Wymiana uprzejmości kandydatów na prezydenta

Opinie do artykułu: Wymiana uprzejmości kandydatów na prezydenta.
Artykuł na temat: Wybory samorządowe 2018


Ostatniego dnia kampanii wyborczej przy Dworcu PKP w Gdańsku spotkali się ubiegający się o reelekcje prezydent Paweł Adamowicz i jego konkurent Kacper Płażyński. Obaj rozdawali pączki mieszkańcom i przy okazji wymienili się uprzejmościami.

Obaj kandydaci nie po raz pierwszy rozdawali słodycze w tej kampanii, namawiając przy okazji do poparcia swojej kandydatury.

Kandydaci natknęli się na siebie przy dworcu PKP przy przystankach autobusowych, gdzie w godzinach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez pokład tu 154m 101 do koryta.

Płażyński wasermann Walentynowicz..... itp itd.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ty za to nic dla nikogo
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Głosuje na młodego bolka!

on zrobił dużo dla całej Europy!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 120

Nie dla pelo,kodu,Lisa i niemieckiego newsweeka,tvn i resortowych dzieci,hyzego,lewandowskiego i innych sprzedawczykow Polski.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 29

Bo tak naprawdę wybory to jedna wielka ściema !

W rzeczywistości wszyscy liczący się kandydaci się dobrze znają, mają wspólnych kolegów/ znajomych, często realizują wspólne przedsięwzięcia. trochę się poszczypią dla picu, ale na koniec i tak razem napiją się wódeczki.
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jeśli chcecie konkretnych dotacji z rządu na rozwój gdańska to głosujcie na płażyńskiego czy się podoba czy nie

Dlaczego strategiczne instytucje miejskie przez ostatnie rządy w gdańsku zostały oddane w obce ręce gbc czyli Cieplik gdańsk i jest oddany Niemcom w radzie nadzorczej Zasiada Adamowicz otrzymując około 100 000 zł rocznie informacje podane przez telewizję zyski są odprowadzane do Lubeki saur neptun czyli woda i ścieki są oddane w zarządzanie Francuzom, a zyski tam odprowadzane mimo ścieków spuszczony do Motławy. Czy rzeczywiście tak strategiczne instytucje dla miasta nie mogą być zarządzane krajową i należy je oddawać, aby zyski nie pozostawały w kraju?
popieram tę opinię 120 nie zgadzam się z tą opinią 89

Gdańsk - miasto rozwoju i możliwości

BRAWO !!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Haha pączki z budyniem, dobre, ale kacper raczej powinien rozdawać pączki z masłem, żeby lepiej wchodziły prezesowi w....
popieram tę opinię 144 nie zgadzam się z tą opinią 84

Danziger

To miło. Ja skorzystam z wypawy na głosowanie i odwiedzę w niedzielę stadion Stomilu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Hehe uprzejmosc a kazdy skrycie marzy o tej posadce,choc Walesa jak przegra to wraca do Brukselki robic za ojro)Coz niechaj wygra lepszejszy ku przyszlosci 3 city.Obysmy za nowych rzadow zostali Szikago polnocy.Aha paczka z budyniem nie trawie,potem mam rewolucje) Mam nadzieje ze w Warszawie wygra Patrick a w Krakowie piekna doktor Wassermann.Jej ciete riposty w komisji Amber Gold mozna ogladac bez konca.
popieram tę opinię 111 nie zgadzam się z tą opinią 106