zrealizuje. Nie nakręcajcie się. Ryszard też wziął się nagle i nikt go nie znał i ciężko, aby znalazła się druga osoba równie sławna co on, który wszędzie się promuje- Radio Kaszebe, Lesok, fb, gazety powiatu itp.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wybory samorządowe 2024

Jakoś musi się dać poznać mieszkańcom , wybory się zbliżają, to chyba dobrze, że mamy kandydata, a dla pieniędzy to myślę, że tu nie idzie, bo w jego przypadku nie są mu potrzebne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wybory samorządowe 2024

No widać faktycznie że nie są potrzebne jego pieniądze skoro za reklamę swojej osoby płaci już od pół roku pieniędzmi spółki skarbu państwa Renk..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wybory samorządowe 2024

Myślę, że za to, że tam pracuje to otrzymuje wynagrodzenie i pewnie większe niż na stanowisku Wójta. Widzę ktoś tu zazdrosny i najlepiej rzucać od razu oskarżeniami. Niech pierwszy rzuci kamień kto jest bez winy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wybory samorządowe 2024

Polecam każdemu poszukać o tym Panu informacji. Dla chcącego nic trudnego. Będziecie mile zaskoczeni. No ale dla Bojana to że z Kielna to go wyklucza...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto wie z czego wynika liczba radnych?

Bojano 3 radnych dla 4 200 mieszkańców
Szemud 2 radnych dla 2264 mieszkańców
Koleczkowo 1 radny dla 2184 mieszkańców

Liczbę mieszkańców z:
https://www.polskawliczbach.pl/wies_Szemud
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Art 419
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-wyborczy-17679859/dz-7-roz-10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwierz mi, zawsze sa potrzebne, Szczególnie takim ludziom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory samorządowe 2024

Już niektórzy chcielibyśmy znać kandydatów,aby obczerniać tych co im nie pasują.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wybory samorządowe 2024

Ja się obawiam że niestety Bojano znów nie będzie miało kandydata który ma szansę wygrać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...