Wynajem domu lub mieszkania Pytanie

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację finansową i dobry kredyt. Wcześniej mieszkaliśmy razem i mieszkanie było na moje nazwisko. Zostaliśmy eksmitowani, ponieważ przez miesiąc spóźniałem się z czynszem i obecnie jestem bezrobotny, ale on nie. W aplikacji pojawiło się pytanie, czy będzie można dodać kolejnego lokatora. Wpisuję nie, ponieważ w aktach znajduje się informacja o eksmisji, jestem bezrobotny i nie chcę, aby jego wniosek został odrzucony. Poprosił także o dane wynajmującego, w których podałem swój adres i dane wynajmującego. Czy sądzisz, że może to mieć wpływ na jego wniosek o zatwierdzenie, jeśli poprzednia umowa najmu nie została zawarta na jego nazwisko, ale tylko na moje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację finansową i dobry kredyt. Wcześniej mieszkaliśmy razem i mieszkanie było na moje nazwisko. Zostaliśmy eksmitowani, ponieważ przez miesiąc spóźniałem się z czynszem i obecnie jestem bezrobotny, ale on nie. W aplikacji pojawiło się pytanie, czy będzie można dodać kolejnego lokatora. Wpisuję nie, ponieważ w aktach znajduje się informacja o eksmisji, jestem bezrobotny i nie chcę, aby jego wniosek został odrzucony. Poprosił także o dane wynajmującego, w których podałem swój adres i dane wynajmującego. Czy sądzisz, że może to mieć wpływ na jego wniosek o zatwierdzenie, jeśli poprzednia umowa najmu nie została zawarta na jego nazwisko, ale tylko na moje https://xender.vip/ ?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoja przeszłość związana z wynajmem może mieć wpływ na decyzję wynajmującego. Ważne jest, aby być szczerym wobec potencjalnego wynajmującego. Twój chłopak może również zabezpieczyć wynajmowany dom, korzystając z usług https://www.security.gd.pl/, aby wzmocnić swoją pozycję jako odpowiedzialny najemca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...