Wyjątkowy koncert urodzinowy - Andrzej Piaseczny

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Zapraszamy na kameralny koncert poprzedzony kolacją w hotelu My Story w Gdyni. W trakcie urodzinowego wydarzenia wystąpi Andrzej Piaseczny.7 stycznia zapraszamy Państwa na urodzinowy koncert Andrzeja Piasecznego w ulubionej, kameralnej formule My Story.Kameralnie i elegancko możecie Państwo spędzić ten wieczór lub sprawić komuś wyjątkową niespodziankę.Na Państwa życzenie bilet na koncert ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego?

wolny rynek. mógł sobie wymyśleć cenę nawet 100 tys zł za osobę. Jak ktoś chce i kogoś stać to pójdzie. a jak ktoś nie chce lub nie stać go, to nie idzie. ja np nie poszedłbym nawet za 2o zł bo mnie to nie interesuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

790 zł / osobę

kurde poszedłbym, ale nie za taką cenę! za tanio jak dla mnie; pewnie żarcie będzie okropne i Piasek będzie fałszował; lepiej sobie browarka wypij w domu
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

sss

a jak am zwidek taki umierający był jak sie nie wyszczepił to nie idę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

100 osób spędzi tam ten wyjatkowy wieczór pod jedym warunkiem.

Że się znajdzie 100 chetnych.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej się znajdzie

Bo zorganizowali drugi termin ze względu na duże zainteresowanie, koncert będzie 6 i 7 stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Braterskie klimaty nie dlamnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleś oderwany od rzeczywistości. Pierw siedział w TVP kasę brał, jak nabrał to wyznał ,że gej i przy tym odrazy płyte wydał taka z niego fałszywa gwiazda. 790 zł oglądać sztuczne zęby dziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0