Świetna obsługa ! (1) Pełen profesjonalizm. Świetna, miła, fachowa obsługa. Opony wymienione w ten... Rowerzystka Polecam (1) ok.warto!Korzystałem w ubiegłym roku rówież ok. Waldi polecam zawiedzionym innymi miejscami. (1) W sumie skorzystałem z usług dzięki pozytywny komentarzom tutaj. Po złych... Marcin
Szybko, tanio i profesjonalnie (1) Polecam obsługa na najwyższym poziomie. Miło i fachowo. Cena bardzo... Agnieszka Polecam! (1) Bardzo sympatyczna, solidna i fachowa obsługa. Ceny bezkonkurencyjne. Polecam! Kaśka Zdecydowanie dobry wybór!! (1) Od lat miałam "swój" punkt wymiany opon, ale raz pojechał tam mój narzeczony... MK Profesjonalnie i w dobrej cenie!!! (1) Zdecydowanie polecam po przygodach w dużych serwisach ta wulkanizacja jest... Cezary W. Polecam! (1) Szybko, tanio i solidnie. Aga Bardzo polecam (1) Byłem wczoraj naprawdę polecam solidnie, fachowo i tanio. Faktycznie za... Łukasz POLECAM!!! (1) Wymiana opon, wyważenie - Szybko, solidnie i tanio...tylko za pierwszym razem... Borys Wymiana Opon (1) Pan Bardzo Sympatyczny, Punktualny, Fachowy, Tani i Solidny. Jestem bardzo... Oscar Spaghetti Paradiso Sopot Profesjonalnie! (1) Polecam wszystkim wymagającym klientom. Jestem bardzo zadowolony z usługi.... Filip BMW Szybko, tanio, terminowo, solidnie (1) Skorzystałem z wymiany opon w dwóch autach - usługa szybka, tania, solidna,... Mariusz SZYBKO, TANIO i SOLIDNIE (1) Bardzo przyzwoita cena. Polecam! Sknera CAPRI - opinia (1) SUPER USŁUGA Szybko, fachowo i profesjonalnie - wszystko za bardzo... CAPRI grzegorzmax - opinia (1) Solidnie i tanio polecam!! grzegorzmax