Wybory

Czy ktoś juz wie kto z Bojana bedzie kandydował na radnego - mamy ich wybrać aż trzech w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dla Pana Kalkowskiego !!!

Zgadzam się z powyższą opinią...w zeszłą niedzielę była świadkiem rozmowy Pana K. pod kościołem, gdzie pytano się czy Pan K. zrobi coś z tymi drogami...a on i tu cytuje:...TAK, TAK... ale to właśnie zabrzmiało jak obiecanka, a głupiemu radośc...nie wierzę w ani jedno słowo tego Pana. Jak ludzie pytają sie go, jak chce zdobyc pieniadze...to on...nawet na głowie chce stanac i gwarantuje, że znajdzie...on po prostu sam dokładnie nie wie, co i jak..Takiego Wójta nam nie trzeba..nie potrafi konkretnie odpowiedziec na pytanie...w Warszawie akurat mu dadzą, ciekawe jak...bo ja nie wiem i chciałabym wiedziec, jakim sposobem akurat z Warszawy dostanie kasę...nawet obiecuje, że pojedzie..dobrze, ale trzeba miec gotowy plan działania...PANU KALKOWSKIEMU MÓWIĘ NIE !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Zmiany już się dokonały!

Kalkowski to tylko obiecanki macanki a głupiemu stoi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sprawozdanie z debaty wyborczej - spotkania wyborczego

hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sprawozdanie z debaty wyborczej - spotkania wyborczego

I proszę Grabek zmienił ksywę na misio -zbysio ha, ha!!!!!!!!!
chyba, że to jakiś inny Grabek no to grabka, panie Grabek, ha, ha!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sprawozdanie z debaty wyborczej - spotkania wyborczego

ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sprawozdanie z debaty wyborczej - spotkania wyborczego

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Życzę udanych poszukiwań/szukajcie a znajdziecie , a może będzie Wam dane/np. w Warszawie ,pewnie gdzieś w okolicach Pałacu Kultury a może na innej ulicy.W każdym bądż razie " co stolyca to stolyca".
Zero konkretów i znajomości funkcjonowania samorzdó w Polsce.
Też myślałem ,że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, ale teraz nie jestem tego pewien.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sprawozdanie z debaty wyborczej - spotkania wyborczego

Więcej na stronie KWW RAZEM http://kww-razem.pl/

poniżej linki filmów:

http://www.youtube.com/watch?v=3jiPjdRNhNU

http://www.youtube.com/watch?v=jsoeDBuhT1I
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zmiany już się dokonały!

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej o wyborach 2006 roku wiemy, że poprzednia rada gminy liczyła 15 radnych, a Bojano (okręg nr 2) reprezentowało dwoje radnych: Emilia Rogińska, która otrzymała 392 głosy i Jacek Dariusz Nawrocki, który otrzymał 294 głosy. Przy frekwencji blisko 57 %. W obecnych wyborach, nasza gminna rada liczy też 15 osób, przy tym z Bojana mamy troje radnych: Aleksandra Perz, która otrzymała 390 głosów; Mach Kazimierz Władysław, który otrzymał 338 głosów; oraz Jacek Dariusz Nawrocki, który otrzymał 283 głosy, przy frekwencji nieco ponad 58 %. Czy się to komuś podoba, czy też nie, to takie są fakty. Ewidentne zmiany nastąpiły!
Przed nami druga tura wyboru naszego wójta. Przypomnę tylko, że w poprzednich wyborach wygrał Zbigniew Andrzej Engelbrecht już w pierwszej turze, uzyskując nieco ponad 50 % głosów wyborców. Z informacji jaką umieszczona, po tegorocznych wyborach, w Bojanie wynikało, że obecny wójt otrzymał 289 głosów, a Ryszard Marek Kalkowski 596 głosów. Przed nami, mieszkańcami Bojana, szansa na to, że będzie u nas bardziej normalnie, o czym już pisałem i tu tego rozwijał nie będę. Wyjaśnię tylko, że moim zdaniem, w Bojanie najważniejsze sprawy do rozwiązanie, to: 1. szkoła, czyli b e z p i e c z e ń s t w o d z i e c i; 2. zdrowie czyli problemy alkoholowe; 3. woda; 4. drogi; 5. internet. Każdy ma prawo do innego uszeregowania. Już mamy nowych radnych i to oni ostatecznie zdecydują, co i w jakiej kolejności będzie załatwiane. Naszą rolą będzie domaganie się tego, aby były realizowane były nasze najważniejsze problemy. Myślę, że obecni radni śledzą, to co my wszyscy tu wypisujemy. Chciałbym aby nasi radni mieli swoje strony www i systematycznie informowali nas o tym, co udało się mi załatwić. A co by to było gdybyśmy my wszyscy, którzy jesteśmy tym zainteresowani, mogli śledzić przez internet obrady naszej gminnej rady?
Moim zdaniem, co ciągle powtarzam, wyczerpały się możliwości organizacyjne i intelektualne obecnych władców naszej gminy oraz jego zaplecza. Zmiany już się dokonały!
Postawmy na młodość! Każdy wyborca ma tylko jeden głos!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zapraszam do nowego postu

Panie grabek Srebrzysko czeka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zapraszam do nowego postu

Z takimi indywiduami to nie ma czego promować. Nie ma dziwne, że wszędzie do okoła powstają nowe miejsca pracy a tu nie- moda na zakłady pracy chronionej minęła. Nie ma dziwne, że za pracą trzeba jeździć gdzie indziej.

Poza tym poczytaj sobie statut swojej partii zanim otworzysz kłapaczkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zapraszam do nowego postu

Promocja Gminy...nie rozśmieszaj Grabek. Szemud to nie Gdynia!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zapraszam do nowego postu

P. Grabek może i jest pan kaleką, ale błagam wybierz się Pan do kontroli, bo lekarz pana oszukuje. Proponuję psychiatrę albo neurologa. Może wtedy pan oprzytomnieje i przestanie siać ferment. Zajmij się Pan swoim zdrowiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zapraszam do nowego postu

Pewnie, że nie najlepiej mu to szło. Aż szkoda mówić, ile kasy zostało zwróconych z powrotem do kasy państwa, bo nie zostały wykorzystane i bynajmniej nie są to małe kwoty. Logiczne jest zatem, ze przez te wszystkie lata uciekło dosyć sporo pieniazków. Powszechnie wiadomym jest, ze niewykorzystanie środków skutkuje obcięciem ich w roku następnym, prawda?

To, ze zaciągnięto kredyt jest wynikiem właśnie niewykorzystaniem nadarzających się okazji przez te wszystkie lata. I właśnie to jest dla mnie najważniejsze w podjętej przeze mnie decyzji. Czekać kolejne 4 lata? Na co?

Moim zdaniem przyczyna leży w niewłąściwym funkcjonowaniu informacji, kiepskiej promocji gminy. Wiadomo, ze wójt nie wykonuje wszystkiego osobiście, tak jak Jaruzelski osobiście nie strzelał do ludzi. Ale odpowiedzialność ponosi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zapraszam do nowego postu

Bo dotychczasowy wójt jest Święty weź się zastanów co ty piszesz obrażasz Kalkowskiego i jego wyborców i myślisz że ówczesny wójt jest święty i bez skazy. Rozumując twoim schematem, dotychczasowy wójt źle gospodarował pieniędzmi przez 20 lat ,dajmy komuś innemu teraz źle gospodarować i nakraść.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zapraszam do nowego postu

Już widzę, jak p. Kalkowski sprawiedliwie dzieli pieniądze, każdemu według potrezb , tak jak obiecali z p. Haze, będą budować drogi i autostrady, boiska, baseny. Oczywiście bez kredytów, bo p. Haze kasę załatwi - tak jak dotychczas to robił w sejmiku, tyle pieniędzy na nas spłyneło, zgodnie z tym co obiecywał przed wyborami.
Myślę, że jedynie osoby nie mające bladego pojęcia o realizacji budżetu mogą się nabrać na obiecanki p. Haze, Hirsza i niestety, Kalkowskiego.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zapraszam do nowego postu

Ciekawe jakie IP mają komputery w urzędzie Gminy pewnie część z nich znaleźlibyśmy w tym temacie Buahahahahahahahahahhahahahahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zapraszam do nowego postu

Sam sobie odpowiedziałeś "zalogował "na tym forum się nie logujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zapraszam do nowego postu

http://www.bip.szemud.pl/download.php?file=2010-01-18-15-27-42_1_85476.pdf&name=Uchwała Nr XLIII / 403 / 2009

Proszę zwrócić uwagę na pozycję: kredyty. 24 mln zł = prawie 6 mln euro... Co sie stało z tymi pieniążkami?

Ta tuba z pod kościoła w Bojanie musiała mieć złotą rączkę...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zapraszam do nowego postu

gówno prawda
czyli jak sąsiad w tej samej sieci się zalogował do jakiejś strony to na nią nie wejdzie bo ty na niej jesteś?????
wiem bo tak miałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zapraszam do nowego postu

nie wysłane z tego samego komptera tylko z tej samej sieci -wewnątrz sieci każdy komputer ma swój numer IP za siecią adres jest wspólny dla wszystkich komputerów w sieci .Jeżeli chcesz się wypowiadać w tej kwesti tp posiądź troche wiedzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...