Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Jadę 25 czerwca po raz czwarty w to samo miejsce. Zawsze zastanawiam się co się tam zmieniło. Jak dotąd, to za każdym razem był tam plac budowy. Co będzie teraz, zobaczymy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

O to Ty już tam jak u siebie prawie. Znasz wszystkich i nic Cię nie zaskoczy. Jedziesz i nie musisz zastanawiać się jak tam jest, tylko osoby na turnusie się zmieniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie tak jest. W sumie nie przepadam za tym miejscem, ale taki dostaję "przydział". Latem nie ma tragedii, bo morze niedaleko i plaża. Gdyby nie to, można tam zanudzić się na smierć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może będzie miłe towarzystwo. Ja np. mam nadzieję że poprostu odpocznę tam od codziennego natłoku obowiązków. Będę miała czas tylko dla siebie. Na wklepywanie balsamu, spacery, przewietrzenie głowy. Poprostu zajmę się sobą. Jak to mówią - reset.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak robię za każdym razem , kiedy jestem w sanatorium. Odpoczywam, przyjmuję zabiegi, myślę tylko o sobie. Oczywiście liczę na fajne towarzystwo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam ja jadę z lubelskiego do almy 25 czerwca.pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Ja też jadę 25.06 do Almy i jestem trochę przerażona czytając te wszystkie komentarze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Ja będę od 11.04 to napiszę. Chociaż moja opinia może odbiegać od tego czego Ty oczekujesz. Dla mnie będzie ok a Ty na to samo możesz kręcić nosem. Ja jadę z pozytywnym nastawieniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Mam pozytywne nastawienie i szukam pozytywów wśród tyłu negatywów co się tu naczytalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będziemy tam latem, a to czas kiedy można korzystać z plaży, to jest największy pozytyw. Ja będę czwarty raz i jestem dobrej myśli.
Trzy tygodnie przetrwamy, a jak będzie fajne towarzystwo, to nawet nie zauważymy kiedy minie ten czas. Skąd będziesz jechać Renatko?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak do jest duży plus ,że jedziemy latem i myślę, że pomimo wszystko będzie fajnie .Jadę z Legionowa ,a Ty ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jadę z Ciechanowa samochodem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrawiam z Poznania Ewcia.
Sebol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę 25.06 i też trochę przerażona jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z łódzkiego Ewo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nie po drodze, nie zabiorę Cię. W sumie to za 3 i pól tygodnia wyjazd, a ja w ogóle nie myślę o tym. Mam ogrom zadań w pracy i obawiam się, że nie bardzo będę miała czas, żeby zrobić sobie jakieś wyjazdowe zakupy, czy nawet spakować się. Liczę, że będzie ładna pogoda, fajne towarzystwo i że odpocznę po trudnym roku. Musze naładować baterie, bo po powrocie znowu kierat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja póki co też nie mam czasu na przemyślenia wyjazdowe. Damy radę na pewno. Szkoda że nie z moich okolic wyjeżdżasz. Być może ktoś będzie jechał. Do zobaczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z jakich okolic jedzie pani?Jolka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

pozdrawiam ja tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

pozdrawiam ja tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Ja jadę do Sobiszewa po raz drugi wspominam bardzo pozytywnie bo uwielbia morze a osrodek ogólnie było niezły ciekawe ci się zmieniło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Jak macie możliwość to zmieńcie na inny ośrodek,ja byłam w listopadzie 21, dwóch facetów się pobiło po pijaku, jedną panią okradli bo nie zamknęła pokoju gdy szła na zabiegi, zgłosiła to Pani właścicielce to tylko wzruszyła ramionami,a niby są kamery (albo to tylko atrapy) i je orgie, ciągle ktoś w pokoju obok się dymał bo łóżku się obijało o ścianę. Krótko mówiąc tragedia,S..,i chlanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Też jadę w tym samym czasie.Nigdy tam nie byłem.Wogóle nigdy nie byłem w takiej instytucji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Dalej plac budowy . Jestem teraz na turnusie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Basen już wybudowany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Basen jest
.., czy kiedykolwiek był w użytku??
Raczej nie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest basen ale bez wody ale dowożą na basen do Gdańska 2 zabiegi na turnus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Jadę z Białej Podlaskiej 25.06.22 czy ktoś jedzie z tych okolic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

A z jakiego miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z okolic Ciechanowa, lub Mławy jedzie do Almy na turnus od 25 czerwca? Jadę autem, więc mogłabym kogoś zabrać. Dla mnie byłoby ekonomiczniej, a dla pasażera inny komfort, bo z dojazdem na miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 25 czerwca ale z Wyszkowa ,też szukam transportu Jolka pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

Witam ja też jadę. Mam mieszane odczucia ,z Mazowieckiego Wyszkow konkretnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyjazd do Almy 25.06.2022r.

A może ktoś jedzie z okolic Wyszkowa, ma wolne miejsce .pozdrawiam 25 czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?