Wybory

Czy ktoś juz wie kto z Bojana bedzie kandydował na radnego - mamy ich wybrać aż trzech w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Proszę powiedzieć jakie są zasługi innych osób, które starują na radnych do rady gminy poza panem Winogrodzkim. Z tego co wiem to nie tylko otworzył ośrodek w starej szkole, która była ruiną potrzebującą kapitalnego remontu. Jest zagospodarowany teren. wykonanie tych prac przyczyniło się do wzrostu estetyki Bojana - budynek przy samej drodze, który straszył. Ponadto prowadzona jest tam nieodpłatna działalność w dwóch placówkach: Warsztatach terapii zajęciowej i Centrum Integracji Społecznej dla mieszkańców z całej gminy i z powiatu wejherowskiego. Takimi działaniami nie jedna gmina i powiat chciałaby się pochwalić i nie jeden samorząd jest w stanie takie przedsięwzięcie zrealizować. Więc trzeba być człowiekiem kreatywnym, kompetentnym, mądrym, a także wykazać się wieloma umiejętnościami. Proszę to sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Jakie niezdyskredytowane osoby masz na myśli? Nie byłem na żadnym spotkaniu ale uważam że wszystkie są pełne bajerów i obietnic bez pokrycia bo to w końcu polityka... Najchętniej bym nie poszedł głosować,ale to mój obywatelski obowiązek i na kogoś musze postawić "krzyżyk"a że nie ma na kogo to zagłosuje na nich.

Kandydaci PO to stary beton. oprocz pana Winogrodzkiego chociaż nie znam jego innych zasług oprócz otwarcia ośrodka w starej szkole,ale cenie go za to co zrobił.

przyjacielu młodego bojańczyka rozmowa na poziomie gimnazjalisty z tobą nie ma żadnego sensu,nieestety.Mam nadzieje że jesteś młodszy/młodsza odemnie bo jakby się okazało że jesteś starszą osobą tylko można by się było załamać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Nie będę głosował na pana Kalkowskiego ze wzgłedu na nieodpowiednie zdyskredytowane osoby które nim sterują jest pacynką w ich rękach.Jeżeli dojdzie do władzy to będzie tragedia dla gminy. Jego spotkania wyborcze są pełne bajerów i obietnic bez pokrycia. Bardzo dobrze posługuje się socjotechniką i wielu daje się na to nabrać(jesteście najlepsi wspaniali głosujcie na mnie itd itp............)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wybory

jaka żenada.... jeszcze tak głupiego HASŁA nie widziałam.
Wymyśl coś lepszego ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Młodzi głosujcie na kandydatów z listy PO aby skruszyć stary beton!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory

ale ja jestem młody mam 22 lata, a co że mieszkam tutaj prawie od urodzenia to mnie przekreśla? Czy tylko trzymasz się z tymi co przeprowadzili się tutaj w ciągu ostatnich 5 lat?ja się za Młodych nie wypowiadam tylko napisałem to co słyszałem od znajomych,to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie dam spokoju bo forum jest dla wszystkich, i nie mam nic do młodych którzy głosują na PO tylko przedstawiłem swoje poglądy na ten temat.
Ile masz lat przyjacielu? Bo takimi argumentami posługuje się młodzież w wieku licealnym która jeszcze nie ma do końca wyrobionych poglądów politycznych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Odp do ~bojano.
Co ty wypowiadasz się za Młodych stary bojańczyku. Masz kłopoty z interpretacją postów. Głosuj sobie na Kalkowskiego jak go znasz. Daj spokój i odczep się od młodych, którzy popierają kandydatów z listy PO i chcą głosować na nich.
Pozdrawiam przyjaciel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory

w odpo. do
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

dla niezdecydowanych polecam niektórych kandydatów z PO, ja na nich oddam głos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

do sąsiada Sołtys Dobrzewina dziekuje za poparcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

I kim jest pan Renk panie ~>>>>>> ? Bo takie farmazony to każdy sobie może tutaj rzucać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Wielkie słowa poparcia ale muszę cie rozczarować bo młody bojańczyk raczej nie wybrał z rozsądkiem i świadomością tylko dlatego że PO jest super jak to młodzi uważają teraz...

Ja znam dużo młodych ludzi z bojana sam jestem młody i szczerze mówiąc to wszyscy mi mówią że nie zagłosują na kandydatów PO i nie wiem skąd się tutaj wzieło że całe bojano i wszyscy młodzi są za PO,oni chętnie by zagłosowali na PO,ale tak jak ja znają kandydatów i coś o nich wiedzą,a nie tylko wyświechtane slogany,że jacy oni nie są wielcy i że chcą zmian,bo zmian chce każdy,bo to jest chyba oczywist,i nie można przypisywać chęci zmian tylko jednemu ugrupowaniu a o reszcie pisać innaczej, bo to jest zwykły brak tolerancji.
Widocznie ta młodzież ma więcej oleju w głowie i świeżości niż ty przajacielu młodego B.

Pozatym znam pana Kalkowskiego i głownie dlatego głosuje na niego i mam nadzieje że wybrał sobie odpowiednich współpracowników do twórzenia lokalnego samorządu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Do ~młodego bojańczyka i innych na forum.
Masz rację tak głosuj. Zachęcaj również do głosowania na PO wszystkich swoich kolegów i koleżanki.
Wybierasz konkretne osoby, które są tam przedstawione. I Ty wiesz kogo wybierasz, a nie jak ktoś, który mówi, że będzie głosował na kww Kalkowskiego i jego radnych dlatego, że nic o nich nie wie i "strzela w ciemno, dając im szansę" - głosuje w kompletnej nieświadomości, sam "popełnia samobójstwo" - kompletny brak odpowiedzialności i świadomości !!!!!!.
Ty natomiast wykazałeś się rozsądkiem i świadomością. Kandydaci z PO, to gwarancja zmian, których Ty i Inni mieszkańcy Bojana chcą. Do nich należą również nowi mieszkańcy.
Tak trzymaj - JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Panie Renk całe Bojano wie, że to ty piszesz na forum.
Daj sobie spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Sołtysie z Dobrzewina jak piszesz to się podpisz.
Cała moja rodzina będzie na ciebie głosować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory

no tak to jest prawda to są ułomności ustawy samorzadowej. radny gminny ma obowiązek wprost spotykać sie z wyborcami, radny powiatu juz takiego obowiazku nie ma i nie chce mu sie nawet (myslę o obecnym radnym z Bojana ) przychodzić na sesje rady Gminy. Piszą państwo o partiach politycznych że niektórzy sa z takiej czy innej listy. Startując z listy nie trzeba być członkiem danej parti.To że ktoś startuje ztej a nie innej listy wynika z jego indywidualnych wyliczęń. Bo żeby wygrać to najpierw lista musi wygrać czyli musi na nią zagłosować co najmniej 10 % oddanych głosów . W naszym powiecie są tylko cztery listy. i nie dam głowy czy wszystkie wejdą do rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

Oczywiście że nie ale tak robią ludzie którzy nie mają własnego zdania.
A Donald w bardzo łatwy sposób im narzuca własne.
Oby tylko za słowami były czyny.

Bez znaczenia jakich radnych wybierzemy mażę o tym aby co jakiś kwartał z własnej inicjatywy organizowali spotkanie z wyborcami na którym przedstawiali by swoje obecne dokonania i opowiadali o planach na przyszłość.

A nie jak to wygląda obecnie pod koniec kadencji i przed marzeniem o następnej.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybory

W wyborach samorządowych głosuje się na ludzi,a nie na partie młody bojańczyku, bo ślepe głosowanie na PO mija się z jakim kolwiek celem...

Załóżmy że obecni kandydaci PO są w PiSie(uwzględniając całą obecną sytuacje i nastroje polityczne polaków) czy wtedy byście na nich zagłosowali?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory

Jestem młodym mieszkańcem Bojana na wybory idę pierwszy raz.
Będę głosował na PO!!!!!!!!!!

I wszystkich zachęcam do tego samego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wybory

widać jak mało osób ma internet i jak mało osób interesuje się wyborami .Do wyborów do powiatu podsuwam kandydaturę Eugeniusza Walkusz z Dobrzewina. Lista 4 pozycja 4. Stary samaorządowiec obecnie sołtys prezes Zrzeszenia Kaszubskiego.Napewno w Radzie Powiatu będzie skutecznie forsował sprawy gminy Szemud. najważniejsze zadania jakie powiat może pomóc rozwiazac tofatalny stan dróg powiatowych.to oswiata na poziomie ponad gimnzjalnym, kultura ta pisana z duzej litery słuzba zdrowia czyli szpital i bezpieczeństwo życia mieszkańców czyli współpraca z policją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Do licznych włascicieli psów (28 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Biuro Rachunkowe - gdzie w okolicy? (43 odpowiedzi)

Jest gdzieś w okolicy Koleczkowo, Bojano jakieś działające biuro rachunkowe? Verso z Bojana chyba...

Nawodnienie ogrodu - ciśnienie wody - Bojano (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy ktoś może podać jakie ciśnienie wody ma w kranie w ogródku? Czy jest szansa na 4...